Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 188

Wątek: Smartlove

  1. #161
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Oj w ogóle mam wrażenie, że ta firma to jakoś tak chaotycznie działa. Co rusz traca u mnie punkty :/.

  2. #162
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Zobaczyłam na ekomaluchu i jestem oczarowana wzorami... ale widzę, źe opinie mocno mieszane. A z doświadczenia, czy nadają się na mocno tłuste udka? Młoda waży 9kg, przykładowo AIO TB masakrycznie ją odcisnęło, nie chcę znowu wtopić kasy.

  3. #163
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Właśnie patrzę na ekomalucha i niektóre wzory, takie jak z pierwszej serii, która mnie rozczarowała. Widzę też, że cena podskoczyła. Pytanie, czy idzie za tym jakość. Jakoś nikt nie pisze, czy te nowsze pieluszki sprawdzają się lepiej.

  4. #164
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Czyli chyba lepiej nie ryzykować...

  5. #165
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Jedne z najlepszychkieszonek które miałam, oczywiście stary wypust, nowego nie mam. Smartlove uwielbiam, ale odkupiłam od forumki, która jasno pisała, że jej nie podpasowały.

    Starego wypustu chętnie kupiłabym jeszcze z 2-3 sztuki.

  6. #166
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Emilia, a stary wypust, to z kiedy? Mam dwie z coolmaksem, jedną użyłam raz czy dwa, drugiej w ogóle, żadne wkłady mi do nich nie pasują. Zastanawiam się czy nie puścić dalej, ale takie ładne są ze mi trochę szkoda
    J.2014 i E.2016

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Zobaczyłam na ekomaluchu i jestem oczarowana wzorami... ale widzę, źe opinie mocno mieszane. A z doświadczenia, czy nadają się na mocno tłuste udka? Młoda waży 9kg, przykładowo AIO TB masakrycznie ją odcisnęło, nie chcę znowu wtopić kasy.
    raczej się nie nadają, a już na pewno nie kieszonki z tą drugą gumką, otulacze ewentualnie, chociaż mój mały podrósł i teraz otulacz też się zaczyna odciskać, ale Milovia też się odciska, więc jeśli masz porównanie z Milovią to te są podobne tylko z tyłu bardziej się będą odciskać

    za to wkłady mają super!! od razu bardzo chłonne, schną... właściwie już jak się je rozwiesza są tylko lekko wilgotne, mikrofibra z wyglądu niemal identyczna jak ta Milovi tyle że się tak nie mechaci

  8. #168
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Dziękuję z Milovii mam tylko otulacze, odciskają się trochę, czyli na kieszonki to sobie tylko popatrzę...

  9. #169
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    czy te nowe kieszonki tez przeciekają?

  10. #170
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    u mnie nowe nie przeciekają Smartlove

  11. #171
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    a mam już jak tylko weszły te nowe podwójne ja jestem bardzo zadowolona ze smartlove

  12. #172
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem otulaczy Smartlove. Na ich stronie dostępne są otulacze z polarem i otulacze z coolmaxem - czym się różnią i które polecacie?
    Agnieszka, mama Hani (11.2011) i Jagody(12.2014)

  13. #173

    Domyślnie

    Po miesiącu Ci odpowiem Różnią się materiałem, z którego wykonane są zakładki. Polar jest grubaśny, coolmax cieniutki. Polar grzeje, coolmax chłodzi. Coolmax po czasie wygląda jako tako, a polar, którego używa smartlove, obrzydliwie się kulkuje. Oczywiście kupiłam z polarem, łeeeee.





  14. #174
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Coolmax uzywny jest w odziezy sportowej. To ten materialnz dziirkami ktory pojawia sie np. W kurtkach.

    Mam smartlove z coolmaxem. Coolmax baddzo dobrej jakosci imo. Nie wiem czy bede obiektywna bo ja nie lubie polarow w mieluszkach, wiec wiekszosc mam wlasnie z coolmaxem.

  15. #175
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, mimo, że po fakcie Znam coolmax i wiem co to za materiał, bardziej chodziło mi o różnice w samych pieluszkach Smartlove, bo wcześniej ich nie znałam. Np. jakie mają zakładki, jaki materiał jest przy brzuszku, czy mają dodatkowe gumki itp. Może nieprecyzyjnie się wyraziłam

    Ja kupiłam na próbę jeden otulacz z polarem, a drugi z coolmaxem. Rzeczywiście chyba lepsze te z coolmaxem, po 2-3 praniach na polarku już widać lekkie zużycie, a coolmax wygląda jak nowy.
    Osobiście nie przepadam za takimi wkładami, jak ma Smartlove i Milovia. Dokładnie chodzi o materiał - bardzo szybko widać na nim zużycie, po kilku praniach robi sie z tego poskręcana szmatka, nie trzymają kształtu i szybko się kulkują. Pomimo tego, że pranie zawsze wg wskazań producenta w Nappy Fresh i Miocare! Mam jeden jedyny wkład Milovia kupiony nowiutki w sklepie i wygląda najgorzej ze wszystkich wkładów, nawet tych intensywnie używanych już przy drugim dzieciu. No i widze, że z tymi wkładami Smartlove będzie dokładnie to samo
    Szkoda, bo same otulacze bardzo fajne, śliczne wzory, bardzo chętnie po nie sięgam, nie przeciekają na pewno jeszcze dokupię ze dwa. Ale wkłady wolę nawet no-name z All niż te firmowe...
    Agnieszka, mama Hani (11.2011) i Jagody(12.2014)

  16. #176
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    smartlove ma podobny polar do milovi IMO tragiczny
    reszta wg mnie ok - tzn. kieszonki z coolmaksem, otulacze z coolmakssem
    z samych wkładów mikrofibrowych też jestem zadowolona

  17. #177
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blafia Zobacz posta
    Dokładnie chodzi o materiał - bardzo szybko widać na nim zużycie, po kilku praniach robi sie z tego poskręcana szmatka, nie trzymają kształtu i szybko się kulkują. Pomimo tego, że pranie zawsze wg wskazań producenta w Nappy Fresh i Miocare! Mam jeden jedyny wkład Milovia kupiony nowiutki w sklepie i wygląda najgorzej ze wszystkich wkładów, nawet tych intensywnie używanych już przy drugim dzieciu.
    A to dziwne, bo u mnie najlepiej wyglądające wkłady to te z Milovii i Smartlove, nawet te które kupiłam na bazarku po 2 albo i 3 dzieci

  18. #178
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    u mnie tez wkłady bardzo ładnie sie trzymaja

  19. #179
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    smartlove sie przebrazowilo i teraz nazywa sie happiko... nowa strona to http://happiko.eu/ podobno maja ruszyc we wrzesniu a nowe wzory pul sa projektowane przez designera i szalowe. zobaczymy

  20. #180
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mauarich Zobacz posta
    smartlove sie przebrazowilo i teraz nazywa sie happiko... nowa strona to http://happiko.eu/ podobno maja ruszyc we wrzesniu a nowe wzory pul sa projektowane przez designera i szalowe. zobaczymy
    a skąd wiesz że szałowe, na stronie ich nie ma można je gdzieś podglądnąć?

Podobne wątki

  1. Pierwsze pieluszki wielorazowe
    Przez czuppi w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 16:53
  2. pieluszki wielorazowe
    Przez Lovrita Bornita Rokita w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 23-04-2008, 22:16
  3. KtĂłre pieluszki wielorazowe?
    Przez Lucy van Pelt w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 21:58
  4. Używane pieluszki wielorazowe
    Przez wanderluster w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-02-2008, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •