Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nie lubi na plecach

  1. #1
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie Nie lubi na plecach

    Miałyście tak? Bo mnie to pierwszy raz spotyka.
    Maks absolutnie nie chce być na plecach. Noszę go tylko na śpiocha. Motam z przodu lub na biodrze. Jak zaśnie, przekładam na plecy i tak śpi. Po obudzeniu natychmiast żąda wyjęcia. Ma prawie 9 miesięcy. Nigdy nie zasnął na plecach. Noszę go na plecach od noworodka. Od początku tak było. Najgorsze jest to, że nawet na spacerze na żywca - front lub bok. Waży już 9 kg i z przodu jest mi ciężko.
    Są takie dzieci? O co chodzi?
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  2. #2
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Asiu mam to samo. I nawet waga ta sama, tylko syno ma pół roku. Ja myślę żę to ma związek ze skokiem rozwojowym, on sie uczy teraz raczkowania i do tego górne jedynki wyłażą. A z przodu nie mam sil na noszenie :/
    Podziwiam, że Go przekładasz

  3. #3
    yena
    Guest

    Domyślnie

    moj tez na plecach nie cierpi - szalu dostaje przy kazdej probie. ale on w ogole szalu dostawal na poczatku noszenia i nie cierpial chustowania, wiec jestem dobrej mysli, ze jakos w koncu i z tymi plecami kliknie.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Na pewno nie skok, bo u nas tak zawsze.
    M. jest taki aktywny dość i właściwie poza spaniem ciężko mu w chuście, bo jemu jest ciężko w miejscu usiedzieć.
    W sumie to widzę, że nie jest źle. Tylko Weronika mnie do innych standardów współpracy przyzwyczaiła
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  5. #5
    yena
    Guest

    Domyślnie

    ja po noszeniu mojej starszej, dla ktorej chusta zawsze i wszedzie byla na tak, myslalam, ze kazde dziecko tak ma.
    a mlodszy wlasnie zdecydowanie bardziej, jak to sie u nas ladnie mowi - wriggly i chusta mu sluzy glownie do spania, wyciszenia sie, tyle ze na plecach nijak wyciszyc sie nie moze. ciekawe jak to bedzie dalej z naszym noszeniem. mam nadzieje, ze jak bede wytrwale probowac, to jednak jakos go przekonam do noszenia z tylu.

Podobne wątki

  1. Chyba nie lubi na plecach :(
    Przez Karo. w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 16:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •