Strona 69 z 149 PierwszyPierwszy ... 1959616263646566676869707172737475767779119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,380 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #1361
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Kastor

  2. #1362
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    HP to bedzie kolejny ilustrowany?
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  3. #1363
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    HP to bedzie kolejny ilustrowany?

    wygląda na to, że tak; choć szczerze to mi ta okładka jakoś nie nawiązuje do pierwszej części



    i znowy kaskę trzeba szykować, trochę fajnych pozycji się zapowiada na jesień
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  4. #1364
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    HP to bedzie kolejny ilustrowany?

    z opisu na stronie MD wynika, ze tak.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #1365
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    najpierw przegapione


    Nie placz koziolku Siergiej Michalkow; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: juz jest, wiek: wg wyd. 0-6

    a teraz juz zapowiedzi


    Moja pierwsza mitologia Ksiega I i Ksiega II Katarzyna Marciniak; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 12 pazdziernika, wiek: ?


    Poczytaj mi mamo. Ksiega siodma wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 26 pazdziernika, wiek: 3+


    Opowiem ci mamo co robia statki Artur Nowicki, Marcin Brykczynski; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 26 pazdziernika, wiek: 2+ (?)


    Statki. Blok rysunkowy Artur Nowicki; wyd. Nasza KSiegarnia, premiera: 26 pazdziernika, wiek: ?


    Drzewo Katarzyna Bajerowicz; wyd. Nasza Ksiegarnia, seria: Ukladanka; premiera: 26 pazdzienrika, wiek: ?


    Od kola do formuly 1. Historia motoryzacji Michal Gasiorowski; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 9 listopada, wiek: ?


    Brzechwa dzieciom. Dziela wszystkie.Wiersze Jan Brzechwa; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 9 listopada, wiek: 2-3+
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #1366
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    pod koniec września

    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  7. #1367
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie


    premiera: wrzesień 2016


    premiera: 27 września 2016
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  8. #1368
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Czekałam na Brzechwę Wiersze wszystkie. Cieszę się, że jest inny ilustrator.

  9. #1369
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Było?

    Ciekawski George po raz pierwszy odwiedza bibliotekę. Słucha czytanych głośno opowiadań dla dzieci, a zaraz potem zafascynowany ilością książek postanawia większość z nich zabrać do domu...

  10. #1370
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    To kartonówka? Tak by wynikało z ceny i opisu, na nieprzeczytane patrzyłam. George ma świetne grafiki, dziękuję za tę zapowiedź.

  11. #1371
    Chustomanka Awatar fizbach
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    559

    Domyślnie

    Mam do Was pytanie o Moją pierwszą mitologię. Widzę że jest w sprzedaży ta książka, ale w jednym tomie. Orientujecie się może czy podział na dwa tomy to tylko zabieg marketingowy czy coś więcej?

    Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  12. #1372
    Chustomanka Awatar natalie
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    844

    Domyślnie

    "Moja pierwsza mitologia" na jaki wiek obstawiacie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  13. #1373
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie


    "Baltazar Wielki"
    Kirsten Sims
    Wydawnictwo Kocur Bury, 2016
    Baltazar był najlepszym niedźwiedziem - skrzypkiem na świecie. Nazywali go Baltazar Wielki. Pewnego dnia zostaje uwolniony z cyrku i rozpoczyna długą podróż. Żegna się ze starymi przyjaciółmi. Odwiedza nowe miejsca i zyskuje nowych przyjaciół. Podróż jest długa, a dni coraz chłodniejsze. Czy Baltazar odnajdzie drogę do domu?
    "Baltazar Wielki" to piękna opowieść o wolności i szukaniu swojego miejsca na Ziemi. Jak można przeczytać w dedykacji autorki, książka powstała z miłości do zwierząt, które powinny mieszkać w ich naturalnym środowisku.
    Niezwykłe artystyczne ilustracje Kirsten Sims – wykonane akwarelą i gwaszem, przenoszą małych czytelników w świat pełen egzotyki i przyrody.

  14. #1374

    Domyślnie

    No to witam się raz jeszcze, na forum trafiłam szukając miejsca, gdzie mogłabym pokazać swoją mającą-się-ukazać-książkę dla dzieci Książka jest edukacyjna, o ptakach, myślę że dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, ewentualnie późnoprzedszkolnym Wśród sympatyków przyrody pomysł zyskał przychylne opinie, teraz chciałabym także pokazać go rodzicom Jak znacie kogoś, kogo mogłoby zainteresować, to będę wdzięczna za podanie dalej: https://polakpotrafi.pl/projekt/ksia...anka-o-ptakach

  15. #1375
    Chustonoszka Awatar MrsKJ
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    117

    Domyślnie


    Premiera: 16 września

  16. #1376
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2950/index.html


    Tata pingwin jest zawsze w sieci. Rano czyta gazetę na swoim laptopie, sprawdza pogodę i odwiedza swoich 532 przyjaciół na Icebooku. Przez resztę dnia jego syn i żona też nie mają z niego za wiele pożytku.

    Pewnego dnia tatę spotyka nieszczęście: jego komputer nie może połączyć się z siecią!

    Historia, która zdarzyła się w pewnej rodzinie pingwinów na Antarktydzie, dla wielu może brzmieć znajomo!

  17. #1377
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    102

    Domyślnie

    jestem tu nowa, ale od dłuższego czasu systematycznie śledzę wątek i dzisiaj chciałabym podzielić się tym co sama znalazłam

    http://bonito.pl/k-90446951-doris-ma-dosc


    http://bonito.pl/k-646354-alfabet


    http://bonito.pl/k-646477-pojazdy


    http://bonito.pl/k-646408-mali-odkrywcy


    http://bonito.pl/k-646479-pory-roku



    i jeszcze podgląd z netu:




    Ostatnio edytowane przez martaaa ; 17-09-2016 o 09:24 Powód: miałam problemy techniczne, chciałam napisac ciut wiecej :)

  18. #1378
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrsKJ Zobacz posta

    Premiera: 16 września
    Ciekawe kiedy pojawi sie w tanich ksiegarniach
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  19. #1379
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2950/index.html


    Tata pingwin jest zawsze w sieci. Rano czyta gazetę na swoim laptopie, sprawdza pogodę i odwiedza swoich 532 przyjaciół na Icebooku. Przez resztę dnia jego syn i żona też nie mają z niego za wiele pożytku.

    Pewnego dnia tatę spotyka nieszczęście: jego komputer nie może połączyć się z siecią!

    Historia, która zdarzyła się w pewnej rodzinie pingwinów na Antarktydzie, dla wielu może brzmieć znajomo!
    Szkoda, ze takie ksiazki musza powstawac. W zasadzie szkoda, ze taki problem istnieje i z tego powodu musza takie ksiazki powstawac.

  20. #1380
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie


    14.10


    3.10


    10.11
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •