Strona 65 z 149 PierwszyPierwszy ... 1555575859606162636465666768697071727375115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,300 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #1281
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    nowy albert

    dzięki natala



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  2. #1282
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Natala szczerze podziwiam, jak ogarniasz "rzeczywistość" z Maleństwem dzięki :*
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  3. #1283
    Chustonoszka Awatar ummS
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    113

    Domyślnie

    Wygląda na to ze nowy Albert w wersji pelnoobrazkowej, a nie wyłącznie tekstowej w stylu hokus pokus.

  4. #1284
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Jestem ciekawa ceny Komagata, choć i tak poczekam raczej na kolory.

  5. #1285
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    nowy albert

    dzięki natala
    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    Natala szczerze podziwiam, jak ogarniasz "rzeczywistość" z Maleństwem dzięki :*
    kazdemu zycze takiego - nareczny jest, nie powiem (ale jedna reka tez sie da pisac w koncu ), poza tym najlatwiejszy do ogarniecia z calej trojki. i szmaty kocha (tak jak i ja). wczoraj bylismy w kinie, przy tym ogarnianie nowosci to pikus

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Jestem ciekawa ceny Komagata, choć i tak poczekam raczej na kolory.
    ja tez. i mam nadzieje, ze nie bedzie obsuwy. kolory sa na amazonie, nasze juz zamowione
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #1286
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    z Adamada sie gubie - oni tyle wydaja, ze nei wiem co juz bylo, a co nie; postaram sie wkleic wszystko (moze byc w ratach ). z gory przepraszam, jesli sie powtorze...


    Wszyscy ziewaja Anita Bijsterbosch; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    Pudelko Hanki Peter Carnavas; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    O dzieciach, ktore kochaja ksiazki Peter Carnavas; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    Geometria faraona Anna Cerasoli; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    Kuka Muka i skrzat Nielad Lina Zutaute; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    Kuka Muka i uciekajace uszy Lina Zutaute; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    Sniegowy duch Jacques Duquennoy; wyd. Adamada, premiera: jzu jest, wiek: ?


    Kolacja z duchami Jacques Duquennoy; wyd. Adamada, premiera: juz jest, wiek: ?


    Wielkie odkrycie Bubal Anna Cerasoli; wyd. Adamada, premeira: juz jest, wiek: ?


    Zamczysko strachulcow. Grom z jasnego nieba Mr Tan; wyd. Adamada, premiera: 19 wrzesnia, wiek: ?


    Zamczysko strachulcow. Do ataku! Mr Tan; wyd. Adamada, premiera: 19 wrzesnia, wiek: ?


    Biblijne opowiesci do poduszki Merce Segarra; wyd. Adamada, premiera: 26 wrzesnia, wiek: ?



    Pan Kartezjusz gra w statki czyli podroze do krainy matematyki Anna Cerasoli; wyd. Adamada, premiera: 3 pazdziernika, wiek: ?


    Romeo z rupieciarni Bjorn van den Eynde; wyd. Adamada, premiera: 1o pazdziernika, wiek: ?


    Skarb Czarnej Mumii Bjorn van den Eynde; wyd. Adamada, premiera: 1o pazdziernika, wiek: ?


    O wilku, ktory chcial sie zakochac Oranne Lallemand; wyd. Adamada, premiera: 17 pazdziernika, wiek: 3+
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #1287
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Krol Gromoryk i zagadkowy smok Wojciech Widlak; wyd. Egmont, seria: Cytam i glowkuje; premiera: 14 wrzesnia, wiek: ?


    Krol Gromoryk i zagadkowa zbroja Wojciech Widlak; wyd. Egmont, seria: Cytam i glowkuje; premiera: 14 wrzesnia, wiek: ?


    Szczurki chwytaja zycie za ogon Rafal Witek; wyd. Egmont, seria: Czytam i glowkuje; premiera: 14 wrzesnia, wiek: ?


    Szczurki wchodza na antene Rafal Witek; wyd. Egmont, seria: Czytam i glowkuje; premiera: 14 wrzesnia, wiek: /


    Fredek i jeden do pary Zofia Stanecka; wyd. Egmont, seria: Czytam i glowkuje, prremiera: 14 wrzesnia, wiek: ?


    Fredek i kolo fortuny Zofia Stanecka; wyd. Egmont, seria: Czytam i glowkuje, prremiera: 14 wrzesnia, wiek: ?


    W kraju Polan. O dawnej Polsce Zofia Stanecka; wyd. Egmont, seria: Czytam sobie. Fakty, premiera: 14 wrzesnia, wiek: 4-5+ (?)


    Planety pana Mikolaja Anna Czerwinska-Rydel; wyd. Egmont, seria: Czytam sobie. Fakty, premiera: 14 wrzesnia, wiek: 4-5+


    O smoku spod Wawelu Wojciech Widlak; wyd. Egmont, seria: czytam sobie, premiera: 14 wrzesnia, wiek: 4-5+
    Ostatnio edytowane przez natala ; 03-08-2016 o 13:08
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #1288
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    duzo mam, jak mlode pospi to moze mi sie uda cos powklejac


    Binek i Pulpet w swiatyni Majow Krzysztof Laniewski-Wollk, Adam Wojcicki; wyd. Dwie Siostry, premiera: sierpien 2016; wiek: 3+


    Oto jest Monachium Miroslav Sasek; wyd. Dwie Siostry, premiera: sierpien 2016, wiek: 4+


    Rzeka czasu Peter Goes; wyd. Dwie Siostry, premiera: wrzesien 2016, wiek: 7+


    Botanicum Kathy Willis, Katie Scott; wyd. Dwie Siostry, premiera: pazdziernik 2016, wiek: 7+
    natala, pewnie było głośno na forum a ja przegapiłam i to co innego niż książkowe nowości
    przegapiłam, że już urodziłaś, tak szybko tzn. dopiero co mówiłaś że będzie maleństwo a to już .....
    już on ma miesiąc
    serdecznie Ci gratuluję
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  9. #1289

  10. #1290
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Eric Carle, cudny konik. Idę googlować oryginał, co tam w środku ma.

  11. #1291
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Eric Carle, cudny konik. Idę googlować oryginał, co tam w środku ma.

    na youtubie znajdziesz całą książkę

  12. #1292
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,811

    Domyślnie

    Zapowiada się cudnie
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  13. #1293
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Ale piękne, właśnie obejrzałam. I z tymi foliami znowu coś innego. Wrześniowe zamówienie będzie Carlowe, bo już przekładam dwie inne co miesiąc, ale w końcu wezmę. Dziękuję za taką zapowiedź!

  14. #1294
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Ale jakie folie, bo coś nie widzę ich? Carla lubimy bardzo i też wrzucę do koszyka
    J.2014 i E.2016

  15. #1295
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    nie moge znalezc na you tubie...jak wpisujecie ze sie wyswietla?

  16. #1296
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Eric Carle Seahorse
    J.2014 i E.2016

  17. #1297
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    dzięki kaisa za odpowiedz...a które u was tego autora sprawdzają się najbardziej? my mamy gąsienice i mała lubi ja ale bez większych emocji

  18. #1298
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,811

    Domyślnie

    Moj lubi a raczej lubił gąsienice a teraz szal na Od stóp do głów
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  19. #1299
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    U nas ulubionym był pajączek, a od stóp do głów na drugim miejscu. Teraz już mniej kartonówek czytamy, czasem J. wyciąga jeszcze coś, z sentymentu chyba
    J.2014 i E.2016

  20. #1300
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •