Strona 113 z 280 PierwszyPierwszy ... 1363103105106107108109110111112113114115116117118119120121123163213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,241 do 2,260 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #2241
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,800

    Domyślnie

    Pan Tom u nas tez nie chcwycił, bardzo trudny jest przez to powtarzanie a ja tyle polowałam na tą książkę







    Mysie z mysla o Stasku a starszy wszedzie je targa ze soba, nawet na weekend do dziadkow

    dzieki mamru
    Ostatnio edytowane przez qqrq5 ; 15-12-2015 o 15:12
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  2. #2242
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Qqrq5 a proszę
    U nas Pan Tom jest hitem. Dzieciaki b.lubią
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 15-12-2015 o 23:03

  3. #2243
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,800

    Domyślnie

    A jak Panda?
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  4. #2244
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,222

    Domyślnie

    Odnośnie zakupów i polecanych/odradzanych miejsc. NIGDY przenigdy nie wrócę już do nieprzeczytane.pl

    12 telefonów z monitorowaniem i dopytywaniem o zamówienie, bo obiecany kontakt z ich strony był jedną wielką fikcją.
    Książka, na której mi MEGA zależało, którą u nich kupiłam i upewniłam się, że jest (końcówka nakładu, ostatnie sztuki) - przez telefon mi potwierdzili jej stan na magazynie i odłożenie dla mnie, potem mailowo. Po 2 dniach telefon - że..... jednak ktoś inny ją kupił WTF..?

    Obietnice, że sprowadzą i wyślą na swój koszt szybciej. Bzdura. Okazało się potem, że nie istnieje u nich tak opcja, że "oni" dopłacą do transportu
    Trzy razy książka już była/szła/jechała do nich z dostawą i "jutro" miała być wysłana. Po 2 tygodniach nadal jej nie było..
    W miedzyczasie, efektem tych cyrków było to, że inna z książek z tego zamówienia, podobno wg nich i maila już dawno "skompletowana" - .... .skończył jej się nakład i nikt jej jednak nie skompletował dla mnie.... Książka obecnie nie do kupienia, a miała być prezentem dla mojego M... Boże....

    Najbardziej zasmuciły nieprawdziwe obietnice pracowników.. Jak można twierdzić, że książka jest, jak jej nie ma? Że wyślą priorytetem, kiedy nie robią tak? Chciały udobruchać mnie na tamtą chwilę, nie ważne, że półprawdami/kłamstwami? Straszny niesmak mam. I mimo przeprosin (telefon od kogoś tam wyżej) to było moje ostatnie u nich zamówienie..

    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  5. #2245
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Soul, szczerze współczuję!
    Podobną sytuację miałam w Matrasie... i oczywiście ONI nie są winni, szkoda że ja nie mam opcji nagrywania rozmów.
    Niko 2012, Zo 2017

  6. #2246
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Och Soul przykro mi ogromnie. Bardzo
    Mam podobne przemyslenia. Odebralam wczoraj zamowienie z nieprzeczytane i też mam niesmak. Dwa tygodnie czekania. Kolejny raz. Zadnego emaila. No ale wszystkie książki mam i cieszą mnie bardzo są cudne

  7. #2247
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Odnośnie zakupów i polecanych/odradzanych miejsc. NIGDY przenigdy nie wrócę już do nieprzeczytane.pl

    12 telefonów z monitorowaniem i dopytywaniem o zamówienie, bo obiecany kontakt z ich strony był jedną wielką fikcją.
    Książka, na której mi MEGA zależało, którą u nich kupiłam i upewniłam się, że jest (końcówka nakładu, ostatnie sztuki) - przez telefon mi potwierdzili jej stan na magazynie i odłożenie dla mnie, potem mailowo. Po 2 dniach telefon - że..... jednak ktoś inny ją kupił WTF..?

    Obietnice, że sprowadzą i wyślą na swój koszt szybciej. Bzdura. Okazało się potem, że nie istnieje u nich tak opcja, że "oni" dopłacą do transportu
    Trzy razy książka już była/szła/jechała do nich z dostawą i "jutro" miała być wysłana. Po 2 tygodniach nadal jej nie było..
    W miedzyczasie, efektem tych cyrków było to, że inna z książek z tego zamówienia, podobno wg nich i maila już dawno "skompletowana" - .... .skończył jej się nakład i nikt jej jednak nie skompletował dla mnie.... Książka obecnie nie do kupienia, a miała być prezentem dla mojego M... Boże....

    Najbardziej zasmuciły nieprawdziwe obietnice pracowników.. Jak można twierdzić, że książka jest, jak jej nie ma? Że wyślą priorytetem, kiedy nie robią tak? Chciały udobruchać mnie na tamtą chwilę, nie ważne, że półprawdami/kłamstwami? Straszny niesmak mam. I mimo przeprosin (telefon od kogoś tam wyżej) to było moje ostatnie u nich zamówienie..

    U nas też niesmak. Czekaliśmy na zamówienie dwa tygodnie, i już drugi raz coś z zamówienia wyparowało, tym razem u mojej mamy.

    Wiecie, że mestro.pl to to samo co nieprzeczytane? Ten sam właściciel. Mają jeszcze jakieś mniej znane księgarnie. Druga połowa rynku tanich książek to bonito (oni mają min arosa i czytam) - nie wiem czy nie pomieszałam która czyja (sprawdzaliśmy to jakiś czas temu), ale warto sprawdzać właściciela, bo to w gruncie rzeczy to samo, tylko pod inną nazwą...
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  8. #2248
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Dziewczyny współczuje przeżyć.
    Ja robiłam ostatnio zamówienie i kilka koszyków w różnych księgarniach. Najtaniej mi wyszło w czytaj.pl, nawet nieprzeczytane przegrało. Co do jakości obsługi to jeszcze nie wiem, dopiero kompletuja. Ale na pewno napiszę jak się sprawdzili.
    J.2014 i E.2016

  9. #2249
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Soul, bardzo przykra sprawa. Też mnie to zawsze rozbraja-jak tak można??! ja od nich ostatnio zamawiałam i wszystko było ok, choć dość długo czekałam. Natomiast z arosa zamawiałam ostatnio 3 razy-bo ciągle o czymś zapominałam i przesyłka przychodzi błyskawicznie, tzn do kiosku przychodzi

  10. #2250
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,955

    Domyślnie

    Soul, współczuję sytuacji, mnie też takie półprawdy i obietnice bez pokrycia bardzo irytują, już bym wolała, by ktoś powiedział prosto z mostu i tyle. ja ostatnio przerzuciłam się na bonito, dostawę mam gratis, bo punkt odbioru jest naprzeciwko mego bloku, poza tym zazwyczaj jest bardzo szybko. Ze zwrotem też nie miałam problemu (zamówiłam książkę, dostałam audiobook i przyjęli mi nawet odfoliowany).

  11. #2251
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    kilka z ostatnich dni.
    Książek zamawiam bardzo dużo, zazwyczaj z bonito, tym razem zamówiłam z kilku miejsc, ale nie miałam żadnych problemów.
    Współczuję przeżyć.
    Czekam jeszcze na książki z bonito, al wczoraj do mnie Pani dzwoniła, że już spakowane i powinnam dziś już otrzymać smsa, że są.
    Nie dostanę tylko jednych Muminków bo nakład się wyczerpał.
    Z bonito jestem zadowolona.
    90 % moich zakupów to tam.


  12. #2252
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    spadłamznieba, dzięki Twojemu zachwalaniu "Opowieści pod choinkę" zamówiłam ją sobie w bibliotece i właśnie idę wypożyczyć a Ty ją masz z Bonito?

  13. #2253
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tuja Zobacz posta
    spadłamznieba, dzięki Twojemu zachwalaniu "Opowieści pod choinkę" zamówiłam ją sobie w bibliotece i właśnie idę wypożyczyć a Ty ją masz z Bonito?
    Nie z bonito.
    To jest stare wydanie z Egmontu (chyba nakład wyczerpany) i znalazłam ją przez przypadek na podręcznikowo.pl jak zamawiałam Królową Śniegu.

  14. #2254
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Spadlamznieba jakie świąteczne zamówienie

    To i nasze

  15. #2255
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Odnośnie zakupów i polecanych/odradzanych miejsc. NIGDY przenigdy nie wrócę już do nieprzeczytane.pl


    no to jest nas dwie, u mnie też dłuższe historie a koszty przesyłki ciągle mięli mi odliczać od kolejnego zamówienia a i tak płaciłam ;/ dobrze, że jest konkurencja na rynku
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  16. #2256
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Spadlamznieba jakie świąteczne zamówienie

    To i nasze
    mamru jak Skrzat?

  17. #2257
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ja nie mamru ale ......u nas Skrzat spodobał się młodym, pomimo tego iż tekstu jest mało, ale ilustracje urocze; ta książka coś w sobie ma Choć przyznaję, że za cenę okładkową bym jej raczej nie kupiła
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  18. #2258
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    spadłamznieba, dzięki za odpowiedź

    Mamru, a jak "Pępek"? właśnie mnie kusi jeszcze jakieś mini zamówienie, tym razem nie prezentowe, i nie wiem- Strupek czy Pępek?

  19. #2259
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Pępek jest świetny! Strupek też.a w przygotowaniu Dziurki w nosie

    Skrzat cudny

  20. #2260
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Aaa!! No właśnie mam wszystkie trzy w koszyku i myślę, którą wyrzucić a tu wychodzi na to, że muszę zamówić wszystkie

    Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •