Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 188

Wątek: Smartlove

  1. #141
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Tego nie wiem, nic o tym nie pisano. Myślę, ze tylko te falbanki/ gumki dołożono.

  2. #142
    Chustomanka Awatar Emma
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    585

    Domyślnie

    Ja zamówiłam z ciekawości tę nową kieszonkę, jak przyjdzie i przetestuję, to dam znać
    Żona, mama, doula

    Synek maj 2012r. Córcia wrzesień 2014r

  3. #143
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Zostałam zaproszona do testów pieluszki Smartlove, więc tutaj też postaram się umieścić opinię. Mam nadz, ze nie będę długo na tę pieluszkę czekać

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Baryczka Zobacz posta
    Zostałam zaproszona do testów pieluszki Smartlove, więc tutaj też postaram się umieścić opinię. Mam nadz, ze nie będę długo na tę pieluszkę czekać
    Szkoda, że producent zabrał się za testy dopiero po tym, jak wypuścił serię cieknących pieluszek...





  5. #145
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    A ja myślę, że cieknące pieluszki to pojęcie względne, są tacy którym nawet BG ciekną, Milovie też ciekną, zależy jakiemu dziecku się je ubiera. Czasami dziecko jest za małe, a czasami za duże tzn. duuużo sika, bo ma 2 lata (jak np.mój i u mnie rzadko która pielucha daje radę), a jak zacznie wołać to znowu okaże się, że pieluchy nie przeciekają bo większość wyląduje w nocniczku . Nie żebym broniła Smartlove, ale pieluchy wielo to młody produkt w Polsce i nie można tak od razu ludzi z buta...zwłaszcza, że jednak środowisku i naszym dzieciom dobrze robi ilość takich producentów.

  6. #146
    Chusteryczka Awatar ignis
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,771

    Domyślnie

    Zgadzam sie z NEMO
    Wiktor marzec 2013 || Adaś lipiec 2015 || i jeszcze ktoś...

  7. #147

    Domyślnie

    OK, nazwijmy je niedopracowanymi. Bo chyba o żadnych pieluchach tyle osób nie pisało, że ciekną i ciężko dojść dlaczego. Zawsze można zwalić na wkład, w końcu można dać chłonniejszy albo zmienić pieluchę szybciej, ale skoro inne pieluchy dają radę, to dlaczego te miałyby mieć taryfę ulgową? Dla mnie kasa wywalona w błoto, bo nie mam do nich zupełnie zaufania. Jako jedynych, a mam tego trochę.





  8. #148
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    U mnie kieszonki nie przeciekają, ale też nie zawsze używam do nich oryginalnego wkładu tylko pcham, co mi pod rękę wpadnie- i mikrofibrę milovii, i składane welurki babyetty, i bambusy Puppi, i węgiel-bambus pupusia czy mikrofibrę bobolidera. Ogólnie wiadomo, ze za "szczelność" pieluchy głównie odpowiada jej wkład.

    Te dodatkowe falbanki, czy gumki chciałabym zobaczyć, sprawdzić czy rzeczywiście dają większą gwarancję szczelności. Bo np mam otulacz pupusia z podwójnymi gumkami i ma się nijak do pewności, ze nieprzecieknie, bo te gumki są dość grube i przy otulaczu zmniejszonym do eSki zwijają się i tworzą rynienkę, którą wilgoć przechodzi na zewnątrz. Moze gdyby dzieć był większy, sprawdzałoby się takie rozwiązanie, póki co otulacz leży i czeka na swój czas.

  9. #149
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć, że wyszły jakieś nowe Pieluszki tego producenta. Też jestem ciekawa wyników testów, bo miałam otulacze z pierwszej serii i były fatalne. Jedyne z całego stosika, które przeciekały już po 40 minutach. A mój Młody raczej do sikaczy nie należy. Każdy inny otulacz (Milovia, Ecodidi, Kokosi, Grovia, Zufizo) daja radę przynajmniej przez 3 godziny.

  10. #150

    Domyślnie

    Otulacze sa super: swietnie uszyte, dobrze sie nosza i latwo zakladaja. Moim zdaniem lepsze niz Milovia

  11. #151

    Domyślnie

    Acha, a kieszonki... kurcze nie bardzo bylam zadowolona, bo dla nas za waskie w kroku i mala przesikiwala szybko. Grube wklady ciezko wchodza

  12. #152
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Ale wiedzę na ich stronie, że wzory są te same. A PUL? Taki jak poprzednio, czy coś zmienili? Pamiętam, że te otulacze z poprzedniej serii miały taki dziewny ten PUL, jakby "papierowy". Nie wiem, czy uda mi się to dobrze wyjaśnić. Niektóre dziewczyny przyrównywały go do PULa Milovii, ale Milovia ma PUL bardziej elastyczny i jak się go potarze to wydaje dźwięk "piszczący'. Smartlove natomiast, jak się go potarło to szeleścił.

  13. #153

    Domyślnie

    ja też właśnie testuję,
    są baaaardzo podobne do milovi, żywe ładne kolorki, ładnie się układają, zgrabne na pupci
    różnica w otulaczu jest taka że mają dłuższe zakłądki, napki trochę inaczej rozmieszczone,
    super że mają też wersję otulaczy z coolmaxem, ale ja jeszcze nie posiadam,
    wczoraj przez pół dnia w tym otulaczu nic mi nie przeciekło,
    na pierwszy rzut oka są troszkę węższe w kroku i mają bardziej zmarszczone gumki niż w milovi, ale to może kwestia tego że nowe, gumki trochę się odciskały
    jak na razie otulacz na plus, zobaczymy po drugim praniu

    co do kieszonki te gumki mnie jakoś nie przekonują póki co...
    pieluszka nie przeciekła, ale na udzie tak jak przypuszczałam został czerwony ślad po tym pulu przy dodatkowej gumce,
    boję się że w lato będzie się przez nie skóra odparzać, ale ja mam w domu wrażliwca więc innym może to nie przeszkadzać,
    czy to chroni przed przeciekaniem? nie wiem, w otulaczu chyba te gumki miałyby większy sens, w kieszonce wkład jest w dole a one wystają dość mocno do góry, ponad wkład
    Ostatnio edytowane przez margeritta ; 13-02-2015 o 16:55

  14. #154

    Domyślnie

    czy ktos jeszcze mial problem z gumkami i odcisnieciami? rozwazam kupienie tych otulaczy, ale moja Mala wrazliwa jest na mocniejsze gumki. dziekuje

  15. #155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dreamcatcher2 Zobacz posta
    czy ktos jeszcze mial problem z gumkami i odcisnieciami? rozwazam kupienie tych otulaczy, ale moja Mala wrazliwa jest na mocniejsze gumki. dziekuje
    a masz jakiś otulacz milovi? bo jeśli masz i nie odciska to ten też nie będzie, jedynie na pleckach może trochę bardziej bo inaczej jest gumka wszyta
    po drugim praniu chyba już się trochę rozciągnęły, albo też kwestia zapiecia,
    ja ogólnie jestem z tego otulacza zadowolona, chyba nawet bardziej niż z milovi bo super się te dłuższe zakładki sprawują,
    świetnie wkład trzymają, nie ucieka spod nich przy zakładaniu pieluszki i nie przemieszcza się,
    co do kieszonki to jeszcze muszę potestować

  16. #156
    Chusteryczka Awatar ignis
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,771

    Domyślnie

    Ja mam Milovie i zdecydowanie nie odciska, ale przeciez smartlove sa mniejsze. Maja ciasne gumki, odciskaja się. Ale u nas nozki tlusciutkie
    Wiktor marzec 2013 || Adaś lipiec 2015 || i jeszcze ktoś...

  17. #157
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    A Ile osób zostało zaproszonych do testów? Ktos wie? Bo na razie opinii o tej drugiej serii pieluszek jest niewiele.

  18. #158

    Domyślnie

    no u nas i Milovia się odciska, ale to nie są mocne ślady,
    gumki przy nóżkach są bardzo podobne, na plecach są mocniejsze, a dokładnie ta dolna jest inaczej wszyta i mocniejsza

    ismeril84 ja nie dostałam ich od producenta, nie wiem czy w ogóle jest jakaś grupa testowa

  19. #159
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Baryczka pisała, że została zaproszona do testów, więc chyba jakieś są. Pogubiłam się juz z tymi ich pieluchami.

  20. #160
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Na razie cisza, nic nie wiem :/ w wolnej chwili dopytam jak się sprawy mają.

Podobne wątki

  1. Pierwsze pieluszki wielorazowe
    Przez czuppi w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 16:53
  2. pieluszki wielorazowe
    Przez Lovrita Bornita Rokita w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 23-04-2008, 22:16
  3. KtĂłre pieluszki wielorazowe?
    Przez Lucy van Pelt w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 21:58
  4. Używane pieluszki wielorazowe
    Przez wanderluster w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-02-2008, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •