Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Niedrogie a dobre? (głównie chinki)

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Katt Zobacz posta
    Dziewczyny, moje najnowsze odkrycie w kategorii "tanie ale dobre" to... kieszonki Pupusa! Mają dodatkowe przeszycie na polarze, dzięki czemu te nieszczęsne niemowlęce kupki nie wypływają i na razie ładnie się dopierają, ładnie się układają, no ogólnie jest zachwycona! Mam 2 sztuki, ale jak męża przekonam, to dokupimy więcej, bo uważam, że warto
    Mam dwie, os i newborn, czekam na testy, mam nadzieje ze corka wylezie lada dzien i bede mogla sprobowac w praktyce jak sie sprawuja

  2. #42
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    36

    Domyślnie

    O, to czekam na wieści jak się sprawują na mniejszym niemowlaku (z tego co wiem OS są chyba od 6kg?), no i jak z kieszonkami pupus newborn. Ostatnio się przeprosiłam z otulaczami newbornowymi i postanowiłam, że zamiast je sprzedawać, to przy trzecim dziecku (jeszcze nie teraz) zrobię kolejne podejście do wielopieluchowania od początku, ale na nowych zasadach: otulacze + tetra, formowanki no i kieszonki. No i właśnie tym pupusowym kieszonkom newborn się przyglądałam na przyszłość Więc.jak znajdziesz chwilę, to daj znać jak się sprawują btw. Jaki jest ten wkład do nich do kompletu? Taki jak standardowe 3-warstwowe czy jakiś cieńszy/grubszy?

  3. #43
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    36

    Domyślnie

    No i trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród!

  4. #44
    Chustonoszka Awatar ummS
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    113

    Domyślnie

    od początku (1,5 roku) naszą baża są głownie chinki pluplu i mimo porównania z wieloma firmówkami (milovia, bluberry, mylily, nappieme, bumgenius) są moimi ulubionymi pieluszkami.

  5. #45
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    Mam trzy chińskie kieszonki Pupuś, używa ich moja córka półtoraroczna i dla niej są świetne. Jednak szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zakładania ich małemu niemowlakowi. Są bardzo szerokie w kroczku i ogólnie wielkie.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Katt Zobacz posta
    O, to czekam na wieści jak się sprawują na mniejszym niemowlaku (z tego co wiem OS są chyba od 6kg?), no i jak z kieszonkami pupus newborn. Ostatnio się przeprosiłam z otulaczami newbornowymi i postanowiłam, że zamiast je sprzedawać, to przy trzecim dziecku (jeszcze nie teraz) zrobię kolejne podejście do wielopieluchowania od początku, ale na nowych zasadach: otulacze + tetra, formowanki no i kieszonki. No i właśnie tym pupusowym kieszonkom newborn się przyglądałam na przyszłość Więc.jak znajdziesz chwilę, to daj znać jak się sprawują btw. Jaki jest ten wkład do nich do kompletu? Taki jak standardowe 3-warstwowe czy jakiś cieńszy/grubszy?
    No wiec sprawuja sie dobrze nie mam powodow do narzekan, co do wkladow to nie wiem jakie sa bo nie kupowalam, dostalam zestaw od bratowej, ale to nie wklady pupusa .

  7. #47
    Chustonówka Awatar Bellis
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    30

    Domyślnie

    My od początku używamy kieszonek Babyland, dwóch Happy Flute i jednej Gzooby. Nie widzę żadnej różnicy między tymi pieluszkami.
    Używaliśmy ich od kiedy Mała skończyła miesiąc.
    W trzech Babylandach od razu po trzech tygodnia używania zaczął się rozdwajać PUL, z trudem ale jednak udało mi się skontaktować z firmą i wymienili je na inne. Później PUL zepsuł się jeszcze w dwóch innych pieluchach, tych juz nie wymieniałam.
    Generalnie z pieluszek jestem zadowolona, używamy ich z wkładami mikrofibrowymi na co dzień i z bambusem lub konopiami na dłuższe wyjścia. Jak zaczynają przeciekać lub śmierdzieć, to je moczę w płynie do naczyń i wygotowuje wkłady, i dają radę.
    Rozumiem, że pieluchy polskich firm są dużo lepsze, że można kupić tańsze pieluszki z outletu albo na bazarku itd. Jak dla mnie one tak czy siak po prostu są zbyt drogie. Wydanie majątku na wejście, żeby skompletować zestaw dla dziecka - odpada. Nawet kupno chinek w odpowiedniej ilości, tak, żeby starczyło spokojnie, to jest duży koszt. Ja postanowiłam nie mieć kompleksów, że używam tańszej chińszczyzny, trudno
    Mama trójki


  8. #48
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    22

    Domyślnie

    Babylandy są ok

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. EC zawsze dobre?
    Przez Wika w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-08-2010, 11:36
  2. Wpadlam na dobre :)
    Przez tulipowna w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-01-2008, 02:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •