Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 245678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 370

WÄ…tek: Kartonowe ksiazeczki dla najmlodszych

  1. #221
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Bambo znam i mam.
    Pchła turystka z tej serii tez jest ok.

  2. #222
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Bambo znam i mam.
    Pchła turystka z tej serii tez jest ok.
    Na Pchłę nie natrafiłam jeszcze, wszędzie widziałam niedostępne. Natomiast wczoraj, nie chcę zapeszać, ale zamówiłam trzy książeczki Aksjomatu z serii dla najmłodszych, Kołysanki, Piosenki i Wyliczanki, te ze słoneczkiem i chłopcem na okładkach.

  3. #223
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Na Pchłę nie natrafiłam jeszcze, wszędzie widziałam niedostępne. Natomiast wczoraj, nie chcę zapeszać, ale zamówiłam trzy książeczki Aksjomatu z serii dla najmłodszych, Kołysanki, Piosenki i Wyliczanki, te ze słoneczkiem i chłopcem na okładkach.
    Seria livony jest w taniej ksiegarni za 2.7 sztuka.
    Rymowanki, wierszyki z ilustracjam Magdy Koziel Nowak za 12 zl sztuka

  4. #224
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Seria livony jest w taniej ksiegarni za 2.7 sztuka.
    Rymowanki, wierszyki z ilustracjam Magdy Koziel Nowak za 12 zl sztuka
    Właśnie, co z tymi Kozieł Nowak z Maku, mam akurat w jednym koszyku Wierszyki i Śpiewanki. Warto? Bo kolekcjonuje Pierdziołki, będę zamawiać sporo tych z Aksjomatu śpiewanek i wyliczanek i mam wrażenie że będę tylko powtarzać treść. Dumam intensywnie.

    Edit. Tania ksiegarnia jaka? Znaleźć nie mogę. Sprawdziłam Pchłę jeszcze raz na ceneo i faktycznie się pojawiła w kilku miejscach, ale nie wiem o którą księgarnię chodzi, bo Rymowanek nie znalazłam za 12.
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 13-07-2016 o 18:03

  5. #225
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Marto czy warto Kozieł-Nowak?
    Według mnie warto,😄
    Tania ksiegarnia czyli ta co ostatnio popularna na forum. Tak czytam

  6. #226
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Marto czy warto Kozieł-Nowak?
    Według mnie warto,������
    Tania ksiegarnia czyli ta co ostatnio popularna na forum. Tak czytam
    Ale oni nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej? Czy czegoś nie wiem.

  7. #227
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Ale oni nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej? Czy czegoś nie wiem.
    nie wiem bo nie interesowałam się zakupem przez internet

  8. #228
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    nie wiem bo nie interesowałam się zakupem przez internet
    Właśnie, a u mnie w okolicy żadnej filii jeszcze nie mają . Na jakąś podstronę wysyłkową w sumie trafiłam, ale wysyłka droga i mało wystawione było ofert.

  9. #229
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    wklejam obiecane środki kartonówek.



  10. #230
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dziękuję! Kruk i lis fajne i Czy to bajka chyba też wezmę.

  11. #231
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o ilustratorów to w tej serii jest dwóch
    Pranie, Parasol, Kruk i lis - Ilustracje, skład i projekt okładki - Agnieszka Kamińska, Zielone A
    Czy to bajka - Ilustracje i skład Wojciech Górski. Projekt okładki Agnieszka Kamińska, Zielone A
    Mnie się podoba cała seria.

    Nie wiem czy była tutaj polecana książka Kolorowy pociąg
    Kupiłam ją w tym tygodniu ale nie zdążyłam jeszcze wstawić zdjęcia.
    Super kartonówka.
    Nie wiem jak z dostępnością kupowałam w stacjonarnej księgarni w Warszawie za 19,99. Było tam jeszcze kilka sztuk.
    Tutaj podgląd, natomiast zdjęcia nie oddają jej uroku. Polecam znaleźć sobie coś lepszego w sieci jeśli nas zainteresuje
    http://czymzajacmalucha.pl/ksiazka/m...e-wstazki.html

  12. #232
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Jeśli chodzi o ilustratorów to w tej serii jest dwóch
    Pranie, Parasol, Kruk i lis - Ilustracje, skład i projekt okładki - Agnieszka Kamińska, Zielone A
    Czy to bajka - Ilustracje i skład Wojciech Górski. Projekt okładki Agnieszka Kamińska, Zielone A
    Mnie się podoba cała seria.

    Nie wiem czy była tutaj polecana książka Kolorowy pociąg
    Kupiłam ją w tym tygodniu ale nie zdążyłam jeszcze wstawić zdjęcia.
    Super kartonówka.
    Nie wiem jak z dostępnością kupowałam w stacjonarnej księgarni w Warszawie za 19,99. Było tam jeszcze kilka sztuk.
    Tutaj podgląd, natomiast zdjęcia nie oddają jej uroku. Polecam znaleźć sobie coś lepszego w sieci jeśli nas zainteresuje
    http://czymzajacmalucha.pl/ksiazka/m...e-wstazki.html
    O wstążeczki, kable, sznurki to mój syn uwielbia. Jest też z tej samej serii Od jednego do dziesięciu i z powrotem. Pewnie też wyląduje w koszyku... Same perełki wstawiasz .

  13. #233
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    O wstążeczki, kable, sznurki to mój syn uwielbia. Jest też z tej samej serii Od jednego do dziesięciu i z powrotem. Pewnie też wyląduje w koszyku... Same perełki wstawiasz .
    Marto i jednÄ… i drugÄ… znam.
    I jedna i druga książka łatwo może ulec zniszczeniu.
    Jak dostanie się do małych rączek (a się dostanie to normalne) to łatwo można przełamać stronice - niestety ale mimo tego, że książka ma bardzo grube karty to jednak nieostrożne pociągnięcie i jest przełamana.
    I wstążeczki też można wyciągnąć - znam takie egzemplarze
    Natomiast polecam bo ciekawe rozwiÄ…zanie.
    Polecam jeszcze taka serię (mam tylko jedną książeczkę - ktoś polecał tutaj na forum i kupiłam. Nie zawiodłam się) Nie jest sztywnostronicowa ale ciekawa i tania
    http://asymaka.blogspot.com/2014/11/...-gizewski.html
    z tego typu książek (zwariowanych i wariackich jak to mówi mój syn) wydawnictwo dwie siostry ma ciekawe pozycje i wytrzymałe. Sztywnostronicowe
    http://bonito.pl/k-1156949-let-s-go-monsters
    oraz Pora na potwora

  14. #234
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dziwoowoce mamy, a Pora na potwora i Lets go monsters wydaje mi się za wcześnie jeszcze. Może się mylę, bo patrzę też na to że słowa się układa. W schowku mam i na pewno do nas trafi. Dziś małemu uszkodzeniu uległa książeczka Na budowie pociągnij i przesuń, dłubał dłubał aż wydłubał . W każdym razie ruchome elementy się podobają.

  15. #235
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Dziwoowoce mamy, a Pora na potwora i Lets go monsters wydaje mi się za wcześnie jeszcze. Może się mylę, bo patrzę też na to że słowa się układa. W schowku mam i na pewno do nas trafi. Dziś małemu uszkodzeniu uległa książeczka Na budowie pociągnij i przesuń, dłubał dłubał aż wydłubał . W każdym razie ruchome elementy się podobają.
    Na pewno za wcześnie.
    U nas ruszyła po jakimś czasie - 3-4 lata?? Jakoś chyba tak. Teraz już nie pamiętam

  16. #236
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Właśnie, dwa zamówienia szalałam i nie patrzyłam na wiek syna, teraz się trochę opanowałam (trochę ) i na wyrost kupuję ewentualnie coś co ja mogę przeczytać i sprawi mi to radochę.

  17. #237
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    ja też wlasnie dostałam paczkę z nieprzeczytane i u nas hitem są opowiem ci mamo co robia auta,..corcia uwielbia bo tata mechanik i ciaagle pokazuje wszystkim jakie klucze ma tata mam jeszcze jaki to miesiac ale nie chwycił niesttey...moze za wczesnie-mala ma 19 miesiecy.

  18. #238
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    Co robiÄ… auta i u nas jest hitem. Mamy kilka z serii ale tylko ta jest czytana prawie codziennie
    [*] i
    IgnaÅ› 07.04.2008 StaÅ› 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  19. #239
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdas-b Zobacz posta
    ja też wlasnie dostałam paczkę z nieprzeczytane i u nas hitem są opowiem ci mamo co robia auta,..corcia uwielbia bo tata mechanik i ciaagle pokazuje wszystkim jakie klucze ma tata mam jeszcze jaki to miesiac ale nie chwycił niesttey...moze za wczesnie-mala ma 19 miesiecy.
    imo za wczesnie - u nas miesiac najbardziej 'czytliwy' zaczal byc chyba w okolicach 3 urodzin chyba - bo mozna bylo poopowiadac cos wiecej. to ksiazka na dlugo - moi do tej pory czasem wyciagaja z polki.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #240
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Kartonowa klasyku u nas, część pierwsza, z tego co udało mi się dziś sfotografować. W końcu sprawdzone na żywo, sporo pozycji które wcześniej ze spadłamznieba padały. Są lepsze i są gorsze , po kolei:

    1. G&P, koniecznie trzeba mieć. Słowik ilustrował Szancer, Grzyby Katarzyna Śliwińska. Perełki, niestety wykonanie słabe, karton widnieje w sklepach jako powlekany, i właśnie mocno się na zgięciach wyciera, Słowik przyszedł do nas już mocno poturbowany przechowywaniem, ale Grzyby po jednym dniu też obdrapane. Niemniej brać.





    2. Liwona, ilustrowała Jolanta Marcolla. Cudeńka. W serii były jeszcze Okulary, ale ja nie trafiłam nigdzie dostępnych. Karton w środku taki fajny matowy.





    3. Aksjomat, ilustrowała Magdalena Kozieł-Nowak. Malowane i tekst powykręcany, też warto. Tu też w serii była jeszcze Lokomotywa, ale nie spotkałam dostępnej. Ciekawa jestem, czy rysunki takie same jak Lokomotywa z Wilga, bo to ta sama ilistratorka, ale okładki wyglądają zupełnie inaczej.





    4. Aksjomat, ilustracje Dorina Maciejewska. Tu mam mieszane uczucia i nie umiem powiedzieć, czy mi się podoba, czy nie. Kolory mnie przyciągają.





    5. Olesiejuk seria Biblioteczka niedźwiadka, wcześniej były w wydawnictwie Sara, inne okładki miały. Tę serię na pewno trzeba kupować stacjonarnie, znaczy się obejrzeć na żywo, ilustracje są tak nierówne. Pokazuję to co mnie się podoba. Ilustracje mają już 20 lub prawie 20 lat, jeżeli się dobrze dokopałam .


    Renata Krześniak - ilustratorka ma dużo pozycji z takimi cherubinkowymi dzieciaczkami, których nie trawię. Te ze zwierzętami są o niebo lepsze, ale też nie wszystkie. I ilustracje mocno powtarzalne, jak jest jeż, to na każdej ilustracji jest identyczny, jak przez kalkę, też ostrzegam. Tu Przyjście lata i Konik polny i boża krówka moje ulubione. Biedronka w tych galotach przecudna. Te dwie w ciemno, bo i wiersze świetne.


    Też Renata Krześniak. Koziołeczek i Kokoszka smakoszka, też wiersze podbijają te pozycje, też polecam.


    Krasnoludki il. Jakub Kuźma, nie najwyższych lotów, ale użekły mnie kolory i nastrój który tworzą, Tło kolorowe jak w prezentacjach powerpointa takie były pasy
    Pomidor il. Ryszard Ronowski, takie oldskulowy, nie umiem powiedzieć czy w tej brzydocie mi się podoba, ale z jakiegoś powodu wzięłam. Ma smaczki w postaci ślimaka i owadów .


    Dalej Biblioteczka niedźwiadka Olesiejuk, dawniej Sara. Znowu Renata Krześniak, tym razem wiersze Gellner. Grzybobranie cudowne, tu nawet te dzieciaczki pasują i tak pięknie wyzierają z zarośli. Bal kupiony dla smoka . Tu chcę dokupić Motyla





    6. Wilga Klasyka polska, ale w innych seriach niektóre pozycje też się powtarzają, okładka będzie minimalnie inna. Znowu trzeba oglądać, by w większości niestety są koszmarki. Krasnoludki il. Andriej Melnikow, wydaje mi się że też ilustrował niedostępne już Dziesięć bałwanków. Żuraw i Czapla il. Grażyna Motylewska. Tu planuję też dokupić Słowa na kra Chotomskiej, nie jestem do końca przekonana, bo trochę sztuczne komputerowe się wydają, ale ciekawość bierze górę,





    7. Bookhouse, starocie do zdobycia w namiotach nadmoskich z tanią książką, ilustracje Artur Nowicki, Marcin Piwowarski.


    8. Skrzat seria Bajki dla malucha. Nie mam pojęcia czemu te pozycje kupiłam, zupełnie nie jestem do nich przekonana, ale już są i trudno . Ewentualnie panorama w Katarze jest ładna na ostatniej rozkładówce, już nie zrobiłam zdjęć niestety. I mamy powtórkę Pomidora i żaden nie jest spektakularny .


    9. W planach z Wilgi Klasycy polscy jest Lokomotywa i Abecadło, il. Magdalena Kozieł-Nowak. Natomiast Grzesia mamy i polecam, il. Marcin Ciseł


    Gusta są różne. Piszcie swoje odczucia, może się co do niektórych mylę, może warto na coś spojrzeć jeszcze raz . Dyskusje zawsze otwierają na nowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •