Strona 124 z 149 PierwszyPierwszy ... 2474114116117118119120121122123124125126127128129130131132134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,480 z 2971

Wątek: ZAPOWIEDZI, WZNOWIENIA i przegapione NOWOSCI ;)

  1. #2461
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Cudna ta ksiazka Carla
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  2. #2462
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Bajka

    https://bajkizbajki.pl/ksiazki/Malen...olewny-Aurelki
    Znacie bo to podobno wznowienie

    a tutaj link do filmiku pokazującego nową książkę Carla
    https://web.facebook.com/23485185319...2880600395483/
    Aurelka wznowienie, nawet mam stare wydanie. Była cała seria tych bajek. Co smieszne. stare wznowienie polecaja 5+. a nowe 6+ https://bajkizbajki.pl/ksiazki/Malen...elki-wydanie-I

    Carla mamy dużo ksiazek, bo mnie sie strasznie podobaja, ale syn gardzil kazda. Nawet głodną gąsienicą.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  3. #2463
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    U syna gąsienica była uwielbiana w najmłodszej grupie przedszkolnej. Czyli 3 latki. Córka dopiero od niedawna zainteresowana. Dużo nią się bawimy bo czytanie jej zawsze wiąże się z jakąś zabawą.

  4. #2464
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    U nas z kolei chłopcy uwielbiają Carla. Od mniej więcej 2r.ż i wyciągane są do dziś czyli 6,5 i 3,5.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  5. #2465
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    U syna gąsienica była uwielbiana w najmłodszej grupie przedszkolnej. Czyli 3 latki. Córka dopiero od niedawna zainteresowana. Dużo nią się bawimy bo czytanie jej zawsze wiąże się z jakąś zabawą.
    Możliwe, że się jeszcze zainteresuje. Tylka ta gąsienica wszedzie jako dla roczniakow reklamowana jako hit, a u nas zero, nie podeszla .
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  6. #2466
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    No właśnie, mój 4latek lubi ostatnio (bo często czytuję młodszej) wracać do Carla, zastanawiałam się nad tym. Niby kartonowki z niewielką ilością tekstu, ale myślę że on teraz na nowo je odkrywa i widzę, że inaczej odbiera niż jako roczniak.
    J.2014 i E.2016

  7. #2467
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Jestem dzieckiem książek – opis wydawcy
    Książka roku dla dzieci – zwyciężczyni prestiżowej nagrody Bologna Ragazzi Award 2017. Przetłumaczona na ponad 20 języków przepiękna, poetycka opowieść o potędze wyobraźni.

    Mała dziewczynka przemierza na swej tratwie morze słów i przybywa do domu młodego chłopca. Zaprasza go na wspólną wyprawę do świata opowieści, w którym – dzięki odrobinie wyobraźni – wszystko może się zdarzyć. Jestem dzieckiem książek została stworzona przez uznanych na całym świecie artystów Olivera Jeffersa i Sama Winstona. Zawiera unikalne ilustracje składające się z tekstów książek.
    Niezwykle błyskotliwy i zaskakujący owoc współpracy dwóch nadzwyczajnych osobowości twórczych. – „The New York Times”
    Genialny ukłon w stronę potęgi słowa pisanego. – „The Guardian”



    Miś zwany Paddington, edycja specjalna


    Najsłynniejsza opowieść o misiu Paddingtonie – teraz z pięknymi kolorowymi ilustracjami.

  8. #2468
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,757

    Domyślnie

    ciekawa jestem, czy w Jestem dzieckiem... przetłumaczyli (użyli tłumaczeń) teksty, które są częścią obrazków
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  9. #2469
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    wlasnie mi dzis Jestem dzieckiem wpadla w oko, jak szukalam czegos zupelnie innego (choc ksiazkowego) na Amazonie. juz na wish liscie w kazdym razie jest

    a co do Glodnej gasienicy - kazde moje dziecko zaczynalo sie nia interesowac grubo po skonczeniu pierwszego roku zycia dzis probowalam z Sz i zupelnie nie chwycila. sprobuje znowu za troche, z doswiadczenia pracowego widze, ze tak blizej trzecich urodzin dzieci zaczynaja lubiec - wtedy to im i dni tygodnia wpadaja do glowy, liczby i co tam jeszcze Carl poukrywal sprytnie
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #2470
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie


    Basia. Bajki na dobranoc

    Data ukazania: 2018.10.31


    Dzień w Zwierzaczkowie. Strażacy przy pracy

    Data ukazania: 2018.09.18

  11. #2471
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  12. #2472

  13. #2473
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  14. #2474
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    a co do Glodnej gasienicy - kazde moje dziecko zaczynalo sie nia interesowac grubo po skonczeniu pierwszego roku zycia dzis probowalam z Sz i zupelnie nie chwycila. sprobuje znowu za troche, z doswiadczenia pracowego widze, ze tak blizej trzecich urodzin dzieci zaczynaja lubiec - wtedy to im i dni tygodnia wpadaja do glowy, liczby i co tam jeszcze Carl poukrywal sprytnie
    Oo to koniecznie spróbuję Carla jeszcze raz ze starszym, bo mnie sie niesamowicie jego ksiazki podobaja.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  15. #2475
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Bajki na dobranoc to są chyba te opowiadania z magazynu Dziecko prawda?
    Czytałam kilka mając ten magazyn i zastanawiałam się czy i kiedy wyjdzie zbiorcze.
    Paddington. To chyba jedyny wydany w Polscy którego nie mam a bardzo chciałam mieć. Uwielbiam Paddingtona. Moje dzieci tylko lubią
    Dinozaury też ciekawe. Syn się ucieszy bo od dłuższego czasu interesuje się nimi.

  16. #2476
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    102

    Domyślnie

    19-09-2018

    Autorzy poruszającej książki o miłości macierzyńskiej, „Kiedyś”, tym razem stworzyli niezapomnianą historię o małym chłopcu. Z ogromną czułością przygląda mu się jego ojciec, patrząc, jak synek radzi sobie z codziennością, jak wytrwale tworzy coraz to nowe rzeczy z kartonowego pudła i jak cudownie przy tym używa nieskrępowanej wyobraźni.
    To książka dla każdego taty i każdego synka.



    24-10-2018

    Kuku na kilka dni zostaje sam z tatą. Jest smutny, bo mama nie zostawiła mu żadnej pamiątki, więc chłopiec boi się, że o niej zapomni. Wtedy tata przypomina, że przecież ma swój pępek – najlepszą i najtrwalszą pamiątkę po mamie! Wyciąga album ze zdjęciami i zaczyna wspominać czasy sprzed narodzin synka.
    Wzruszająca historia o tęsknocie, miłości i szczęściu.



    17-10-2018

    Małe dzieci czasem boją się ciemności, dziwnych kształtów, dźwięków, wymyślonych potworów i zwierząt. Razem z bohaterką znaną z bestsellerowych „W moim sercu” i „Puk, puk. Jest tam kto?” przechodzimy przez kolejne strony, poznając źródła dziecięcych lęków i sposoby na ich ukojenie.

  17. #2477
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Oto jest Spot


    Kartonowa książka w kształcie ukochanego przez najmłodszych pieska Spota. Razem z wesołym psiakiem wędrujemy przez kolejne strony, bawiąc się z nim i ciesząc każdym dniem.


    Nowa bestsellerowa seria dla dzieci
    Pięknie ilustrowana, kolorowa i mądra książeczka. Pierwsza z bestsellerowej serii opowieści o przełamywaniu trudności, zabawnie i przyjaźnie zachęcającej (a nie uczącej i pouczającej) do pokonywania złych nawyków. Te książki nie karcą dzieci, tylko podają przyjazną łapkę (rodzicom też).
    Urocza i wzruszająca opowieść o pokonywaniu nieśmiałości i lęku przed kontaktem z innymi. Tomek jest bardzo nieśmiały i małomówny. Boi się mówić o sobie i dlatego jest bardzo samotny. A teraz musi poradzić sobie z wystąpieniem przed całą grupą w przedszkolu. Odkrywa, że jednak potrafi, a otwierając się przed innymi, może zdobyć przyjaciół.
    W październiku i listopadzie następne książki w serii:
    Oj, jak dobrze mieć porządek,
    Marek Pyta, skarżypyta,
    Dzień dobry i do widzenia, mam siebie do pochwalenia.


    Poznajcie chłopca, który nie może przestać tworzyć, bo jest artystą i wszędzie widzi sztukę. Kocha kolory, kształty, faktury i wszystko go inspiruje: skarpety, meble, zawartość lodówki. Nawet kot otrzymuje dzięki niemu nowy wizerunek. Jest tylko jeden problem: mama nie podziela entuzjazmu synka do sztuki. Wydaje się wręcz, że wcale go nie rozumie. Chłopiec ma jednak plan, jak wywołać uśmiech na twarzy zmęczonej mamy: stworzy swoje najlepsze dzieło i to na bardzo wielką skalę...
    Zwariowana, bajecznie śmieszna książka Marty Altés, która pokazuje, że sztuka jest wszędzie!


    To nowe, eleganckie wydanie z kolorowymi ilustracjami, w dużym formacie, z pewnością spodoba się kolejnemu pokoleniu małych i dużych czytelników.

  18. #2478
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Środek Krasnoludków





  19. #2479
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,546

    Domyślnie

    Wruuu, pokażesz okładkę? ☺️

    Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  20. #2480
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Wruuu, pokażesz okładkę? ☺️

    Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka


    https://bonito.pl/k-1062783-krasnolu...y-mity-glupoty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •