Strona 94 z 149 PierwszyPierwszy ... 44848687888990919293949596979899100101102104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,880 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #1861
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Jeszcze w tym roku ma być Janek i Janeczka czyli Julek i Julka. ​Wyda to wydawnictwo Dwie Siostry.
    Ma być stare tłumaczenie tekstu ale inny tytuł.
    Pewnie przyzwyczajenie, że Julek i Julka fajniejsze, ale super że będzie można kupić w rozsądnej cenie .

  2. #1862
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Było Ta da Canizales, ten od Mniam z Tatarak? Fajnie wygląda
    https://www.canizales.eu/children-s-books/


    Od razu inne z Tatarak



  3. #1863
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Pewnie przyzwyczajenie, że Julek i Julka fajniejsze, ale super że będzie można kupić w rozsądnej cenie .
    Czy fajniejsze? Nie odbieram tego tak tym bardziej że w oryginale jest właśnie Janek i Jeneczka. Także to będzie bliższe oryginałowi. Mam 4 części Julek i Julka i cieszę się że 5 część będę mogła kupić za normalne pieniądze. Może nawet będzie lepszy papier to kupię całą serię. Te książeczki czyta się krótko dziecku bo za szybko rośnie

  4. #1864
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Wznowienie

  5. #1865
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    wznowienie 12.07


    juz jest, z okienkami
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 29-06-2017 o 22:49

  6. #1866
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    znalezione na fb

    Najświeższa wiadomość od Tomasza Samojlika:
    Mogę objawić światu okładkę nowej książeczki o Pompiku - książeczki, bo tym razem nie będą to zbiory opowiadań, a pojedyncze opowieści o żubrzej rodzinie, która pewnego dnia, wiedziona ciekawością, wyrusza z Puszczy Białowieskiej na wyprawę. Co ciekawe, najnowsze prace dotyczące ekologii żubra pokazują, że nasza wizja tego gatunku jako nierozerwalnie wtopionego w najgłębsze lasy i puszcze jest błędna. Żubry pierwotnie żyły na terenach otwartych, a i dziś chętnie podejmują krótsze i dalsze wędrówki. Wędrówka Pompika i jego rodziny jest w zamierzeniu tego drugiego gatunku - zwiedzą niemal całą Polskę, poznając najróżniejsze środowiska i ich mieszkańców, przeżywając mnóstwo przygód, a przy okazji ucząc się tego i owego... Premiera - po wakacjach





  7. #1867
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Dwie Siostry

    Idziemy na niedźwiedzia (wydanie kartonowe)
    tekst: Michael Rosen
    29,90 zł
    zapowiedź ISBN 978-83-65341-57-0
    18 x 16 cm
    książka kartonowa
    34 str.
    kategoria wiekowa 1+


    Dziwolągi
    tekst: Cristóbal León, Cristina Sitja Rubio
    32,00 zł
    zapowiedź ISBN 978-83-65341-47-1
    23 x 32 cm
    oprawa twarda
    44 str.
    kategoria wiekowa 4+


    W głębinach oceanu (pop-up)
    tekst i ilustracje: Anouck Boisrobert, Louis Rigaud
    59,90 zł
    zapowiedź ISBN 978-83-65341-54-9
    15,50 x 29,50 cm
    oprawa twarda
    12 str.
    kategoria wiekowa 5+


    W lesie (pop-up)
    ilustracje: Anouck Boisrobert, Louis Rigaud
    59,90 zł
    zapowiedź ISBN 978-83-65341-50-1
    15,50 x 29,50 cm
    oprawa twarda
    16 str.
    kategoria wiekowa 5+


    http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/zapowiedzi/

  8. #1868
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    W oceanie w lesie
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  9. #1869
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Zapowiedzi Kultury Gniewu - wznawiają I część Misia Zbysia

  10. #1870
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Po raz kolejny potwierdza się teza, żeby nie kupować za wszelką cenę skończonych nakładów. Kupiłam za cenę okładkową i przesył Regulamin na lato, a tu proszę .

    A pop upy wyżej zacne , ale cenę tez mają fiu.

  11. #1871
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Oryginały chyba drożej wychodzą
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  12. #1872
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Oryginały chyba drożej wychodzą
    Na pewno, ale cena z tych wyższych u nas .

  13. #1873
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Czy ja wiem? Pop-upy tak mają. U nas też.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  14. #1874
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    znalezione na fb: "Od 17 lipca w Wydawnictwie EneDueRabe dostępna będzie ponownie książka dla dzieci pod tytułem "Gdzie jest tort?". To już kolejne wydanie pozycji, która od lat fascynuje najmłodszych czytelników zachwycając swoją formą i pomysłem."

  15. #1875
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Kolejny kruk który kupiłam a można było poczekać .

  16. #1876
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Kolejny kruk który kupiłam a można było poczekać .
    A nadążasz za nowościami?
    Bo ja nie ogarniam nowości a co dopiero starsze wydania.
    Tak się czasami zastanawiam jak tutaj dziewczyny piszą o starszych książkach, jak widzę w zakupowym nakłady wyczerpane i myślę wtedy-skąd na to czas?
    Bo my czytamy kilkadziesiąt książek miesięcznie niektóre po 2-3 razy i nie przerabiamy wszystkich nowości bo nie jesteśmy w stanie. O starociach nie wspomnę a szkoda bo niektóre fajne ale nie jesteśmy wstanie tego przerobić. Oczywiście nie wliczam w to książek tzw codziennych które pczytamy z córką (typu kicia kocia, wiersze, auto, czy jakies inne które są przeglądane i czytane non stop)
    Jeszcze niedawno czytaliśmy wszystko co kupione i nie kupowaliśmy nowego jak nie przeczytaliśmy wszystkiego z ostatnich zakupów.
    Robiąc teraz porządki w szafach z ciekawości policzyłam odłożone książki które czekają na swoją kolej. Jest ich 89. Trochę mnie to zatkało.
    A tak wogóle to polecam z nowości baśnie tybetańskie linkowane wyżej.

  17. #1877

  18. #1878
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    A nadążasz za nowościami?
    Bo ja nie ogarniam nowości a co dopiero starsze wydania.
    Tak się czasami zastanawiam jak tutaj dziewczyny piszą o starszych książkach, jak widzę w zakupowym nakłady wyczerpane i myślę wtedy-skąd na to czas?
    Bo my czytamy kilkadziesiąt książek miesięcznie niektóre po 2-3 razy i nie przerabiamy wszystkich nowości bo nie jesteśmy w stanie. O starociach nie wspomnę a szkoda bo niektóre fajne ale nie jesteśmy wstanie tego przerobić. Oczywiście nie wliczam w to książek tzw codziennych które pczytamy z córką (typu kicia kocia, wiersze, auto, czy jakies inne które są przeglądane i czytane non stop)
    Jeszcze niedawno czytaliśmy wszystko co kupione i nie kupowaliśmy nowego jak nie przeczytaliśmy wszystkiego z ostatnich zakupów.
    Robiąc teraz porządki w szafach z ciekawości policzyłam odłożone książki które czekają na swoją kolej. Jest ich 89. Trochę mnie to zatkało.
    A tak wogóle to polecam z nowości baśnie tybetańskie linkowane wyżej.
    Nowosci kupuje teraz tylko dla naszego wieku i to przerabiamy. Sugeruje sie tylko watkiem z forum z nowosciami, sama nie sledze.
    Mam stos kupionych na zapas z poczatku przygody z ksiazkami dla dzieci, bardzo przez forum . Teraz juz tego nie robie. Wyjatkiem jak przy okazji czegos jest promo rzedu 90% a autora lubie, czy wiem sie dolezy kiedys na pewno.
    Kilka krukow ktore kupilam to na zasadzie przy okazji czegos, ale wyleczylam sie z przegladania olx itp. I zawsze w cenach przystepnych, taki warunek. Choc nie powiem jak trafie na Wombata czu Majaluome, to chetnie kupie np, bo mamy jakas czesc i sie podoba.

    Juz raz,pisalam ze mnie przytloczyla ilosc i wielkie pudlo z dyskontu co miesiac zaczelo mnie przerastac. Z kazdym miesiacem zamowienia mam mniejsze, bo sie puknelam w czolo ze nie ruszone mam ksiazki z poprzedniego. Mysle ze na forum po prostu zbiera sie od kilku osob, ze tamten znalazl cos, ktos inny cos innego i wydaje sie ze ida na to ogromne ilosci czasu. Raczej tak nie jest.

    Mam kilka tytulow zapisane w ulubionych wyszukiwaniach i jak ktos wystawi to mnie powiadamia, na tej zasadzie na przyklad. Czasem tez rozczarowaly mnie promowane tu kruki . Roznie bywa.

  19. #1879
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Ja tez na początku szalalam i nie zawsze to co kupilam bylo czytane. Teraz kupuje do 10 ksiazek miesiecznie ale zwracam uwage na cene i tez juz nie śledzę codziennie olx
    Poza tym juz nie mam miejsca na ksiazki, a nie chce miec tylko regalow z książkami w domu
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #1880
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    My mamy bardzo bardzo dużo książek i mimo tego iż wybieram w nowościach to jest tego dużo za dużo. I tak się czasami zastanawiam gdzie miałabym zmieścić jeszcze jakieś starsze wydania.
    Zrezztą te nowości które teraz są bardzo mi się podobają i szczerze to nie wracam do książek sprzed 5 czy 6 lat które kupiłam.
    Ok no może czasami do niektórych wracam, ale to na palcach można policzyć ile ich jest w ciągu całego roku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •