Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 188

Wątek: Smartlove

  1. #121
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Przedstawiłam się ładnie w odpowiednim dziale .

    Też mam dwa otulacze tej firmy ale mam mieszane odczucia. Tzn, wzory są piękne, krój świetny i napki dobrze się trzymają. Problem w tym, że pul nie trzyma tyle co milovia. Po ok. 1,5 godziny młody ma już mokrego bodziaka przy nóżkach. Uprzedzając ewentualne pytania - tak, gumeczki chowam głęboko w pachwinkę.

    Wam dziewczyny dobrze pul w tych pieluszkach działa?

  2. #122
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Mi dzisiaj kieszonka przeleciała na wylot: całe body na dole były mokre. Pierwszy raz mi się zdarzyło, ale zwalam na wkład mikrofibrowy składany, albo przy nóżkach gdzieś wkładu nie było. Zobaczę jak wsadzę inny wkład, czy ta pielucha przecieknie i się wypowiem.


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marynarka Zobacz posta
    Mi dzisiaj kieszonka przeleciała na wylot: całe body na dole były mokre. Pierwszy raz mi się zdarzyło, ale zwalam na wkład mikrofibrowy składany, albo przy nóżkach gdzieś wkładu nie było. Zobaczę jak wsadzę inny wkład, czy ta pielucha przecieknie i się wypowiem.
    Hmm, mnie wczoraj też kieszonka przemokła i też zwaliłam na wkład (wprawdzie bambus, ale nowy). Choć dziwne to było, bo raczej nie zaliczamy wpadek. Otulacz też mam i też mnie raz zawiódł, w podobnej sytuacji Milovia nie puściła, choć jest większa, przez co gorzej dopasowana. Czyżby coś było na rzeczy? Będę się im uważniej przyglądać i wstrzymuję planowane zakupy.





  4. #124
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    a ja już pisałam że mojej Młodej przeciekają notorycznie, jakbym nie mogła rozmiaru dopasować... dodam że mam pieluch od metra, większości polskich i zagramanicznych firm i te są jedyne co się z mini nie dogaduję...

  5. #125
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie pieluszki wielorazowe SMARTLOVE

    Hm, a macie z polarkiem czy coolmaxem? Moze polarek jest zatluszczony? Ja nie zaliczyłam w smartlove przecieków (mam coolmaxa) choc to u nas pielucha tylko na 1-2 godz. Wąskie wejście wymusza niewielki wkład, wiec i jego chlonnosc mniejsza.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #126

    Domyślnie

    Coolmax. Akurat z chłonnością wkładów nie powinno być problemu, bo zazwyczaj ładuję do niej sprawdzone i dotychczas używane noworodkowe bambusy (2 szt.) albo oryginalny wkład mikrofibrowy (z którym zaliczyłam wpadkę w otulaczu, wrr). Póki co Mała miała ją na pupie z 5 razy, więc trochę mało, żeby coś więcej powiedzieć.





  7. #127
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    też mam otulacze i chwalę sobie. nie zaliczyły jeszcze przecieku
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  8. #128
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    Polar, odtłuszczana 2 razy, już wszystkiego próbowałam... Ale może też chodzić o to że E jest bardzo drobna i długaśna jak na swoje 3,5 miecha. Mam wrażenie że nie tak się na niej układa (na 2 rządku napek jakby lepiej), może jak będzie starsza będzie lepiej

  9. #129
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Moje otulacze też wytrzymują jakieś 1,5 godziny z porządnymi bambusowymi wkładami. Aż się boję co to będzie jak młody będzie większy. Przecież nie chodzi o to, żeby zmieniać pieluszkę co pół godziny.

    Dodam, że młody ma teraz 3,5 miesiąca.

  10. #130
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ismeril84 Zobacz posta
    Moje otulacze też wytrzymują jakieś 1,5 godziny z porządnymi bambusowymi wkładami. Aż się boję co to będzie jak młody będzie większy. Przecież nie chodzi o to, żeby zmieniać pieluszkę co pół godziny.

    Dodam, że młody ma teraz 3,5 miesiąca.
    Luuuz, jak jest starsze to rzadziej sika tylko mocnej i większą ilościa, więc najwyżej nie będziesz zmieniać pieluchy co pół godziny tylko całe dziecko przebierać co 3h


  11. #131
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    Luuuz, jak jest starsze to rzadziej sika tylko mocnej i większą ilościa, więc najwyżej nie będziesz zmieniać pieluchy co pół godziny tylko całe dziecko przebierać co 3h
    Więc albo będę musiała kupić więcej wkładów i zmieniać pieluszkę co pół godziny albo kupić więcej ubranek i przebierać dziecia co trzy .

  12. #132
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Pojawiły się nowe wzory Smartlove, ale po waszych recenzjach widze, że chyba lepiej dopłacic i kupić milovię.

  13. #133
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Pojawiły się nowe wzory Smartlove, ale po waszych recenzjach widze, że chyba lepiej dopłacic i kupić milovię.
    A gdzie je widziałaś?
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  14. #134
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    A gdzie je widziałaś?
    wczoraj się aukcja skończyła http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy...693113188.html
    na stronie producenta też są zdjęcia 2 nowych wzorów

  15. #135
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    wczoraj się aukcja skończyła http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy...693113188.html
    na stronie producenta też są zdjęcia 2 nowych wzorów
    Ich strona nie działa. Na szczęście nie podobają mi się, z ich wzorów tylko liski ewentualnie.
    Taki OT jak ci się sprawdzały noworodkowe pieluszki? I gratulacje spóźnione, bo przegapiłam narodziny
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  16. #136
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Ich strona nie działa. Na szczęście nie podobają mi się, z ich wzorów tylko liski ewentualnie.
    Taki OT jak ci się sprawdzały noworodkowe pieluszki? I gratulacje spóźnione, bo przegapiłam narodziny
    Dziękuje
    Z pieluszek byłam zadowolona, jednak przy następnym dziecku chyba poczekam aż podrośnie do OS
    mam jeszcze kilka pieluszek OS z Twojego bazarku np BY krakowską - mój ulubiony wzór.

  17. #137
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    Dziękuje
    Z pieluszek byłam zadowolona, jednak przy następnym dziecku chyba poczekam aż podrośnie do OS
    mam jeszcze kilka pieluszek OS z Twojego bazarku np BY krakowską - mój ulubiony wzór.
    W końcu z Krakowa jesteś No ja w razie kolejnego z noworodkowych chyba tylko otulacze bym dokupiła.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  18. #138
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Co się dzieje ze smartlove? Strona ich nie działa, fanpage też "pusty". Firma się rozwiązała zanim porządnie zaczęła działać, czy milovia woła o prawa autorskie?

    Edit:
    Smartlove informuje na fb o wznowieniu sprzedaży na http://smartwork-studio.pl/
    Ostatnio edytowane przez Baryczka ; 25-11-2014 o 08:07

  19. #139
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Smartlove wprowadził pieluszki z dodatkowymi falbankami, jestem ich b. ciekawa, czy ktoś już takie ma i może zaopiniować?

  20. #140
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Ale kroju nie zmienili? Nadal są mniejsze od Milovii?

Podobne wątki

  1. Pierwsze pieluszki wielorazowe
    Przez czuppi w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 16:53
  2. pieluszki wielorazowe
    Przez Lovrita Bornita Rokita w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 23-04-2008, 22:16
  3. KtĂłre pieluszki wielorazowe?
    Przez Lucy van Pelt w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 21:58
  4. Używane pieluszki wielorazowe
    Przez wanderluster w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-02-2008, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •