Strona 21 z 149 PierwszyPierwszy ... 1113141516171819202122232425262728293171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #401
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Ja kupię pojazdy na pewno, słońce, jeden dwa trzy i chciałam zwierzęta.
    No tak jeszcze te zwierzęta też mnie kuszą zapomniałam o nich

    ma ktoś o zwierzątkach fajna jest? warto?

  2. #402
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Wruuuu widze ze mamy podobne odczucia
    a jak wyglada kto robi hu hu?
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  3. #403
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    takie proste wierszyki o tym jakie odgłosy daje dane zwierzątko. Tu masz sporo zdjęć http://czymzajacmalucha.pl/ksiazka/2...o-dziecka.html

  4. #404
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Dziekuje!!! Czyli ja jednak odpuszczam zakup kolejnej. Co mamy spokojnie wystarczy
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  5. #405
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Noc duchów Moni Nilsson; wyd. Zakamarki, premiera: 22 kwietnia, wiek: 6+
    trzeci tom z serii Przygody w Raju
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #406
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych, opr. zbiorowe; wyd. Nasza Księgarnia, premiera: 13 maja, wiek: wg wyd. 0-10


    Wędrówka pędzla i ołówka Maria Terlikowska; wyd. Nasza Księgarnia; premiera: 13 maja, wiek: 0-6
    reprint z ilustracjami Janusza Stannego


    13-piętrowy domek na drzewie Andy Griffiths; wyd. Nasza Księgarnia, premiera: 6 maja wiek:6-10


    Grzegorz Kasdepke dzieciom wyd. Nasza Księgarnia, premiera: 13 maja; wiek: 6-14
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #407
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    zerkając na jedną książkę w bonito przypadkiem zobaczyłam "Zęboszczotki", chyba pierwszą wydaną po polsku książkę duetu Pittau i Gervais (m.in. od śwetnej książki Out of sight ) z wyd. Babaryba. Wydawnictwo nic się na swojej stronie nie chwali, więc daję link do księgarni Bullerbyn, która wrzuciła kilka zdjęć środka http://bullerbyn.com.pl/produkt/zeboszczotki/

    (okładka z bonito.pl)
    Ostatnio edytowane przez jul ; 10-04-2015 o 00:19
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  8. #408
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie


    Dzień na plaży Bernardo Carvalho; wyd. Tako, premiera: kwiecien 2015, wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #409
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    nie wierze co prawda, ze wreszcie bedzie, ale wydawnictwo pisze, ze po Swietach idzie do druku...

    Dźwięk Irena Cieślińska; wyd. Hokus-Pokus; premiera: ?? wiek: ?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #410
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    fajne te szczotki, duet bardziej niz zacny - ciekawe, ze sie nie chwala... (w gildi przy probie szukania zasugerowano mi szukanie 'nieboszczyk' zamiast 'zeboszczotki' )
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #411
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Widziałam je wczoraj w Stentorze "na żywe oczy" i powiem tak przyniosłabym ją z biblioteki, obejrzelibyśmy, pośmiali się, ale moim zdaniem nie jest to coś co trzeba mieć na półce.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  12. #412
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Widziałam je wczoraj w Stentorze "na żywe oczy" i powiem tak przyniosłabym ją z biblioteki, obejrzelibyśmy, pośmiali się, ale moim zdaniem nie jest to coś co trzeba mieć na półce.
    Tez tak myślę. To jest na raz-dwa-trzy obejrzenia. Nie umiem takich książek, szczególnie za 30 zł.
    Julka 2001, Zosia 2007

  13. #413
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    przez chwilę się zastanowiłam, czy mogłoby podziałać mobilizująco na moje dzieci, ale szybko doszłam do podobnego wniosku jak murmle. Myślę, że to typ książki które kupuje się na prezent, bo są zabawne i szybko potrafią zauroczyć nabywcę, zwłaszcza bezdzietnego. Szkoda, że nie zaczęli wydawania książek tego duetu od czegoś bardziej - może to kwestia pop-upowych trudności wydawniczych? Przypomniała mi się historyjka, jak to wydawnictwo kupiło prawa do wydania Umberto Ecco - bo wiadomo, dobrze sprzedający się autor. A potem zorientowali się, że to naukowa praca semantyczna i wcale tak dobrze się nie sprzedawała. Może tu też wzięli tańszą, a nie lepszą, książkę uznanej marki autorskiej bojąc się, że droższa (bo droższe zapewne i prawa i samo wydanie) się nie sprzeda.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  14. #414
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    matko, dopiero co myślałam, że ogarnęłam zakupowo "nowości" a tu lista zaczyna tworzyć się nowa ehhh
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  15. #415
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    NOWY JORK PIŻAMORAMA już dostępna na stronie wydawnictwa a od poniedziałku w księgarniach ma być

  16. #416
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    NOWOŚĆ już


    "Calineczka" Wyd. Jedność



    cudne ilustracje
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  17. #417
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    Wznowienie


    5. maja
    64 strony

    od razu powiedzcie, czy to faktycznie taka dobra książka? chyba była polecana na początku naszego wątku ogólnego

  18. #418
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Przedszkolny sen Marianki to podróż po bogatej wyobraźni tytułowej bohaterki. Marianka, przejęta zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego, przenosi się we śnie do pierwszej klasy, gdzie muzyki uczy kot Trzpiot, przyrody pająk Wodnik, geografii pies Fafik, a goryl Miki robi za "speca od gimnastyki". Bohaterowie snu małej Marianki mają dużo cech wspólnych z jej zabawkami, ale to zabawa nie tylko dla najmłodszych, bo kot instrumentalista gra Bacha, Beethovena i Haydna, a gad z opowieści przyrodnika "czyta teraz wyłącznie Gadamera". Podsiadło nie po raz pierwszy udowadnia, że jako poeta świetnie czuje język i potrafi się nim bawić, a historyjki brzmią wesoło za sprawą zręcznego rymowania.



    premiera na dniach: 20.04.2015
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  19. #419
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    o nie, to muszę mieć!

    Rozbójnicy z Kardamonu

    kwiecień 2015

    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  20. #420
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    o nie, to muszę mieć!

    Rozbójnicy z Kardamonu

    kwiecień 2015

    ja tez

    a tak sobie ostatnio wlasnie myslalam, ze dawno nie bylo nowosci z tej serii
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •