Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 35678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 370

Wątek: Kartonowe ksiazeczki dla najmlodszych

  1. #241
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Ciekawe zestawienie kartonówek u Pani Zorro:
    http://znak-zorro-zo.blogspot.com/20...acznego_9.html
    J.2014 i E.2016

  2. #242
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Powiedzcie, te cztery Elmery polsko-angielskie https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb...polish-english

    są dostępne gdzieś za sensowne pieniądze? Po ile one chodziły w Polsce swego czasu, czy były tylko na amazonie? Zielonam, a przeglądam wątek od początku i natrafiłam. Nie wiem, czy cena z amazona to dużo czy mało.
    Kartonowe to jeszcze dla uściślenia: Elmer i ... przyjaciele, kolory, pogoda i Dzien Elmera? Nie pominęłam, więcej nie było?

    I od razu dopytam, kartonowych Basi i Franka ostała się tylko o zasypianiu? Pozostałych nie ma? Nie będzie?

  3. #243
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Powiedzcie, te cztery Elmery polsko-angielskie https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb...polish-english

    są dostępne gdzieś za sensowne pieniądze? Po ile one chodziły w Polsce swego czasu, czy były tylko na amazonie? Zielonam, a przeglądam wątek od początku i natrafiłam. Nie wiem, czy cena z amazona to dużo czy mało.
    Kartonowe to jeszcze dla uściślenia: Elmer i ... przyjaciele, kolory, pogoda i Dzien Elmera? Nie pominęłam, więcej nie było?

    I od razu dopytam, kartonowych Basi i Franka ostała się tylko o zasypianiu? Pozostałych nie ma? Nie będzie?
    Basia i Franek jest wydana w zbiorczej wersji- ukochana książka córy w wieku ok 18 miesięcy razem z Bobo - polecam

  4. #244
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Właśnie mam zbiorczą Basię i Franka, tylko tak dumałam czy by lepiej nie karton, ale nie ma nad czym dumać się okazało, bo kartonów nie ma i zostajemy z tym co mamy.

  5. #245
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Chyba bezsensu dublować lepiej kupić coś innego

  6. #246
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Bardziej wymienić chciałam .

    Powiedzcie, czy polecacie coś w stylu 100 obrazków, zdjęć, słów?

    Coś takiego znalazłam, jeszcze się nie zagłębiałam dokładnie. Nie za bardzo lubię autorkę po pewnych książkach z fischer price ale pokazuję o co mi chodzi http://www.swiatksiazki.pl/ksiazki/p...ewska-3385555/

  7. #247
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Ja tą akurat serię lubię bo ma prawdziwe zdjęcia, a nie rysowane obrazki. Moje dzieci też ją lubią. Mamy o pojazdach i o zwierzętach właśnie.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  8. #248
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Elmery polsko - angielskie imo tylko amazon/bookdepository etc. w Pl nie wyszly.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #249
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Jeden Elmer z bookdepository zamówiony, będę się czaić na promocje na kolejne. Dziękuję.

    W tych obrazkowych, to właśnie celuję w prawdziwe zdjęcia. wczoraj jakoś tak mi wyskoczyła ta pozycja, ide pooguglować bliżej.

    Edit. Teraz patrzę, że wydanie dosyć świeże, z tego roku.

  10. #250
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,738

    Domyślnie

    post usunieto, Sysuniu wiec Twoj edytuje, zeby nei bylo cytatu, dobrze?

    z pozdrowieniami natala
    Ostatnio edytowane przez natala ; 17-08-2016 o 18:16

  11. #251
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Moderator koleżankę na pewno ścignie .

  12. #252
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie



    Takie trzy Frączek dziś oglądałam i czytałam stacjonarnie. Podobają mi się graficznie i wierszyki też fajne, przewrotnie się kończą. W sieci widziałam kiedyś poprzednie trzy z serii (bocian, żaba i ślimak) i nie byłam przekonana, a te na żywo na prawdę mi podeszły. Kret najbardziej, mimo że ten rysunkowy kret to nie wiem do czego tak na prawdę podobny .

  13. #253
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Na fali okienek u nas, raczej nie dostanę już Muminków z okienkami, ale czy warto kupić wersję angielską? Jakieś 30 zł wyjdzie, a się napaliłam na te Muminki z okienkami, że trzeźwo nie myślę .


    Jak coś jeszcze znacie z okienkami, to dajcie znać. Jedno okienko na stronę, tyle syn ogarnia z wielką radością.

  14. #254
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    książeczka fajna, u nas była na tzw. fali może przez miesiąc, przy córce to chowam ją, bo tam są miękkie te okienka i co chwilę musiałam coś podklejać...., ale oboje jak już czytali to z wielką przyjemnością

  15. #255
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Właśnie oglądam filmiki i tak jak mówisz miękkie. Myślę też nad mysią Maisy, coś wybiorę z angielskich na pewno. Przeglądam bookdepository i wiele pozycji poszukiwanych jest od ręki w wersjach oryginalnych, np. Różni najróżniejsi, obejrzałam filmik i krótkie to strasznie. I cena inna, ale jest jak ktoś ma parcie, wmawiam sobie że ja nie mam .

    Ale, czy polskie są jeszcze jakieś podobne do Kochanego zoo? Polskie to zawsze taniej.

  16. #256
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Właśnie oglądam filmiki i tak jak mówisz miękkie. Myślę też nad mysią Maisy, coś wybiorę z angielskich na pewno. Przeglądam bookdepository i wiele pozycji poszukiwanych jest od ręki w wersjach oryginalnych, np. Różni najróżniejsi, obejrzałam filmik i krótkie to strasznie. I cena inna, ale jest jak ktoś ma parcie, wmawiam sobie że ja nie mam .

    Ale, czy polskie są jeszcze jakieś podobne do Kochanego zoo? Polskie to zawsze taniej.
    jeśli chodzi tylko o okienka to moi maja
    u dziadków i bardzo często oglądają - chyba to: http://bonito.pl/szukaj/zgadnij%20co...20jest/0,0,1/0

  17. #257
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Nawet wczoraj na to natrafiłam http://www.kreatywniewdomu.pl/2016/0...o-to-jest.html

    Najpierw pomyslalam, ze za szybko, ale w sumie sa zdjecia, nie o zagadki chwilowo nam chodzi, to teraz pootwiera a zagadki starcza na dluzej.
    Dziekuje.

  18. #258
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Nawet wczoraj na to natrafiłam http://www.kreatywniewdomu.pl/2016/0...o-to-jest.html

    Najpierw pomyslalam, ze za szybko, ale w sumie sa zdjecia, nie o zagadki chwilowo nam chodzi, to teraz pootwiera a zagadki starcza na dluzej.
    Dziekuje.
    I chyba te zdjęcia się dzieciom tak podobają no i okienka

  19. #259
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Takie jeszcze okienka znalazłam, nie widzę nigdzie środka, ale okładka nie najgorsza. Ktoś ma do podejrzenia? Wezmę jedną na próbę.


  20. #260
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Ja dalej wałkuję temat klasycznych wierszy wydanych w kartonie. Z zakupu nad morzem wyniosłam Pawła i Gawła, akurat nasz egzemplarz z wydawnictwa Sara, ale teraz wydaje je Olesiejuk w serii Biblioteczka niedźwiadka.

    Ilustracje znowu Jakub Kuźma, żaden to szczyt polskiej ilustracji, ale znowu sa kolorowe tła gradientowe, dużo fioletu a ja lubię . I genialna pierwsza rozkładówka z domem, na dole szał żyrafa, graffiti, a n agórze spokojnie. Też szkło na szufelce aż błyszczy. Fajnie. Tylko nie wiem czemu zazwyczaj Paweł jest chudzielcem, a Gaweł grubasem? Źle wróży, bo mam szwagra Pawła szczypiorka, a syn mój to Gaweł i nie wiem co myśleć.






    Wygrzebałam tez z kosza kartonówek O Grzesiu kłamczuchu z serii Wierszem malowane Wilga. Kiedyś widziałam Ptasie radio z tej serii, niedostępnej już, ale też fajniej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •