Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32

Wątek: Kieszonki one size - od kiedy?

  1. #21
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    U nas OS sprawdził się od 4kg, były przecieki ( spowodowane złym dopasowaniem???) i kryzys ale teraz już po ponad roku jestem fanką wielo i planuję przy kolejnym maluchu Pozdrawiam

  2. #22
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    U nas otulacz OS Blueberry (bo kieszonki to mieliśmy tylko rozm.1) był już dobry jak Janko skońcył 2 m-c życia. Ale ważył wtedy 6 kg
    Toopy & Binoo

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Muszę chyba dokupić kieszonek z myślą o drugim dziecku. I zastanawiam się, czy prędzej założę na maluszka kieszonki OS Kokosi czy Babyetta i jaka duża jest ta różnica? A jeśli Kokosi to dla maluszka lepiej z przeszyciami czy bez?
    No i jeszcze jedno pytanie: czy te pieluszki komuś nie wystarczyły na wielkość do końca pieluchowania?

  4. #24
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolka Zobacz posta
    Muszę chyba dokupić kieszonek z myślą o drugim dziecku. I zastanawiam się, czy prędzej założę na maluszka kieszonki OS Kokosi czy Babyetta i jaka duża jest ta różnica? A jeśli Kokosi to dla maluszka lepiej z przeszyciami czy bez?
    No i jeszcze jedno pytanie: czy te pieluszki komuś nie wystarczyły na wielkość do końca pieluchowania?
    U nas babyetta była za duża, przecieki przy nóżkach ciągle. Lepsze były bumgenius mimo że większe (służą nam do teraz 2 lata).
    Maluszek 19.11.2012

  5. #25
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolka Zobacz posta
    Muszę chyba dokupić kieszonek z myślą o drugim dziecku. I zastanawiam się, czy prędzej założę na maluszka kieszonki OS Kokosi czy Babyetta i jaka duża jest ta różnica? A jeśli Kokosi to dla maluszka lepiej z przeszyciami czy bez?
    No i jeszcze jedno pytanie: czy te pieluszki komuś nie wystarczyły na wielkość do końca pieluchowania?
    Dla malucha według mnie lepsze bez przeszyć. Nowe Babyetty czyli te z autorskiego pulu były dobre na moją małą od 3,5kg a wtedy jeszcze nie było czterostopniowej regulacji rozmiaru. U nas nie przeciekały i były bardzo zgrabne.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  6. #26
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Te nowe babyetty na pewno będą pasowały na dziecko juz wcześniej, bo można je bardziej zmniejszyć, niż te starsze typy. Na jak długo starczą, to bardzo zależy od tego jak dziecko będzie przybierało. U nas babyetty i nappime, dzięki swej zgrabności, przeważają w stosiku. Są wąskie, dzięki czemu dziecko ma mniej między nóżkami, moim zdaniem jest mu wygodniej.
    Nasz syn jest wielopieluchowany od 7tż, miał wtedy 4.6kg około, właściwie sprawdzały nam się kieszonki i milovii, i babyland czy gzooby. Później odkryłam nappime, kokosi i babyettę i nimi zaczęłam uzupełniać stos.

  7. #27
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    u mnie w stosie też tylko kieszonki bez przeszyć: babyetta (większość), kilka nappime i kokosi (bez przeszyć). są superzgrabne, mój dwulatek ma jeszcze spory zapas regulacji w pasie, tak więc na pewno starczą do końca pieluchowania.
    tak jak piszą dziewczyny, nowe babyetty mają 4 (a nie 3 jak wcześniej) pionowe napki do regulacji rozmiaru, tak więc o ile dziecko nie jest bardzo szczupłe/małe (np. wcześniak), powinny się nadawać już od pierwszych miesięcy IMO.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  8. #28
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    tak, babyetta będzie od malutkiego maluszka do starszaka (ładnie leżała na moim dwulatku) tak jak pisały wyżej dziewczyny, ma czterostopniową regulację w pionie. ładnie można ją pomniejszyć.

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi. Właśnie tak mi się wydawało, że Babyetta ma czterostopniową regulację, więc pewnie będą lepsze niż Kokosi. Trochę szkoda, bo Kokosi są jednak nieco tańsze niż Babyetta, ale pewnie jak by policzyć np. koszt jednorazówek zużytych przez te kilka tygodni zanim dziecko podrośnie to by pewnie wyszło drożej.
    A czy wkłady Kokosi pasują na szerokość do Babyetta?

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie Kieszonki one size - od kiedy?

    Ktore wkłady? Mam kokosi składane i mozna je dowolnie złożyć na 3 lub 4, wzdłuż rożnych boków. Pasują do wszystkich pieluszek.

    Edit: jesli zależy ci na Kokosi to moze popros Sylwie, zeby dorobiła ci w kieszonkach bez przeszyc dodatkowe napki zmniejszające? Chyba nie powinno byc problemu, marka Kokosi ma super kontakt z klientem



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  11. #31
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Ktore wkłady? Mam kokosi składane i mozna je dowolnie złożyć na 3 lub 4, wzdłuż rożnych boków. Pasują do wszystkich pieluszek.

    Edit: jesli zależy ci na Kokosi to moze popros Sylwie, zeby dorobiła ci w kieszonkach bez przeszyc dodatkowe napki zmniejszające? Chyba nie powinno byc problemu, marka Kokosi ma super kontakt z klientem
    Chodziło mi o te z froty bambusowej sprzedawane jako "zestaw wkładów bambusowych" po 18 zł. Ale faktycznie mam też kilka składanych z bambusowej miękkości i tu jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Muszę jeszcze pomyśleć co tam i ile dokupić, na szczęście jeszcze mam sporo czasu.

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Tych wąskich wkładów nie miałam, ale jesli na szerokosc mają 12-12,5 cm to powinny byc ok do kieszonek Babyetty.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Podobne wątki

  1. formowanka one size
    Przez lucysia w dziale Pieluchowanie niemowląt
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-05-2013, 15:28
  2. rozmiarowe czy one size?
    Przez Wiewiórka w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 11:36
  3. one size
    Przez ala w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-07-2010, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •