Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ERGO BABY 360 vs MANDUCA vs TULA

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    1

    Domyślnie ERGO BABY 360 vs MANDUCA vs TULA

    Hej! jestem tu "nowa" i na pewno watek na ten temat pojawial sie wiele razy ale potrzebuje pomocy w wyborze nosidla ergonomicznego dla mojego 5,5 miesiecznego synka (troche ponad 8 kg). Obecnie mamy chuste, ale bola mnie juz plecy od noszenia w niej. Moj wybor dotyczy kwestii czy MANDUCA czy ERGO BABY 360 czy TULA? przymierzalam ergo baby 360 oraz manduce, tuli jak narazie nie mialam mozliwosci bo nie mieszkam w Polsce. Ergo baby 360 jest podobno nowym produktem, fajne sa poduszki pod zgiecia kolan u dziecka. Cena jest sporo wyzsza niz przy manduce lub tuli Dodam jeszcze ze jestem niska osoba (160cm) i bede dosc czesto zmieniac ustawienia nosidelka ze mnie na mojego meza. Czy mozecie mi cos doradzic z doswiadczenia? dzieki bardzo za pomoc

  2. #2
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mag79 Zobacz posta
    Hej! jestem tu "nowa" i na pewno watek na ten temat pojawial sie wiele razy ale potrzebuje pomocy w wyborze nosidla ergonomicznego dla mojego 5,5 miesiecznego synka (troche ponad 8 kg). Obecnie mamy chuste, ale bola mnie juz plecy od noszenia w niej. Moj wybor dotyczy kwestii czy MANDUCA czy ERGO BABY 360 czy TULA? przymierzalam ergo baby 360 oraz manduce, tuli jak narazie nie mialam mozliwosci bo nie mieszkam w Polsce. Ergo baby 360 jest podobno nowym produktem, fajne sa poduszki pod zgiecia kolan u dziecka. Cena jest sporo wyzsza niz przy manduce lub tuli Dodam jeszcze ze jestem niska osoba (160cm) i bede dosc czesto zmieniac ustawienia nosidelka ze mnie na mojego meza. Czy mozecie mi cos doradzic z doswiadczenia? dzieki bardzo za pomoc
    myślę że póki co powinnaś poczekać aż dziecko samodzielnie będzie siedzieć, zasadniczo nosidło dopiero jak dziecko siedzi... tak wiem, są wkładki dla maluchów ale ja nie do końca jestem przeonana

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    A wiążesz na plecach chuste? W plecaku często lżej jest niż w np kieszonce. Co do nosideł to nie podpowiem.
    , bo mamy tylko tulę i nigdy nie miałam w rękach tych dwoch pozostakych


  4. #4
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,420

    Domyślnie

    ergo 360 sobie odpuść - szkoda pieniędzy, tu masz wątek o tym nosidle: http://www.chusty.info/forum/showthr...5%9B-%C5%BCart

    najlepiej poćwicz trochę z chustą - może gdzieś jest troszkę niedociągnięte i dlatego ciąży? a jaką masz chustę? bo jeśli elastyczną, to przerzuć się na porządną tkaną
    Marcysia '13 Janka '18

Podobne wątki

  1. ktoś ma porównanie MANDUCA a TULI ?
    Przez tamyszka w dziale Nosidła / MT
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 12-08-2016, 09:13
  2. dziś OPOLE MANDUCA JARDIN NOIR
    Przez brikola w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 22:24
  3. MANDUCA w Carrurze w Arkadii:D
    Przez rillia w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-09-2008, 20:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •