Strona 51 z 149 PierwszyPierwszy ... 41434445464748495051525354555657585961101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,020 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #1001
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    To ja cierpliwie czekam na Muminki przy okazji zamówię Florkę, która już jest i nowego Felka i Tolę a wiemy kiedy premiera nowego Pana Kuleczki i Kici Koci w lesie?
    Muminki możesz sobie zamówić już na Taniej Książce
    Tam można też zamówić już Animalumi
    Oczywiście terminu realizacji zgodne z premierą lub kilka dni dłużej

  2. #1002
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Muminki możesz sobie zamówić już na Taniej Książce
    Tam można też zamówić już Animalumi
    Oczywiście terminu realizacji zgodne z premierą lub kilka dni dłużej
    w empiku też można zamawiać przed premierą i chyba jest taniej niż w Taniej Książce, ja jednak poczekam na bonito.pl albo literacka.pl z odbiorem będzie taniej ;P


    edit

    Piękno i sztuka, co to takiego?
    tekst: Oscar Brenifier
    ilustracje: Rémi Courgeon
    Piąty tom francuskiej serii DZIECI FILOZOFUJĄ – dla dzieci, które zadają sobie ważne pytania dotyczące ich samych, życia i świata oraz dla dorosłych, którzy od gotowych, stereotypowych odpowiedzi wolą dialog z dzieckiem.

    http://www.zakamarki.pl/index.php/pi...asc&order=name
    Ostatnio edytowane przez wruuuu ; 04-02-2016 o 10:37

  3. #1003
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    poczekam na bonito.pl albo literacka.plz odbiorem będzie taniej ;P

    jak zamawiam to tak aby była przesyłka darmowa dlatego tego nie uwzględniłam
    Aczkolwiek ostatnio nie jestem zadowolona z bonito.pl bo przychodzą uszkodzone ksiązki albo brudne i muszę reklamować.
    Na jedną książkę czekałam 1,5 miesiąca bo dwukrotnie przyszła nie ta co miała być.
    Później okazało się że numery mają pomylone i na tą co zamawiałam muszę czekać aż sprowadzą.
    Zamawiałam Dwanaście prezentów Świętego mikołaja sztuk -2 (dostępnych było kilkanaście sztuk). Po tygodniu przyszła jedna i informacja, że nakład wyczerpany i nie mogą mi dosłać.
    Zamawiałam 3 dni wcześniej aniżeli pojawiła się informacja o sprzedaży ostatniej sztuki. Więc kiedy zamawiałam to były jeszcze. Szkoda bo zamawiałam ją dla mojej bratowej.
    Wczoraj też odbierałam książki i część zostawiłam bo brudna, albo uszkodzona.
    Więc postanowiłam zamówić w taniej książce
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 04-02-2016 o 10:40

  4. #1004
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    jak zamawiam to tak aby była przesyłka darmowa dlatego tego nie uwzględniłam
    Aczkolwiek ostatnio nie jestem zadowolona z bonito.pl bo przychodzą uszkodzone ksiązki albo brudne i muszę reklamować.
    Na jedną książkę czekałam 1,5 miesiąca bo dwukrotnie przyszła nie ta co miała być.
    Później okazało się że numery mają pomylone i na tą co zamawiałam muszę czekać aż sprowadzą.
    Zamawiałam Dwanaście prezentów Świętego mikołaja sztuk -2 (dostępnych było kilkanaście sztuk). Po tygodniu przyszła jedna i informacja, że nakład wyczerpany i nie mogą mi dosłać.
    Zamawiałam 3 dni wcześniej aniżeli pojawiła się informacja o sprzedaży ostatniej sztuki. Więc kiedy zamawiałam to były jeszcze. Szkoda bo zamawiałam ją dla mojej bratowej.
    Wczoraj też odbierałam książki i część zostawiłam bo brudna, albo uszkodzona.
    Więc postanowiłam zamówić w taniej książce
    o to rzeczywiście możesz być niezadowolona z ich usług, mi póki co nic takiego się nie przytrafiło a kocham ich za to, że rano zamawiam a mąż po pracy odbiera tego samego dnia, literacka.pl to już kilka dni oczekiwania...

  5. #1005
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    o to rzeczywiście możesz być niezadowolona z ich usług, mi póki co nic takiego się nie przytrafiło a kocham ich za to, że rano zamawiam a mąż po pracy odbiera tego samego dnia, literacka.pl to już kilka dni oczekiwania...
    zamawiam u nich bardzo długo i baardzo dużo. Wcześniej nie miałam takich problemów. Wszystko było ok, ale od grudnia niemalże przy każdym zamówieniu jest coś
    Nawet z tego powodu pracownicy punktu postarali się dla mnie o kilka jednorazowych rabatów bo powiedzieli, że mam takiego pecha i trzeba mi to jakoś wynagrodzić
    Nigdy nie miałam tak, że zamówiłam rano i odbiór tego samego dnia.

  6. #1006
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    zamawiam u nich bardzo długo i baardzo dużo. Wcześniej nie miałam takich problemów. Wszystko było ok, ale od grudnia niemalże przy każdym zamówieniu jest coś
    Nawet z tego powodu pracownicy punktu postarali się dla mnie o kilka jednorazowych rabatów bo powiedzieli, że mam takiego pecha i trzeba mi to jakoś wynagrodzić
    Nigdy nie miałam tak, że zamówiłam rano i odbiór tego samego dnia.
    jak zamówię do godz. 9 to ok 14-15 książki czekają oczywiście te co mają informację, że do odbioru jeszcze tego samego dnia

  7. #1007
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Złamałem trąbę! Mo Willems, wyd. Babaryba, premiera 26.02.2016

    Niko 2012, Zo 2017

  8. #1008
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voilà Zobacz posta
    Złamałem trąbę! Mo Willems, wyd. Babaryba, premiera 26.02.2016



    o nie kolejna książka do kupienia

  9. #1009
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,545

    Domyślnie

    Uff, akurat na tę nie mamy parcia , "przeczytaliśmy" angielską wersję na YT, jakby co możemy do niej wrócić... Jak dla nas, to pozycja na jednorazowe czytanie.
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  10. #1010
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    dyskusja nt. ksiazek historycznych tutaj http://www.chusty.info/forum/showthr...zne-dla-dzieci
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #1011
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Zubr Pompik. Tropy na sniegu Tomasz Samojlik; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: ?


    Zubr Pompik. Zapach wiosny Tomasz Samojlik; wyd. Media Rodzina, premeira: ? wiek: ?

    Pompika kiedys wydal Aksjomat, to sa w sumie cztery tomy o czeterech porach roku. dwa (jesienny i zimowy) mozna kupic, pozostalych nie - bardzo sie ciesze, ze MD wziela Pompika pod swoje skrzydla


    Dziewczynka ze srebrnym zebem Andrzej Grabowski; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: ?


    Mity slowianskie i inne opowiesci Lukasz Wierzbicki; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: ?


    Operacja Podmuch Wiatru Jorn Liern Horst; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: ?


    Operacja Wyspa Jorn Lier Horst; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: ?


    Ciocia Jadzia. Kolory swiatla Eliza Piotrowska; wyd. Media Rodzina, premiera: ?
    to kolorowanka, nie ksiazka do czytania!


    Aniolki kota Cagliostro. Syreni spiew Jaroslaw Mikolajeski; wy. Media Rodzina, premiera: ? wiek:7-8+ chyba


    Zuzia jedzie na wakacje Liane Schneider; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: 3-4+


    Kostek. Pies nie z tego swiata Claire Barker; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: 7+


    Kostek i ostatni cyrkowy tygrys Claire Barker; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: 7+
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #1012
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    aaaaaa Natala sioooooooo
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  13. #1013
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Ale super, że Pompik będzie wznowiony! już nie muszę polować na te brakujące tomy
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  14. #1014
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    dyskusja nt. ksiazek historycznych tutaj http://www.chusty.info/forum/showthr...zne-dla-dzieci
    Dzięki natalo, zapomniałam o tym wątku. Sorry za zaśmiecanie

    edit: nie zapomniałam tylko go nie było Dzięki za utworzenie!
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  15. #1015
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta

    Zubr Pompik. Tropy na sniegu Tomasz Samojlik; wyd. Media Rodzina, premiera: ? wiek: ?


    Zubr Pompik. Zapach wiosny Tomasz Samojlik; wyd. Media Rodzina, premeira: ? wiek: ?

    Pompika kiedys wydal Aksjomat, to sa w sumie cztery tomy o czeterech porach roku. dwa (jesienny i zimowy) mozna kupic, pozostalych nie - bardzo sie ciesze, ze MD wziela Pompika pod swoje skrzydla
    \
    Właśnie miałam pytać o Pompika, ale z tego co czytam to warto, zgadza się? Tak w skrócie to o czym są te opowiadania?

  16. #1016
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    My mamy zimową część i szalu nie zrobiła, raz przeczytana albo i nie do konca bo nawet nie pamiętam o czym to jest. Rysunki też mnie nie przekonują.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  17. #1017
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,545

    Domyślnie

    Ten Pompik o komiks jak seria o ryjówce?
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  18. #1018
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Ten Pompik o komiks jak seria o ryjówce?
    nie, to opowiadania podgladu jedna strona
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  19. #1019
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    U nas tez Pompik lezy nieczytany
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #1020
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Zimową część mieliśmy z biblioteki i była przedłużana dwa razy.
    Także jak wszystko zależy od dziecka
    Cieszę się, że będzie wznowienie to nabędę dla nas

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •