Strona 107 z 280 PierwszyPierwszy ... 7579799100101102103104105106107108109110111112113114115117157207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,121 do 2,140 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #2121
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Widzę, że zamawiacie W świętą noc Bożego Narodzenia
    Zamawiamy, bo mamru zrobiła reklamę, a trudno jej nie wierzyć Ilustracje przecudne!

  2. #2122
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    Zawiodłoo mnie czytam.pl. Zamówiłam w zeszłym tygodniu książki, w tym jedną na prezent Mikołajkowy do przedszkola (wcześniej zamówiłam 18 sztuk, ale dziecko jedno nam doszło). Wszystkie pozycje były dostępne od ręki, więc wzięłam przesyłkę do ruchu, bo najtaniej, a czasu wystarczająco. Dzisiaj dostaję maila, że coś tam z mojego zamówienia było uszkodzone i czekają na dostawę, która ma być jutro. No ok, ale piszę do pani, czy resztę mogą wysłać już dziś, a najlepiej to kurierem. Mogą, jak im dopłacę, a najlepiej to żebym wzięła kuriera za pobraniem za 13 zł. Wydałam u nich w tym roku ponad 1000 zł i jakiś taki niesmak teraz mam.

  3. #2123
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Samuela współczuję nerwów. Nie lubię takich sytuacji. Okropnie. I to uczucie zawiedzenia. Ech...

    Cytat Zamieszczone przez judyt Zobacz posta
    Zamawiamy, bo mamru zrobiła reklamę, a trudno jej nie wierzyć Ilustracje przecudne!
    Hi hi ni nieźle nakrecamy książkowy biznes
    A scenę o obgadywaniu Józefa uwielbiam najbardziej! Takie to prawdziwe. Zero cukierkowej opowieści.

  4. #2124
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,203

    Domyślnie

    samuela, ja niedawno miałam dwie słabe sytuacje, i z twoją księgarnią, i z nieprzeczytane. I chodzi mi po głowie powrót do Arosa, i pewnie tak będzie z nowym zamówieniem. Mam sentyment do jakości ich obsługi, pań na liniach, ich gotowości do rozwiązywania problemów. Przestało mi zależeć na tych kilku złotych taniej..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  5. #2125
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    Ja teraz wypróbuję księgarnię maestro, cenowo są bardzo ok, więc dam im szansę .

  6. #2126
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez judyt Zobacz posta
    Zamawiamy, bo mamru zrobiła reklamę, a trudno jej nie wierzyć Ilustracje przecudne!
    aż żal, że nie zauważyłam wcześniej, bo wczoraj zrobiłam gigant zamówienie - nawet się zastanawiałam czy wziąć, ale stwierdziłam, że tak bez polecenia forumowego to nie biorę
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #2127
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    samuela, ja niedawno miałam dwie słabe sytuacje, i z twoją księgarnią, i z nieprzeczytane. I chodzi mi po głowie powrót do Arosa, i pewnie tak będzie z nowym zamówieniem. Mam sentyment do jakości ich obsługi, pań na liniach, ich gotowości do rozwiązywania problemów. Przestało mi zależeć na tych kilku złotych taniej..
    Ja chciałam wrócić do bonito, niestety różnicy znów wyszło ponad 40 zł i zostało jednak nieprzeczytane..
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  8. #2128
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    A ja robiłam ostatnie zakupy w Bonito, bo przy zniżce na KDR wyszło mi taniej niż w nieprzeczytane Pewnie to też zależy od pozycji w koszyku.
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  9. #2129
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    480

    Domyślnie

    Ja jestem wierna bonito, bo odbieram po drodze z pracy, najczesciej jeszcze tego samego dnia. No i zrezygnowac zawsze po ogladnieciu moge (co mi sie zreszta nie zdarzylo), ponadto wydaje tyle, ze mam dodatkowa znizke stalego klienta... to wszystko dziala baaardzo demobilizujaco na moje checi samoograniczenia...

  10. #2130
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    u mnie podobnie jak u judyt. Jestem wierna bonito i też mam najwyższą zniżkę jako stały klient dzięki temu, że kupuję zazwyczaj u nich.
    Więc zawsze mam dodatkowo 5% zniżki (oprócz super przecenionych)
    Zresztą jeśłi ktoś z Warszawy chciałby aby mu coś zamówić i sobie sam odbierze to nie ma problemu służę tymi 5 dodatkowymi procentami.

    mamru
    muszę się przyznać, że i ja dzięki Tobie zakupiłam kilka książek w ostatnim roku.
    W większości dzięki Tobie i jul zakupuję pozycje które czasami polecacie.
    Oczywiście nie wszystkie ale jest kilka pozycji które mam dzięki Wam w naszej domowej bibloteczce.
    Sporą część książek posiadam juz od dawna i tak polecane tutaj Czupieńki juz dawno gosciły u nas i są czytane często.
    Natomiast staram się bardzo pilnować przy nakręceniu tutaj na forum na jakąś pozycję, bo wtedy można łatwo "popłynąć"
    Muszę się przyznać, że tak się stało z Rokiem w lesie który tutaj wszyscy polecacie i nikt nie pisał o tym, ze ładne ale nie tego się spodziewał.
    Niestety (chyba jako jedyna z tego co zauważyłam) nie jestem tak oczarowana tą książką jak Wy
    Ładna jest ale bez aż tak wielkiego łał jaki się spodziewałam.

    U mnie wielkim strzałem okazała się seria książek detektywistycznych Lassego i Mai. Co prawda nie za sprawą forum a za sprawą przypadku gości u nas na półce juz kilka tych pozycji.
    Mój syn poszedł z tata na poranki (chodzą bardzo regularnie) i okazało się że zamiast kosmolotów na które niecierpliwie czekał mój syn co dwa tygodnie był film pełnometrażowy O biurze detektywistycznym Lassego i Mai.
    Na poczatku synek nie załapał że to film (nie oglądamy TV i moje dzieci też nie oglądają) i mówi do mojego męża "Tato, to jest reklama prawda? Zaraz będą Kosmoloty?" Na co mój mąż powiedział, że to jest film i Kosmolotów nie będzie. Wysiedział do końca i poszli na wszystkie które były w listopadzie. Wrócili do domu z książką i od tej pory fascynacja małymi detektywami trwa
    Dopiero jak wrócili z ksiązka przypomniałam sobie, że pisałyście tutaj o tej serii

  11. #2131
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    A ile trzeba zamawiać, żeby w bonito mieć dodatkowe zniżki? Jak się o nie występuje?

  12. #2132
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    A ile trzeba zamawiać, żeby w bonito mieć dodatkowe zniżki? Jak się o nie występuje?
    zamawiasz i samo ci wskakuje na odpowiednia ilość zniżki. Nie wiem ile najmniej i ile najwięcej ale rozliczenie dotyczy ostatnich 6 albo 12 miesięcy.
    Masz tam zakładke moje rabaty czy jakoś tak. Maksymalnie można mieć 5% a minimalnie chyba 1%
    Jeśli nie znajdziesz u siebie to spradzę na swoim koncie gdzie to jest (chyba, że ktos inny mnie uprzedzi)

  13. #2133
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    liczą z ostatnich 6 miesięcy
    Wartość zrealizowanych zamówień z ostatnich 6 miesięcy Rabat
    od 0,00 do 399,99 zł 0,00 %
    od 400,00 do 599,99 zł 2,00 %
    od 600,00 do 799,99 zł 3,00 %
    od 800,00 do 999,99 zł 4,00 %
    od 1000,00 zł 5,00 %

  14. #2134
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    A ile trzeba zamawiać, żeby w bonito mieć dodatkowe zniżki? Jak się o nie występuje?
    http://bonito.pl/menu/rabaty.html

    Jak wejdziesz w zakładkę "Moje konto" to na dole widzisz tabelę odpowiadającą twoim zakupom i rabatom.
    Niko 2012, Zo 2017

  15. #2135
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    I na Kartę Dużej Rodziny po wprowadzeniu jej numeru jest 5%.
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  16. #2136
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Ok, dzięki za pomoc

  17. #2137
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    wruuu dzięki za zdjęcia onomato, następnym razem chyba wezmę kilka, będzie na dodatki do prezentów dla Maluchów
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  18. #2138
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie


    Jest jeszcze świąteczny pan Brumm, ale już schowany

  19. #2139
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Pekatrine, jak wrażenia z Żegnaj skarpetki?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #2140
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Ja też kupiłam wczoraj w biedrze te 2, ale jeszcze nie miałam kiedy przeczytać
    Ostatnio edytowane przez merida ; 03-12-2015 o 11:17



Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •