Witam.
Chciałabym kupić chustę kółkową do karmienia, jakichś codziennych zakupów, krótkiego noszenia dziecka w razie jakiegoś jego gorszego humorku czy nagłej potrzeby bliskości.
Od jakiegoś czasu mam problem z karmieniem dziecka inaczej niż na leżąco, bo się wierci, pręży... Od biedy jakoś się jeszcze da karmić siedząc, kiedy dziecko leży na specjalnej poduszce-rogalu, ale to też nie zawsze. No i w związku z tym trudno mi karmić poza domem, bo nie wszędzie przecież się mogę położyć i nie będę wszędzie ze sobą targała wielkiej poduchy. Poczytałam e-book Kingi Cherek o karmieniu w chuście i się napaliłam na kółkową. Oczywiście, nie zamierzam karmić w trakcie chodzenia, chodzi mi głównie o odseparowanie dziecka od bodźców z zewnątrz, małe rozmiary chusty, szybkość wkładania/wyjmowania maluszka i odrobinę dyskrecji dla mnie. No i liczę, że chusta się też przyda na jakieś krótkie wyjścia. Dodam, że mój synek ma teraz 4 miesiące i ok. 7 kg. Jest ruchliwy i zainteresowany całym światem dookoła, ale w chuście siedzi grzecznie (nosiłam tylko w kieszonce w elastyku LL i kilka razy w pożyczonej tkanej wiązanej little frog).
Myślałam nad LL z bambusem, bo przy jedzeniu dziecko i tak się poci, więc tak liczę, że bambus by to chociaż trochę zminimalizował.
Czy to dobry pomysł? Ktoś korzysta w ten sposób z takiej chusty? A może polecacie jakąś inną w podobnej cenie? No i jeszcze nie do końca wiem, czy wybrać ramie proste czy zakładkowe...
Bardzo liczę na Waszą pomoc.