Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: impas i kryzys w nauce wiązania(dwie lewe ręce)

  1. #1
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie impas i kryzys w nauce wiązania(dwie lewe ręce)

    jestem sfrustrowana:/

    mam 3 miesięczne dziecko. Od dwóch miesięcy średnio raz dziennie wrzucam go w kieszonkę, uczoną przez doradcę na spotkaniu i nadal wychodzi kiepsko:/ są okrągłe plecy i żabka ale czlowiek jest za wysoko (nawet już tu o tym pisałam) i nie mogę go dobrze dociagnac:/ wiecznie ma luzy przy karku a i czasami w innych miejscach jest za luźno. Szmata mi się jakoś tak skręca nie umiem zachować w niej porządku no i zazwyczaj uwiera w ramiona. Myślałam że z każdym motaniem będzie coraz lepiej a zatrzymalam się na jakimś etapie:/

    No i do rzeczy: ile średnio zajmuje wam nauka wiązania? Może powinnam spróbować czegoś innego?

    tapatalk zjadl polskie litery a autokorektor pozmienial niektore wyrazy bez wiedzy i zgody autorki
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  2. #2
    Chustonoszka Awatar srebrna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    141

    Domyślnie

    Moze byc tez trochę kwestia szmaty znaczy dobry pretekst żeby kkupic nową, cienńszą może.? Mi też kieszonka średnio wychodziła, z ulgą przesiadłam się w kólłkową i plecak...

    Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk

  3. #3
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    mam LF więc chyba teoretycznie dobra dla początkujących...
    nie ukrywam, że korzystam z kółek kiedy mogę ale czasem potrzebuję na dłużej a na plecak bzdyl jeszcze za mały:/

    dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna nie kieszonkowa
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  4. #4
    Chustonoszka Awatar srebrna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    141

    Domyślnie

    Plecak prosty mozna chyba od urodzenia, ja miałam kilka chust i najlepiej mi sie dociągało w bambusie.. Chociaz teraz mam leośka bawełnianego a cienki i sie super dociaga i nie wrzyna..

    Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Może Cie zmartwie, ale jak dla mnie to może być kwestia chusty i może być kwestia wiązania mi się zupełnie inaczej wiąże kieszonkę w każdej z chust, które mam. A próbowałaś zawiązać w jakiejś innej? A może spróbuj kangurka? Łatwiej go dociągnąć mam wrazenie niż kieszonkę. No i na plecy można od urodzenia!


  6. #6
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    eh, nie bardzo mnie stać na kupowanie chust w ciemno spróbuję się dołączyć pod jakieś spotkanie chustowe może będzie okazja popróbować No i spróbuję z tym kangurkiem!

    wiem że można od urodzenia na plecy ale jestem kompletnie zielona i się bojam czekam aż zacznie chociaż główkę pewnie trzymać...
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  7. #7
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    jus, a skąd jesteś? w wielu miastach są wypożyczalnie chust albo chustujące mamy - jak się zaprzyjaźnisz to na pewno Ci pożyczą chustę nie trzeba od razu kupować


  8. #8
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    jus, a skąd jesteś? w wielu miastach są wypożyczalnie chust albo chustujące mamy - jak się zaprzyjaźnisz to na pewno Ci pożyczą chustę nie trzeba od razu kupować
    dokładnie!

    no i też jak Ci wychodzi dziecko za wysoko to może niżej zaczynaj? Ja Grubcia jakoś tak sadzam na początku w okolicy niemal miednicy mojej i wtedy jak dociągam górną krawędź to mi wychodzi ok tzn na wysokości mi odpowiadającej. A może daj zdjęcie zamotanej kieszonki?


  9. #9
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Jestem z Warszawy, więc problemu większego nie ma właściwie jedyny problem jest taki, że Bąbel nie znosi jazdy samochodem i jestem średnio mobilna jak na razie przez to, ale myślę, że mu minie niebawem, jak troszkę wydorośleje

    HoliPoli, a wiesz, że nie pomyślałam o wypożyczalniach? dzięki, zaraz się zorientuję co i jak!
    kornflejka: a ja myślałam, że to nieprawidłowo, że powinnam od razu mieć go na wysokości, na której docelowo ma być zamotany...spróbuję i tego sposobu

    Dzięki wszystkim za odpowiedzi! wczoraj miałam już taki kryzys, że myślałam, że dostanę szaleju, 20 min się nie mogłam zamotać:/ Ale dziś jest mi lepiej, także dzięki wam: mam przynajmniej jakieś kolejne kroki do wykonania i sposoby do sprawdzenia
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Fajnie, że już lepiej! powodzenia w takim i razie i daj znać jak idzie!


  11. #11
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jus Zobacz posta
    Jestem z Warszawy, więc problemu większego nie ma właściwie jedyny problem jest taki, że Bąbel nie znosi jazdy samochodem i jestem średnio mobilna jak na razie przez to, ale myślę, że mu minie niebawem, jak troszkę wydorośleje
    jus, to super jak z Warszawy w takim razie polecam Ci śledzić wątek TEN, bo tu się umawiamy na spotkania warszawskie i zawsze kilka chust jest (choć nie ma wstydu przyjść z wózkiem, więc nie krępuj się jeśli tak wolisz ) to mogłabyś sobie od razu na miejscu wypróbować. Plus kilka rad na żywo od chustujących mam gratis jeśli będziesz chciała


  12. #12
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    jus, to super jak z Warszawy w takim razie polecam Ci śledzić wątek TEN, bo tu się umawiamy na spotkania warszawskie i zawsze kilka chust jest (choć nie ma wstydu przyjść z wózkiem, więc nie krępuj się jeśli tak wolisz ) to mogłabyś sobie od razu na miejscu wypróbować. Plus kilka rad na żywo od chustujących mam gratis jeśli będziesz chciała
    HoliPoli wiem już nawet miałam być w ostatni czwartek ale młody miał kilka gorszych dni i życie mnie pokonało) na następnym postaramy się być - Bąbel, ja i moja kieszonka. a z wózkiem chętnie bym przyszła bo byłoby mi łatiej z nie siedzącym dzieciem, ale wózek jest niestety be. tym bardziej muszę ogarnąć dobrze co najmniej jedno uniwersalne wiązanie
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  13. #13
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    no to mam nadzieję, że do zobaczenia w środę


  14. #14
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    No niestety znowu poległam i nie wybrałam się na spotkanie

    ale co optymistyczne, to chyba kryzys, który pchnął mnie do rozpoczęcia tej dyskusji okazał się kryzysem konstruktywnym, Dzisiaj motałam się dwa razy, pamiętałam o wskazówkach waszych i jeszcze poprzednich, i za każdym razem byłam naprawdę zadowolona: odpowiednia wysokość, nic mi się nie wrzynało. Dociągnięcie mogłoby być lepsze, ale to mnie nie martwi, na pewno jeszcze trochę doświadczenia mi trzeba no i chusta musi "dojść".

    Dzięki wszystkim za dobre słowo!
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 11:51
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 22:16
  3. poznań,dwie chusty w dwie minuty
    Przez Adso w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-05-2010, 22:32
  4. no i mam 2 lewe rĂŞce :/
    Przez mango977 w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-01-2008, 14:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •