Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: W co wsadzić małe niemowlę na chwilę?

  1. #21
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    cały świat
    Posty
    1,704

    Domyślnie

    mnie najbardziej w takiej sytuacji: dom-samochód-przedszkole sprawdzał sie elastyk Gabi. Zamotałam w domu raz, "na trasie" już sie nie wiązałam, tylko odchylałam, wkładałam Młodą i było git. Na takie króciusieńkie trasy było idealnie, a ręce były wolne do "oporządzenia" starszaka. Nawet jak zasnęła w samochodzie, to czasem sie nie budziła przy przekładaniu.
    Blog Roku, który stale mnie wzrusza..... www.kochamylaure.pl

    .....


  2. #22
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Tak się właśnie zastanawiam czy tak można. Moim zdaniem tak. Ale dla pewnosci może zajrzy tu jakiś doradca i powie czy w pouchu na biodrze malenkiego niemowlaka można?? Ale skoro w kółkowej można, to myślę że w pouchu też da radę.

  3. #23
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    917

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    To jak zaśnie, to jestem się w stanie poświęcić i targać z fotelikiem

    Widziałam Twój wątek zakupowy. Jak już kupisz, to daj znać, jak się sprawuje.
    właśnie mnie Twój watek natchnął na zakupy dam znać, ale mój już duży 7 kg
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  4. #24
    Chustonoszka Awatar srebrna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    141

    Domyślnie

    Kółkową bym jednak radziła, ja wożę ze sobą zawiązaną gotową do przerzucenia przez ramię i włożenie dziecka i dociagniecie zajmuje chyba tyle co pouchu. Kwestia żeby pamiętać o tym naszykowaniu zawsze, ja juz mam nawyk ze po wyjęciu dziecka poprawiam chustę

    Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk

  5. #25
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Pouch, z tego co wiem, nadaja sie juz dla siadajacych dzieci; on nie daje takiego podparcia jak kolkowa, ze wzgledu na niemozliwosc dociagniecia

    ew. na szybkie przejscia mozesz rozwazyc hop tye lub didytaia; maja mozliwosc regulacji szerokosci wiec dostosowac mozna do malutkiego dziecka nawet

  6. #26

    Domyślnie

    Ja chyba jak wszyscy polecam kółkową. Odnośnie motania to można do fotelika dziecko w chuście włożyć i potem tylko wyjąć. Ja tak robiłam jak mały spał a była pora z psem wyjść to wsuwałam się do chusty i leciałam, albo jak przespał porę do przedszkola to tak samo
    Przemuś 28.12.2010
    Antoś 25.10.2013
    http://matkadzika.blogspot.com/

  7. #27
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Wg mnie kolkowa z odworcona krawedzia - kachna Ci pokaze jak ja perfekcyjnie zalozyc ew. pouch - ale w kolyskowej pozycji, na biodro duzo za wczesnie. Marsupi w mojej ocenia najwczesniej za 2-3 miesiace, jesli nie bedzie innego wyjscia. Zreszta teraz pogoda sprzyja kolkowej, co innego zima, jak masz ful ciuchow na sobie i mala tez, wtedy takie marsupi na chwile ma szanse sie sprawdzic.
    Moge udostepnic na tydzien, ktoras z moich kolkowych warsztatowych, wszystkie zlamane i dla norowodka swietne, tylko musicie jutro odebrac, bo wyjezdzam. Odezwij sie na pw jak chcesz. Potestujecie i przekonasz sie, czy brac tego wymarzonego agata
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  8. #28
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    olmis o Agacie już wszystko wiem Kasia ma kółkowe, to chyba wystarczy. Ale dziękuję za propozycję i udanwgo wyjazdu

Podobne wątki

  1. co wsadzić do materiałowych gatek?;/
    Przez elizurek w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 17:03
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 21:04
  3. Czy roczniak da się wsadzić w chustę?
    Przez Dorothqa w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •