Strona 62 z 149 PierwszyPierwszy ... 1252545556575859606162636465666768697072112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,240 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #1221
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    o Pikotek wreszcie bedzie zapowiedzi bylu dawno, dawno, dawno temu
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #1222
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaaa Zobacz posta
    a orientujecie się może w temacie "Julków"? tzn przeczytałam na jakimś forum informacje o wznowieniu "Julka i Julki" w bieżącym roku. Pytałam o to wydawnictwo, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Obecnie kwoty za egzemplarz na allegro są kosmiczne.. jeszcze gorzej sytuacja wygląda z "Pukiem z wieżyczki"

    Odnośnie Pluka z wieżyczki to jest dla mnie zastanawiające jeśli chodzi o cenę.
    Przecież tam takie błędy językowe są, skąd ta cena???
    Mogli by wydać kolejny raz i poprawić błędy we wcześniejszym wydaniu.

  3. #1223
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Odnośnie Pluka z wieżyczki to jest dla mnie zastanawiające jeśli chodzi o cenę.
    Przecież tam takie błędy językowe są, skąd ta cena???
    Mogli by wydać kolejny raz i poprawić błędy we wcześniejszym wydaniu.
    z Plukiem sa jakies problemy z prawami autorskimi - nie wiem czy do tlumaczenia czy do czego - stad chyba wznowienia nie bedzie. a co do bledow, to sie zgadzam w 100%
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #1224
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Wg. Hokus-Pokus Ze zwierzyną pod pierzyną Nadii Budde ma być jeszcze w maju.




    Raz, dwa, trzy psy tej samej autorki właśnie kończy się nakład.
    Niko 2012, Zo 2017

  5. #1225
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem czy już było ale wznowienie Astrokota już jest warto mieć tę książkę.

  6. #1226
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Na Zwierzynę czekam niecierpliwie, niewiele już maja zostało.

    Wiadomo, czy wznowiony Astrokot ma poprawione błędy? Czytałam kilka recenzji o literówkach, ale też o błędach merytorycznych.

  7. #1227
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    kompletnie przegapione


    O tym jak w Szepczacym Lesie zgubily sie trzy male smoki Marcin Mortka; wyd. Zielona Sowa, premeira: juz jest, wiek: 4-5 (wg wydawnictwa)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #1228
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    tez przegapione


    Misja kosmos. Miedzygwiezdna podroz Voyagera Tomasz Samojlik; wyd. WIlga, premiera: juz jest, wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #1229
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    i kolejne dwie (ale moze byly juz - jelsi tak, to przepraszam...)


    Mniam Canizales; wyd. Tatarak, premiera: juz jest, wiek: 2+ (wg wyd.)


    Spzredam mame Care Santos; wyd. Tatarak, preemira: juz jest, wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #1230
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    znowu przegapione


    Myszka Galopka i tajemnica kopalni soli Katarzyna Ewa Kozubska; wyd. Ezop; premiera: juz jest, wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #1231
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Szopieta Ewa Kozyra Pawlak; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 13 lipca, wiek: ?


    Moja pierwsza encyklopedia rysunkowa Jan Kallwejt; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 13 lipca, wiek: 0-1+


    Bractwo-piractwo. Przygoda przyrodnicza Natalia Usenko; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 13 lipca, wiek: ?


    Pucio uczy sie mowic. Zabawy dzwiekonasladowcze dla najmlodszych Marta Galewska-Kustra; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 3 sierpnia; wiek: 1+


    Rok w przedszkolu Przemyslaw Liput; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 10 sierpnia, wiek: ?


    Podroz dookola swiata. Polnoc - poludnie. Wschod - zachod Nikola Kucharska; wyd. Nasza Ksiegarnia, premiera: 17 sierpnia, wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #1232
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Przy okazji zakupów w Wydawnictwie Hokus Pokus podpytałam o Ze zwierzyną pod pierzyną i realny termin będzie niestety dopiero w lipcu. Czekamy.

  13. #1233
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Szkola detektywow Wmila WYyopka. Porwanie Joanna Olech; wyd. Egmont, premiera: 20 czerwca, wiek: 8+


    Muminki. Wesole kapiele i inne opowiadania Tittamari Marttinen; wyd. Egmont; premiera: 20 czerwca, wiek: 3+
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #1234
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Rok w przedszkolu Cieszę się, że są kolejne części, choć myślałam, że raczej rok na wsi zrobią Dobrze, że mam przedszkolaka w domu, przynajmniej jest pretekst, żeby kupić. Bo do tej kartonowej Kici Koci to już pretekstu nie mam. Chociaż moi chłopcy chcą
    2009 2012

  15. #1235
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    znowu przegapione


    Myszka Galopka i tajemnica kopalni soli Katarzyna Ewa Kozubska; wyd. Ezop; premiera: juz jest, wiek: ?
    Mam, nabyłam na targach i nawet zdjęcie już wkleiłam kilka dni temu w zakupowym
    Polecam bardzo.
    Tak samo dobra jak trzy poprzednie części

  16. #1236
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    i kolejne dwie (ale moze byly juz - jelsi tak, to przepraszam...)


    Mniam Canizales; wyd. Tatarak, premiera: juz jest, wiek: 2+ (wg wyd.)
    również mój ostatni zakup z targów i też polecam nawet dla młodszych dzieci aniżeli sugerowany wiek
    Polecam też Swimmy Leo Lionni (nie wiem czy była ta książka już tutaj czy nie?)

  17. #1237
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Z tym Rokiem w przedszkolu to nawalili. Gdyby pojawił sie w sprzedaży kilka miesięcy wcześniej, posypałyby się zamówienia dla dzieci na zakończenie żłobka. A tak... szkoda.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #1238
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  19. #1239
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    918

    Domyślnie

    Ta Myszka Galopka to dla jakiego wieku?
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  20. #1240
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podgrzybek Zobacz posta
    Ta Myszka Galopka to dla jakiego wieku?
    W serii są obecnie 4 książki
    - Myszka Chrapiszka
    - Myszka Chrapiszka i Tarapatka
    - Myszka Trapiszka i Dom pod Kocią Łapką
    - oraz ta najnowsza linkowana tutaj
    Książki - sugerowany wiek to 6 lat. Mój synek pierwszą z nich dostał w prezencie na pewno przed 3 urodzinami bo pamiętam że dwie kolejne kupowałam na targach kiedy była premiera trzeciej części (a była w 2013 roku - jeśli się nie mylę).
    Natomiast pierwsza część jest faktycznie dla młodszego czytelnika (według mnie 3-4 lata), pozostałe są już nieco starsze i "trudniejsze" jeśli chodzi o tekst.
    Ostatnia część ze względu na niektóre słowa też dla starszych.
    Jest to książka z większą ilością tekstu dlatego niektóre trzy latki mogą nie potrafić się skupić.
    Są przepiękne ilustracje - czasami cało stronicowe.
    Są dosyć duże litery - więc nadaje się do samodzielnego czytania.
    Nie trzeba mieć wszystkich książek bo każda część jest samodzielna - aczkolwiek jest kilka razy w każdej z książek tekst który ciężko się nawiązuje do wcześniejszych części. Natomiast to naprawdę nie ma znaczenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •