Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 188

Wątek: Smartlove

  1. #81
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Kreska, zdecydowanie reklamuj! Podejrzewam, że oni tak krytycznie na każdą sztukę nie patrzą jak konsument, szczególnie jeśli szwalnia im zszywa. Odbierają i wysyłają i heja. Taka reklamacja może otworzyć oczy dla dobra nas wszystkich


  2. #82
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    No a juz miałam zamawiać na próbę..
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  3. #83
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,271

    Domyślnie

    moze trafisz na lepszy egzemplarz
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  4. #84
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    Facet szyje sam, ale wczesniej pomagala mu jakas dziewczyna,ktora pracowala strasznie nie starannie, wiec ja wywal. Koniecznie sie z nim skontaktuj, na pewno Ci to poprawi.

  5. #85
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,340

    Domyślnie

    ja mam dwa otulacze, bardzo mi się podobają, póki co wsadziłam do szuflady, poczekają sobie jeszcze troszkę ale wylądają solidnie i nie widzę jakiejś niestaranności. jak się będą sprawować napiszę za pół roku
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  6. #86
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,627

    Domyślnie

    Koniecznie reklamuj! Mam dwie kieszonki, równe jak spod igiełki. Ewidentne trafił Ci się felerny egzemplarz.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  7. #87
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    A ja podzielę się z Wami takim oto spostrzeżeniem, pieluszki są źle zszyte jeśli chodzi o używanie przez malucha. Moja Mała ma 10 tygodni i waży coś koło 5,5 kg i wszystkie inne leżą dobrze a te (mam 3) ni cholery. Marszczą się nieładnie przy nóżkach i tam też przeciekają. Myślę, że to efekt zerżnięcia kroju z Milovii ale jako że była prośba o węższe to facet zwęził ale nie wziął pod uwagę że będzie się inaczej na pupie układać. Wydaje mi się że napy są za blisko krawędzi... Stawiam też że na większym dziecku mogą leżeć całkiem spoko więc czekam

  8. #88
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PaPuna Zobacz posta
    A ja podzielę się z Wami takim oto spostrzeżeniem, pieluszki są źle zszyte jeśli chodzi o używanie przez malucha. Moja Mała ma 10 tygodni i waży coś koło 5,5 kg i wszystkie inne leżą dobrze a te (mam 3) ni cholery. Marszczą się nieładnie przy nóżkach i tam też przeciekają. Myślę, że to efekt zerżnięcia kroju z Milovii ale jako że była prośba o węższe to facet zwęził ale nie wziął pod uwagę że będzie się inaczej na pupie układać. Wydaje mi się że napy są za blisko krawędzi... Stawiam też że na większym dziecku mogą leżeć całkiem spoko więc czekam
    Mój ma 5 miesięcy skończone i dla nas są super. Nic nie przecieka, fakt mam źle przyszyty guziczek, ale w żaden sposób mi nie przeszkadza. Są zgrabne na pupci i powiedziałabym, że najlepiej leżą. Lepiej niż milovia i kokosi. Ale wiadomo każdy dzieć jest inny
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  9. #89
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    Może jak Mała podrośnie będzie lepiej, nie wiem. Zgrabne na dupsku są, tu się zgodzę. 'Myślę, że już spięte na drugą napkę będą ok.

  10. #90
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Kresko reklamuj. Ja swoją odesłałam. Przy pierwszej próbie umieszczenia wkładu w kieszonce poszła jedna z gumek. No i niestety też zauważyłam te niedociągnięcia, wystające nitki itp. :/

  11. #91
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Ja swoje też reklamowałam, bo jakość za taką cenę była po prostu nie do przyjęcia Mnie jeszcze wkurza, że przy tak wąskiej pieluszce wejście z przodu powoduje, że ledwo mi się mieści ręka z wkładem do środka Strasznie ciężko mi umieścić wkład. W szerszej wersji jest jednak łatwiej.
    Od milovii ze sklepu nigdy nie zamawiałam, ani nie reklamowałam ich pieluch, więc nie wiem jaki mają kontakt z klientem. Smartlove kontakt z klientem ma bardzo dobry, ale co z tego, jak wszystkie 3 posiadane przeze mnie kieszonki mają wady: w jednej poleciała gumka po drugim praniu, bardzo krzywe obszycia, słabe nitki, które wystają, popękane nitki itp. W milovii nic mi się nigdy nie zdarzyła, a i pielucha wyglądowo szyta jak przy linijce...


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  12. #92
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,271

    Domyślnie

    Napisałam maila, ze zdjęciami. Zobaczymy co z tego wyniknie
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  13. #93
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Nie przerazajcie mnie. Ja domowilam dwie kieszonki. Kasa poszła i poki co... cisza
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  14. #94
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzia_180 Zobacz posta
    Nie przerazajcie mnie. Ja domowilam dwie kieszonki. Kasa poszła i poki co... cisza
    Wiem, że oni teraz mają bardzo dużo zamówień, więc pewnie się trochę przedłuży. Trzymam kciuki żeby Twoje były piękne i staranne


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  15. #95
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzia_180 Zobacz posta
    Nie przerazajcie mnie. Ja domowilam dwie kieszonki. Kasa poszła i poki co... cisza
    Długo czekasz? Jakiś kontakt z nimi masz?

  16. #96
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Od pn, dziś się przypomnialam
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  17. #97
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Dotarła moja kieszonka. Nowa. Uszyta staranniej niż poprzednia. I jeszcze z wkładem gratis. Także jestem zadowolona

  18. #98
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    A moim zdaniem potrzebne są pieluszki i takie i takie. W sensie są osoby, które różnice między chinkami a polskimi widzą, i te, które nie. Ja mam chinki, i świetnie nam z nimi, ale jest szereg mam, które właśnie poszukują polskich pieluszek z gwarancją szycia w Polsce, i fajnie, że ktoś tą 'dziurę' w biznesie pieluszkowym zamyka, i osoby chętne i posiadające na to fundusze mogą takie kupić, ze świadomością, że wspierają polską gospodarkę, oraz mają pewność, że pieluszki nie pochodzą z taniej siły roboczej na drugim końcu świata. Jednak zrozum też mamy, które narzekają na ceny, ja sama gdyby nie chinki pieluchowała bym pewnie na tetrze i otulaczach z polaru. Wiele osób decyduje się na pieluszki wielorazowe, bo wychodzi taniej niż zwykłe, i priorytetem jest cena, oraz by była one size.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  19. #99
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez melodi Zobacz posta
    A moim zdaniem potrzebne są pieluszki i takie i takie. W sensie są osoby, które różnice między chinkami a polskimi widzą, i te, które nie. Ja mam chinki, i świetnie nam z nimi, ale jest szereg mam, które właśnie poszukują polskich pieluszek z gwarancją szycia w Polsce, i fajnie, że ktoś tą 'dziurę' w biznesie pieluszkowym zamyka, i osoby chętne i posiadające na to fundusze mogą takie kupić, ze świadomością, że wspierają polską gospodarkę, oraz mają pewność, że pieluszki nie pochodzą z taniej siły roboczej na drugim końcu świata. Jednak zrozum też mamy, które narzekają na ceny, ja sama gdyby nie chinki pieluchowała bym pewnie na tetrze i otulaczach z polaru. Wiele osób decyduje się na pieluszki wielorazowe, bo wychodzi taniej niż zwykłe, i priorytetem jest cena, oraz by była one size.
    ja rozumiem te mamy, bo nauczyłam się szyć pieluszki właśnie dlatego, że nie stać mnie było, w głębokim kryzysie, na pieluszki zagraniczne, polskich wtedy było niewiele, wszystko HM. i dobrze, że jest możliwość wyboru
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  20. #100
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Sylviontko, jako wielka pasjonatka szycia wiem o czym piszesz. Pamietam jak sama pomyslalam sobie, jakie to fantastyczne robic co sie lubi i zarobic na tym nawet....ale potem czytajac recenzje pieluszek(nie Twoich, wszysykich) i sama stosujac wielo szybko witki mi opadly, bo ja sobie nie wyobrazam absolutnie by byla mozliwosc zadowolenia kazdej klientki. Nieraz cos przerabialam w pieluszce, a to gumki wymienilam a to wyprulam rzepy i napki nabilam, drobiazgi, ale ani razu nie skonczylam w jeden dzien. Takze dla mnie Wasza robota to kosmos, podziwiam, chyle czola. I zeby nie bylo, ja nie jestem jakims super klientem, ze dwa razy cos zamowilam

Podobne wątki

  1. Pierwsze pieluszki wielorazowe
    Przez czuppi w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 16:53
  2. pieluszki wielorazowe
    Przez Lovrita Bornita Rokita w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 23-04-2008, 22:16
  3. KtĂłre pieluszki wielorazowe?
    Przez Lucy van Pelt w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 21:58
  4. Używane pieluszki wielorazowe
    Przez wanderluster w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-02-2008, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •