Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Spodenki na wielo-

  1. #21
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    u nas w użyciu głównie dresy, natomiast po domu bardzo często pieluch wielo + getry, długie do pachwinek. Dzieciaki po mieszkaniu biegają na boso, niezależnie od pory roku.

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    680

    Domyślnie

    Moje dzieci też głównie w dresach, choć nie było problemu też ze sztruksami albo rajstopkami (tylko rajstopy potem takie rozciągnięte na tyłku się robią

  3. #23
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    [QUOTE=klucha;3097926]u nas w użyciu głównie dresy, natomiast po domu bardzo często pieluch wielo + getry, długie do pachwinek. Dzieciaki po mieszkaniu biegają na boso, niezależnie od pory roku.[/QUOTE


    nasze też, razem ze mną, dziadek szału dostaje,jak to widzi a getrów nie ściągają? mojej jak zakładam,to za 5 minut są po kątach rzucone i z gołymi nogami lata

  4. #24

    Domyślnie

    ja zawsze przy spodniach zwracam uwagę, czy mają szeroki ściągacz i elastyczny materiał. Bardzo polecam wełniane spodnie szyte przez forumki aptonia i aleocochodzi. Miałam kilka i byłam z nich bardzo zadowolona. Nigdy tylko nie przepadałam za pieluchami wełnianymi typu "krótkie gatki", ponieważ nie wiedziałam co na nie założyć, żeby nie było za grubo dziecku. Używałam ich tylko latem, bez ubranka wierzchniego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •