Strona 1 z 67 1234567891151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

Mieszany widok

  1. #1
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

    jako, ze wydaje sie sporo i latwo cos ciekawego przegapic (zwlaszcza w naszym ksiazkowym tasiemcu) postarajmy sie wrzucac co ciekawego wypatrzymy tutaj dobrze?

    btw - podforum ksiazkowe chyba powinno miec ostrzezenie - wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc

    pytania do dyskusji
    - czy wrzucac dla dzieci czy dla troche starszych tez? na razie wrzucilam czesc starszakow tez (typu W pustyni i w puszczy) - ustawiac jakas granice wiekowa - tak plus minus rzecz jasna?
    - wrzucac wsio, czy tylko te lepsze - czy np. jak czytalam, ze nowy Bolek i Lolek kiepski - to wrzucac czy nie? albo Koszmarnego Karolka - nie znam (pewnie jeszcze ) - pewnie, ze to zapowiedzi, ale jak cos jest kiepskie ogolnie - np. nowe Mikolajki, pisane na podstawie Mikolajka - to kolejny tom (jesli bedzie) raczej lepszy nie bedzie...


    na poczatek troche tego, co juz kiedys wklejalam w 'tasiemca' (ale nie tylko...)



    Pomelo i kolory, wyd. Zakamarki, premiera: 27 sierpnia


    CO sie stalo z Albertem?, wyd. Zakamarki, premiera: 27 sierpnia


    Kto straszy Albercie?, wyd. Zakamarki, premiera: 27 sierpnia


    Kajtek i Mis, wyd. Zakamarki, premiera: 27 sierpnia
    zupelnie nowa ksiazka utorow Mamy mU; w tej pietnascie opowiadan o Kajtku, Tosi i Misiu; w przygotowaniu Kajtek i Tosia


    Moja mama gorylica, wyd. Zamakarki, premiera: wrzesien 2014
    Ostatnio edytowane przez natala ; 14-01-2015 o 13:56
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #2
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Kamienica wydanie z ilustracjami Daniela de Latuor'a; wyd. Bajka, premiera: 24 wrzesnia; wg. wyd. 8+


    Siendiu wspanialych. Wydanie II; ilustracje Marianna Oklejak; wyd. Bajka; preiera: 8 pazdziernika; wg wyd. 6+


    Wiosna, lato, jesien, zima... tektura; wyd. Bajka; premiera: 1 pazdziernika, 18 miesiecy+
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #3
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Kicia Kocia w kosmosie; wyd. Media Rodzina; premiera: 22 wrzesnia (tak przynajmniej podaje gildia, na stronie wyd. info tylko o roku)


    Kicia Kocia sprzata; wyd. Media Rodzina; premiera 22 wrzesnia

    gildia podaje jeszcze trzecia, ktorej nie ma na stronie wydawnictwa

    Kicia Kocia na plazy; wyd. Media Rodzina, premiera: 22 wrzesnia (przepraszam za jakosc obrazka, to nie ja, to gildia )
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #4
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    W pustyni i w puszczy, wyd. Znak, premiera:1 wrzesnia


    Stas i Nel. Zaginiony klejnot Indii kontynuacja przgod dzielnych bohaterow piora Leszka Talko; wyd. Znak, premiera: 1 wrzesnia


    Pepe i spolka znowu na tropie; wyd. Znak, premiera: pazdziernik 2014


    Lassie wroc!, wyd. Znak, premiera: pazdziernik 2014

    te niby od jutra, juz sa, ale wrzucam, zeby nie bylo



    Mis, Tygrysek i nowi przyjaciele, wyd. Znak, premiera: 25 sierpnia
    mialy byc nowe, niepublikowane dotad opowiesci, ale
    Cytat Zamieszczone przez aniakom
    W tomie "Miś, Tygrysek i Nowi przyjaciele" jest o wujku Puszkinie i nowe opowiadania i wierszyki o zajączkach (ale nie o Misiu i Tygrysku!)

    Mis i tygrysek ida do szkoly; wyd. Znak, premiera: 25 sierpnia
    w tym tomie - cytuje za aniakom Mis i Tygrysek idą do szkoły" zawiera poprzednio wydane jako osobne "Tygryskowa szkoła", "Tygrysek musi mieć rower", "Na pociechę coś pysznego", "Miś i Tygrysek chodzą po mieście" i "Słownik obrazkowy Misia i Tygryska".
    Ostatnio edytowane przez natala ; 20-11-2014 o 14:35
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    o natala, dzięki za inf o o tej kontynuacji "W pustyni,...." nie wiedziłam,ze cos takiego będzie.

  6. #6
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    co prawda na stronie Dwoch Siostr zapowiedz tylko jedna, ale gildia nie klamie


    Korek, wyd. Dwie Siostry, premiera: 10 wrzesnia
    nie do konca ksiazka - 25 kart z pojazdami i innymi roznosciami drogowymi - tunelem, wypadkiem czy dziura; zrob sobie wlasny korek


    Meyer i inni.Nowy, wyd. Dwie Siostry, premiera: 3 wrzesnia


    Kupa siku, wyd. Dwie Siostry, premiera: 3 wrzesnia


    Ja nie chce do przedszkola, wyd. Dwie Siostry, premiera: 17 wrzesnia


    Dolek jest do kopania. Ksiazka pierwszych definicji, ilustracje Sendaka! wyd. Dwie Siostry, premiera: 29 wrzesnia
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #7
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Opowiem ci mamo co robia zaby; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 19 listopada


    Opowiem ci mamo co robia samochody; wyd. Nasza Ksiagernia, premiera: 19 listopada


    Blok rysunkowy pajaka Kleofasa wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 22 pazdziernika


    Samochodowy blok rysunkowy, wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 22 pazdziernika (swoja droga, Blok ma premiera wczesniej niz ksiazka...)



    Poczytaj mi mamo. Ksiega piata, wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 19 listopada


    Ignacy Kraciski i inni. Klasycy dzieciom, wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 19 listopada
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #8
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Instrukcja obslugi pieska Jacosia, wyd: Literatura; premiera: 23 wrzesnia; wg wyd. 5+


    Smok w powidlach wyd. Literatura, premiera: 27 wrzesnia, wg wyd. 5+


    Moje prawa, wazna sprawa wyd. Literatura; premiera?? wg wyd. 7+
    Ostatnio edytowane przez natala ; 08-09-2014 o 08:25
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #9
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Jak pokonac smoki?, wyd. Wilga, premiera: 10 wrzesnia


    Jak pokonac nocne stwory?; wyd. Wilga, premiera: 10 wrzesnia


    Jak pokonac wampiry?, wyd. Wilga, premiera: 10 wrzesnia


    Jak pokonac czarownice?, wyd. Wilga, premiera: 10 wrzesnia


    O przygodach i igraszakch wesolego patalaszka, wyd. Wilga, premiera: 24 wrzesnia



    Kto prowadzi, wyd. Babaryba; premiera: poczatek wrzesnia 2014
    Ostatnio edytowane przez natala ; 08-09-2014 o 08:26
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa- Białołęka
    Posty
    267

    Domyślnie

    a gdzie głównie robisz zamówienia?bo ja ostatnio po wrzucie tych promocji z czytam.pl i z dedalusa to się splukalam tak totalnie jak jeszcze nigdy na książki dla dzieci..

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

  12. #12
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    w zakamarkach zapowiedź nowej serii idealnej dla początkujących czytelników, zapowiadają się fajnie
    http://www.zakamarki.pl/index.php/zapowiedzi/

    i ilustracje



  13. #13
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    super

  14. #14
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    i znowu troche


    Sto tysiecy kartek Anna Czewińska-Rydel; wyd. Muchomor; premiera: 2 listopada (tradycyjnie na stronie wyd. juz jest dostepna); wiek: ?

    tym razem biografia Józefa Ignacego Kraszewskiego
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #15
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    tym razem pewnie dla nas, ale co tam (i niestety, po McDusi nie obiecuje sobie za wiele, ale kupic pewnie kupie...)


    Wnuczka do orzechow Małgorzata Musierowicz; wyd. Akapit Pres, premiera: 6 listopada
    Ostatnio edytowane przez natala ; 27-10-2014 o 03:21
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #16
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    Ucieszyłam się, ale cena jednak kosmiczna. A miałam swoją! Pewnie zginęła jak cześć naszych książek przy okazji porządków które pewna nieproszona o to znajoma zrobila moim rodzicom w ramach podziękowania za gościnę (wyobrazacie sobie! po prostu popakowac ludziom książki w pudła bez żadnego opisu i porządku, wedle swojego uznania co idzie co zostaje). Dobrze że chociaż smok Diplodok mi został, od dłuższego czasu zbieram się, żeby do niego z dziećmi przesiąść.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #17
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Bratki Eoin Colfer, wyd. Znak, premiera: 5 stycznia, wiek: ?
    Jaski po irlandzku


    Tobi Timothée de Fombelle, wyd. Znak, premiera: 19 stycznia, wiek: ?


    Tobi. Oczy Eliszy Timothée de Fombelle, wyd. Znak, premiera: 19 stycznia, wiek: ?

    wznowienie!!


    Pompon. Wszystko na raz Joanna Olech, wyd. Znak, premiera: luty 2015, wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    A ja sie naszukałam tego Tobiego po antykwariatach - i jak upolowałam wcale nie tanio, to Znak wznawia! Foch!
    Julka 2001, Zosia 2007

  19. #19
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniakom Zobacz posta
    A ja sie naszukałam tego Tobiego po antykwariatach - i jak upolowałam wcale nie tanio, to Znak wznawia! Foch!
    ja na allegro upolowalam kiedys - tez jakos szczegolnie tanio nie bylo...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ale Znak Tobiego wznawia od dawien dawna i zawsze data premiery się zmienia, ja już tak dawno się cieszyłam że wznowią i nic, więc też kupiłam na all.....może faktycznie teraz im się uda oby

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •