Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pomocy! zepsuty mikropolar:(

  1. #1
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie Pomocy! zepsuty mikropolar:(

    Dziewczyny

    w głupocie swej prałam przez około miesiąc pieluchy (chinki i wkłady bambus/mikropolar) w płynie do prania. W końcu ktoś mnie oświecił, że to jest dalekie od ok. Sprawdziłam i niestety: kiedy nalewam wodę na polar, to zamiast przesiąknąć, skrapla się i pływa po powierzchni jak jakiś cholerny flubber:/

    Robiłam płukanie w pralce, namaczanie z płynem do prania, pranie z kwaskiem cytrynowym w 60st, nic nie pomaga. Może znajdzie się jeszcze jakiś sposób najbardziej mi szkoda tych wkładow(
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  2. #2
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    pul odtłuszcza się moczeniem w ludwiku, może spróbuj tez na mikropolar, albo porządne kilkukrotne płukanie w pralce, taki striping, dotąd aż piany nie będzie
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

  3. #3
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    namocz porządnie w gorącej wodzie z płynem do naczyń i dobrze pomieszaj tymi pieluchami. Jak raz nie wystarczy to kilka razy. I wystrippinguj też - wypierz najpierw w najwyższej możliwej temperaturze z proszkiem do prania a potem puszczaj pralkę tak długo aż piana przestanie lecieć.
    Na pewno są do odratowania, więc uszy do góry i do roboty
    Ostatnio edytowane przez HoliPoli ; 24-08-2014 o 09:15 Powód: płyn do płukania zamieniony na płyn do naczyń


  4. #4
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny!
    a czy to może być jakikolwiek płyn do naczyń?bo ja mam żel biały jeleń i może ten żel po prostu nie zadziałał??
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    namocz porządnie w gorącej wodzie z płynem do płukania i dobrze pomieszaj tymi pieluchami. Jak raz nie wystarczy to kilka razy. I wystrippinguj też - wypierz najpierw w najwyższej możliwej temperaturze z proszkiem do prania a potem puszczaj pralkę tak długo aż piana przestanie lecieć.
    Na pewno są do odratowania, więc uszy do góry i do roboty
    Chyba mialo byc - z plynem do mycia naczyn?
    A. 02.2010, T. 06.2012

  6. #6
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Udało się!!

    podniesiona na duchu zrobiłam im jeszcze dwie gorące kąpiele z pianą (Ananke na szczęście zakumałam, że chodzi jednak o płyn do naczyń). Nie oszczędzałam też chinek - w końcu po co mi kieszonka z dobrym pulem, ale nie działającym polarkiem? Otulaczy mam dość Ale wytrzymały.

    No i w końcu puściło jeszcze część - w tym niestety bambusy - muszę pomoczyć przez noc, bo są bardzo uparte. Ale widzę światełko w tunelu! Dzięki!!
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  7. #7
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ananke Zobacz posta
    Chyba mialo byc - z plynem do mycia naczyn?
    oczywiście, że tak miało być. Zawsze się mylę jak piszę


Podobne wątki

  1. mikropolar- gdzie kupić?
    Przez panthera w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-05-2015, 08:05
  2. czy mikropolar przegrzewa pupe?
    Przez Nata w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 19-07-2014, 11:27
  3. polar i mikropolar
    Przez agaja w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 11:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •