Strona 102 z 149 PierwszyPierwszy ... 25292949596979899100101102103104105106107108109110112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,040 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #2021
    Chustonoszka Awatar MrsKJ
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    117

    Domyślnie

    Wznowienie. Dostępne od 2.10

    R. 18.04.2015

  2. #2022
    Chustonoszka Awatar MrsKJ
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    117

    Domyślnie

    Babaryba





    Media Rodzina:



    Zakamarki:



    Dwie siostry:





    Papilon:

    R. 18.04.2015

  3. #2023
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Zznaczam Kominiarza i Gellner. Gellner z tego co czytam w wydawnictwie to tez kartonowka.

  4. #2024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    post byl moderowany przez zdjecia i link do ksiegarni. link zostal usuniety, post powinno byc teraz widac ze zdjeciem. czasem tak sie dzieje jak post ma nr 1 i ma zdjecie albo link gdzies w tekscie (ochrona przez spamerami). jak dlugo nie pojawia sie to co napisalismy prosze o cynk na priw - mniej mnie teraz na forum plus czesciej jestem z telefonu i nie zawsze wylapie post, ktory mam zaakceptowac. dziekuje!
    Ok, teraz wszystko jasne. Serdecznie pozdrawiam

  5. #2025
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    102

    Domyślnie

    20.09.2017



  6. #2026
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Znajdź mnie kolejna część. Super starszak bedzie zadowolony bo to zdecydowanie dla starszych poszukiwaczy.

  7. #2027
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrsKJ Zobacz posta
    Wznowienie. Dostępne od 2.10

    O jaaaaa, czekałam na to!!!!!
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  8. #2028
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    O jaaaaa, czekałam na to!!!!!
    Co to? Nie widzę zdj
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  9. #2029

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nastusienka Zobacz posta
    Co to? Nie widzę zdj
    Wil Huygen "Skrzaty", też na to czekałam

  10. #2030
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Znajdź mnie kolejna część. Super starszak bedzie zadowolony bo to zdecydowanie dla starszych poszukiwaczy.
    Napiszesz coś więcej o tej książce. Szukam czegoś dla syna, żeby nadawało się na nasze ćwiczenia zasłaniania oczka, już czasami nie wiem co wymyślać, żeby nie nudziło się mu przez te dwie godziny ćwiczeń dziennie ....

  11. #2031
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    mamy Znajdź mnie przygoda w mnieście. Książka jest jak (Czereśniowa, Mamoko i inne wyszukiwarki więc może posłużyć młodszym dzieciom ale założenia książki sa takie aby np: znaleźć coś co nie pasuje do obrazka, uczy czasu (jest zegar tarczowy na każdej rozkładówce z godziną, tylko jedna rozkładówka ma zegar elektroniczny), na ilustracji szuka się liczb, przedmiotów, różnic (np: jest pokazana żyrafa i trzeba odszukać drugą żyrafę i wskazać róznice między nimi, liczy się np: ptaszki, szuka się par, opowiada co się dzieje. Dosyć ciekawie przygotowana pozycja. Mój syn bardzo lubi, córka zdecydowanie za mała na wykonanie zadań (do typowej wyszukiwarki, ksiązki obrazkowej ok, ale jeśli chcemy aby dziecko w przyszłości miało zabawę to lepiej dać ją starszakowi).

    Jak potrzeba wam ćwiczyć oczka to może pomyśl o książce i memo oraz pocztówkach z serii (Znajdź nas, Woda łąka las książka jest uzupełnieniem tych memo Znam Świat wokół nas). Tam na pewno będziecie mieli co robić i to na baaardzo długo.
    Naprawdę świetna pozycja. Przymierzałam się od jakiegoś czasu do niej i mam książkę (memo kupowałam jakiś czas temu jak sie pojawiło na rynku). Muszę tylko dokupić jeszcze dwie brakujące gry memo i pocztówki.

  12. #2032
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    mamy Znajdź mnie przygoda w mnieście. Książka jest jak (Czereśniowa, Mamoko i inne wyszukiwarki więc może posłużyć młodszym dzieciom ale założenia książki sa takie aby np: znaleźć coś co nie pasuje do obrazka, uczy czasu (jest zegar tarczowy na każdej rozkładówce z godziną, tylko jedna rozkładówka ma zegar elektroniczny), na ilustracji szuka się liczb, przedmiotów, różnic (np: jest pokazana żyrafa i trzeba odszukać drugą żyrafę i wskazać róznice między nimi, liczy się np: ptaszki, szuka się par, opowiada co się dzieje. Dosyć ciekawie przygotowana pozycja. Mój syn bardzo lubi, córka zdecydowanie za mała na wykonanie zadań (do typowej wyszukiwarki, ksiązki obrazkowej ok, ale jeśli chcemy aby dziecko w przyszłości miało zabawę to lepiej dać ją starszakowi).

    Jak potrzeba wam ćwiczyć oczka to może pomyśl o książce i memo oraz pocztówkach z serii (Znajdź nas, Woda łąka las książka jest uzupełnieniem tych memo Znam Świat wokół nas). Tam na pewno będziecie mieli co robić i to na baaardzo długo.
    Naprawdę świetna pozycja. Przymierzałam się od jakiegoś czasu do niej i mam książkę (memo kupowałam jakiś czas temu jak sie pojawiło na rynku). Muszę tylko dokupić jeszcze dwie brakujące gry memo i pocztówki.
    bardzo dziękuję wydaję mi się, że ta o tym mieście bardziej by do zainteresowała ta nowa o górach też może być ciekawa

  13. #2033

  14. #2034

  15. #2035
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    https://bonito.pl/k-1122081-ksiega-polskich-rymowanek

    Z opisu ciekawie się zapowiada
    https://bonito.pl/k-1953644-lot-osvalda

    Może mnie z tym przepędzicie ale wiem że sporo dzieci ich lubi. U nas Wielka księga czytana non stop i chę już coś innego. Sama też lubię.
    https://bonito.pl/k-1089335-zlota-bi...a-i-niedzwiedz
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 18-09-2017 o 10:17

  16. #2036
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Znam Masze i niedźwiedzia z bajki i fajna to animacja. Dobrze zrobiona. Mamy w domu z oryginalnym językiem i mimo że nie rozumiem jest to najlepszy głos Maszy.

    W temacie animacji smignela mi w telewizji Florka. Śmieszna animacja .

  17. #2037
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Znam Masze i niedźwiedzia z bajki i fajna to animacja. Dobrze zrobiona. Mamy w domu z oryginalnym językiem i mimo że nie rozumiem jest to najlepszy głos Maszy.

    W temacie animacji smignela mi w telewizji Florka. Śmieszna animacja .
    Florkę znam dzięki książką bo na końcu jest info że są bajki. A że my nie mamy telewizji kablowej to dostęp nie jest taki szybki i oczywisty.
    Oglądałam Florkę kilkakrotnie i uważam, że bajka jest zrobiona lepiej niż książka. Bajkę dobrze odbierze mniejsze dziecko a na książkę musi poczekać bo tam bardzo mało ilustracji. A szkoda bo graficznie bajka zrobiona ślicznie.

    Maszę i Niedźwiedzia bardzo dobrze się czyta i bogato ilustracyjnie przygotowana książka.

    Zastanawiam się jak będzie przygotowana Cudowna podróż.
    Mam bardzo stare wydanie po mojej mamie z 1948 roku z ilustracjami Szancera i przekładzie Janiny Mortkowicz.

  18. #2038
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Florkę znam dzięki książką bo na końcu jest info że są bajki. A że my nie mamy telewizji kablowej to dostęp nie jest taki szybki i oczywisty.
    Oglądałam Florkę kilkakrotnie i uważam, że bajka jest zrobiona lepiej niż książka. Bajkę dobrze odbierze mniejsze dziecko a na książkę musi poczekać bo tam bardzo mało ilustracji. A szkoda bo graficznie bajka zrobiona ślicznie.

    Maszę i Niedźwiedzia bardzo dobrze się czyta i bogato ilustracyjnie przygotowana książka.

    Zastanawiam się jak będzie przygotowana Cudowna podróż.
    Mam bardzo stare wydanie po mojej mamie z 1948 roku z ilustracjami Szancera i przekładzie Janiny Mortkowicz.
    To masz perełkę z Szancerowymi ilustracjami . Też zwróćiłam uwagę na nowe wydanie Cudownej podróży, w ogóle nie znam tego, ale qqrq częśto linkuje inne wydanie z drugiej ręki to mi się zapamiętało.

    Florka jest dostępna naziemnie na tvp abc, chyba że w ogóle nie macie podłączone tv do anteny . Kablówki nie mamy.

    A Maszy tyle wszędzie, że byłam raczej negatywnie nastawiona dopóki nie obejrzałam. I to że produkcja wschodnia też swoje robi .

  19. #2039
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Cudowna podroz to bajka mojego dziecinstwa, uwielbiałam ja
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #2040
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Cudowna podroz to bajka mojego dziecinstwa, uwielbiałam ja
    Tak również lubiłam i lubię. Mam jeszcze jedną książkę taką szczególną którą uwielbiam
    U mnie w domu były dwa wydania tej książki i oba po mojej mamie.
    Jedno to o którym pisałam a drugie było dwu tomowe ale niestety nikt z nas nie wie gdzie się zapodziały.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •