Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: jaką kąpieluszkę polecacie?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    12

    Domyślnie jaką kąpieluszkę polecacie?

    Od września wybieramy się z Małą na basen. Jaką pieluszkę moźecie polecić?
    2014

  2. #2
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Kokosi, ma duży zakres regulacji, od skóry coolmax
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Kokosi, ma duży zakres regulacji, od skóry coolmax
    Trochę nie widzę sensu tego coolmax od pupy... w końcu i tak wszystko mokre.

    Jak ja zaczynałam przygodę z maluszkiem na basenie, to instruktor wyjaśniał, że pieluszka na basenie służy wyłącznie do powstrzymania kupy od wypadnięcia. Siuśki i tak przelatują, ale mają neutralne pH, więc nie szkodzą. Zresztą jak się założy dziecku pieluchę jednorazową, to ona ma po wyjściu z basenu masę wody w sobie.

    Ten temat był już poruszany gdzieś na forum i dziewczyny pisały, że zakładały np. kieszonki bez wkładu. Ja tez tak robiłam, dopasowywałam w miarę dobrze, żeby przylegała. Dobrze wtedy przeznaczyć na ten cel jedną pieluchę, bo woda basenowa może sprawdzić, że pul będzie przeciekać (tak wyczytałam, nie sprawdzałam).

    Ja niedawno kupiłam kąpieluszkę close parent, taką z nogawkami w żółte małpki - urzekła mnie. A kupiłam dopiero teraz, bo wreszcie upolowałam rozmiar. Na basenie jej nie miałam, ale miałam nad jeziorkiem i było ok. Początkowo się zastanawiałam, czy nie jest za ciasna, ale w sumie powinna przylegać, żeby nic się nie wydostało, a odcisków żadnych nie było... Zdarzyła się nam natomiast kupa no i jedyny minus tej pieluchy dla mnie to fakt, że ją się zakłada / zdejmuje jak majty, co przy kupie i 9-miesięcznym dziecku może być problematyczne. Pod tym względem te zapinane po bokach wydają się być lepsze. Ale to tylko mi się wydaje, bo nie miałam okazji sprawdzić. Idealnym rozwiązaniem byłyby i nogawki i zapinki po bokach, ale nie wiem, czy wtedy by się wszystko dobrze trzymało

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    Ja chwalę na basen Imse Vimse dla malucha a dla chodzącego bobasa Splash About

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •