Strona 170 z 280 PierwszyPierwszy ... 70120160162163164165166167168169170171172173174175176177178180220270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,381 do 3,400 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #3381
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Aniu kiedyś ich szukałam na prezent i nie znalazłam nigdzie pamietam że dzieci dostały je od Babci jakieś 4-5 lat temu.

  2. #3382
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    Ja kupowałam w Bonito, bo z wszystkimi moimi znizkami wychodzi mi bardzo atrakcyjna cena.

    Oh, zapragnęłam te Mity co ma mamru, ale pewnie już niedostępne

    Czyli Pinokia nie za bardzo polecacie z tych pop-up? Lepsza Królewna Śnieżka?
    Mam wszystkie trzy i polecam.
    Ale to zależy od dziecka.
    U nas najsłabiej jest ze Śnieżką bo mój syn się boi tej baśni

    edit: W przedszkolu mieli czytaną całą oryginalną i od tego czasu się boi wszystkiego co ze Śnieżką związane - to tak dla wyjaśnienia Śnieżki

  3. #3383
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,203

    Domyślnie

    Lucy, marta, mamru - kupowałam książki w Łebie i Rowach, braliśmy głównie dla dorosłych, ale te dziecięce to w jednej z tych miejscowości. Cena jakieś 17 zł chyba, bo pamiętam, że było kilka zł taniej niż w najtańszej księgarni z netu. Papier gruby i wg mnie matowy
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  4. #3384
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    I to jest cena. Muszę się przejechać do innego namiotu z tanią, w końcu na półwyspie mieszkam, ale kto ma najbliżej wiadomo.

  5. #3385
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Aniu kiedyś ich szukałam na prezent i nie znalazłam nigdzie pamietam że dzieci dostały je od Babci jakieś 4-5 lat temu.

    A tam są opisani bogowie czy równie mity?
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  6. #3386
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    Poszukajcie dla mnie w tych tanich książkach "Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty"

    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  7. #3387
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Coś rzucili u nas na wsi w Biedronce . Uprzedzam pytania, bo były w wątku biedronkowym, były tylko te dwa króliki i tylko po jednej sztuce. Miałam nadzieję na wielką marchewę, ale czytałam u kogoś posta że u nich była marchewa i przyjaciel, a moich nie, więc pocieszam się że nie było, a nie że mi umknęły. Przekopałam cały kosz do dna, dobrze że rano byłam i nie było ludzi. Nie komentuję jaki dostęp był do książek, bo stał na nich jakiś wielki karton z platatami/naklejkami (?). Ogólnie niezły sajgon był, a ja mu nie pomogłam przekładając jedną wieżę książek w drugą. Ostatecznie zbudowałam przed sobą taką piramidę, że się nie mogłam schylić do dna z tyłu. Jeszcze raz, dobrze że było rano i raczej na wpół spałam i nie kontaktowałam, bo normalnie by mi się nie chciało.


  8. #3388
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Coś rzucili u nas na wsi w Biedronce . Uprzedzam pytania, bo były w wątku biedronkowym, były tylko te dwa króliki i tylko po jednej sztuce. Miałam nadzieję na wielką marchewę, ale czytałam u kogoś posta że u nich była marchewa i przyjaciel, a moich nie, więc pocieszam się że nie było, a nie że mi umknęły. Przekopałam cały kosz do dna, dobrze że rano byłam i nie było ludzi. Nie komentuję jaki dostęp był do książek, bo stał na nich jakiś wielki karton z platatami/naklejkami (?). Ogólnie niezły sajgon był, a ja mu nie pomogłam przekładając jedną wieżę książek w drugą. Ostatecznie zbudowałam przed sobą taką piramidę, że się nie mogłam schylić do dna z tyłu. Jeszcze raz, dobrze że było rano i raczej na wpół spałam i nie kontaktowałam, bo normalnie by mi się nie chciało.

    Króliczka kupowałam niedawno w bonito. Był w promocji. 10 zł? Czy jakoś tak.
    Były wtedy wszystkie.
    Zobacz bo to bylo chyba w tym miesiącu.

  9. #3389
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Są Króliki ogólnodostępne, wiem. Do wczoraj nie wiedziałam że istnieją, ale wątek bierdowy mnie uświadomił. Biedronkę mam ulicę dalej, to nie szkodziło sprawdzić . Za 8 zł były, resztę kupię przy okazji.

    edit.
    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Lucy, marta, mamru - kupowałam książki w Łebie i Rowach, braliśmy głównie dla dorosłych, ale te dziecięce to w jednej z tych miejscowości. Cena jakieś 17 zł chyba, bo pamiętam, że było kilka zł taniej niż w najtańszej księgarni z netu. Papier gruby i wg mnie matowy
    Zapomniałam wczoraj pisać, pokaż resztę w dorosłym wątku zakupowym . Zawsze to jakieś inspiracje, zwłaszcza że ja w tych tanich książkach nic dojrzeć nie mogę.
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 26-07-2016 o 17:42

  10. #3390
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    A ja kupiłam wczoraj

    bardzo się nam podoba

  11. #3391
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Wruu my też od niedawna mamy Zająca i dzieciaki b.polubiły. A ja mam sentyment do książek p. Pawlaków więc tym bardziej się cieszę.
    Wygląda na to że muszę iść do biedronki

  12. #3392
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Wruu my też od niedawna mamy Zająca i dzieciaki b.polubiły. A ja mam sentyment do książek p. Pawlaków więc tym bardziej się cieszę.
    Wygląda na to że muszę iść do biedronki
    ja w Biedronce jej nie kupiłam, tylko jako pocieszenie, że nie znalazłam w 4 Biedronkach małego króliczka

  13. #3393
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Wiem wiem. O biedronce to myślałam jak zobaczyłam post Martymwmw

  14. #3394
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    mnie się udało upolować Króliczka i marchewkę i dodatkowo Dobrze nosić E. Kirkilionis za całe 7,9 (okładkowa 30,90)
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  15. #3395
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    W przerwie od sprzątania, mam dziś szał i tylko syn mnie odciąga od czasu do czasu, tak to zasuwam, wklejam zamówienie ze świata książki.
    Ostatnie Onomato do kolekcji. Jak przyszedł Kot w butach i Tomcio, to mi się przypomniało że Trzech świnek nie wrzuciłam do ostatniego zamówienia, a już przedwczoraj poszło, byłby też komplet. I Babylit . To są trzy pozycje oryginalne z tej serii u nas wydali Romeo i Julię. W tym roku wydawnictwo mi pisało, że mają też wydać Alicję w krainie czarów. Z moich, Dracula jest o liczeniu, na zasadzie Romeo i Julia. Czarnoksiężnik z Oz to nauka kolorów, idealna książka do nauki kolorów i cieszę się że przeczytałam ostatnio całą książkę, wiem co się na stronach dzieje. I Frankenstein do nauki części ciała. Cuda.


  16. #3396
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,785

    Domyślnie

    Moje tez dzisiaj odebrane wszystko na raz przyszło
    Ostatnie z Biedry





    Ostatnio edytowane przez qqrq5 ; 27-07-2016 o 18:58
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  17. #3397
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Dziewczyna piękne zakupy.

    Seria Moje pierwsze baśnie to bardzo ładne wydana seria Olesiejuka i cena atrakcyjna.
    Kolejne możesz dokupić z Aksjomatu - tam masz aż 12. Seria nazywa się Bajki znane i lubiane. Też jest ciekawa.

    Bardzo lubię serię Literacki Egmont. Moja ulubiona to Drzewka szczęścia z ilustracjami Wasiuczyńskiej. Uwielbiam jej ilustracje, a te w drzewku są przepiękne.
    Natomiast mój syn bardzo lubi - Wiersze dla niegrzecznych dzieci i Wiersze z kąpieli.
    Aczkolwiek cała seria jest bardzo ciekawaqqrq5 jak Edzio? Mnie trochę rozczarowała ta książka. Nie kupowałam jej tylko mieliśmy z biblioteki jak się pojawiła
    Co to za książka Katarzynka?

  18. #3398
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Z Moich baśni Olesiejuka brakuje mi tylko Trzech świnek. Ilustracje zacne, każde inne. Najlepsza Śnieżka.

    O serii z Aksjomatu pisałyśmy w kartonówkach, bo myślałam, że to karton. Przy okazji coś pewnie wezmę. Namawiasz na tę klasykę, ciągle mało . A masz może serię Niebaśnie z wydawnictwa Santorski? Był Czerwony kapturek, Kopciuszek i Jaś i Małgosia. Rozważam, czy by tu poszukać, bo to z drugiej ręki tylko.

    Katarzynka z ilustracjami Sempe. Wczoraj czytałam. Piękna, ciepła opowieść z drugim dnem. Katarzyna już dorosła opowiada o życiu z tatą w Paryżu. Króciutkie, ale zostaje w pamięci. Ilustracji dużo i kolorowe, bo myślałam że będą jak w Mikołajku czarno-białe.

  19. #3399
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,785

    Domyślnie

    O tak Katarzynka bardzo ciepła i fajna wzięłam bo w Biedronce za 7.99
    Edzio na razie tylko przejrzany przeze mnie zobaczymy może uda się więcej wieczorem przeczytać.
    Bardzo rozbawila mnie książka Nie, normalnie uśmiałam się jak ja czytałam. Polecam
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #3400
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,500

    Domyślnie

    A ja przez Was kupiłam Tajemniczy Ogród z Zysk i ska i pop-upową Alicję. Do tego jeszcze Ucieczkę Pippi i trój-pak audiobooków o Karlssonie z dachu. Dołożywszy do tego kilka książek dla dorosłych, wyszło ponad dwie stówy, a to już drugie zamówienie w tym miesiącu. Pierwsze było przy okazji zakupu podręczników. Na szczęście jedno dziecko w tym roku dostanie darmowe.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •