Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Bummis /Cotton bottoms

  1. #1
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie Bummis /Cotton bottoms

    Zachęcam do wpisywania opinii nt. pieluch Bummis. Sporo ich na bazarku, a osobnego wątku z recenzjami brak.

    Jak wam się sprawują?
    Warte polecenia?

    Strona producenta: http://www.bummis.com/us/en/
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 28-07-2014 o 11:18

  2. #2
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    ja miałam starsze otulacze cotton bottoms by Bummis i błam bardzo zadwolona, do tetry czy prefoldów idealne. Nie wiem jak z tymi co są na stronie
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #3
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    miałam jeden otulacz cotton bottoms - ocena 2 na 5
    od wewnątrz siateczka, w środku jakaś nieprzemakalna warstwa w stylu ceratowego pulu (jednak dużo lepsza niż np. w kushies - nie mylić z cushie tushies), na zew. bawełna. często przepuszczał i przeciekał, namakała zew. bawełna
    rzepy- bdb

  4. #4
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Bummis, bo to kanadyjska marka. Miałam Simply Lite, bo połaszczyłam się na piękny limitowany print Niestety pul trochę ceratowaty, choć plastyczny. Jest jedna wersja z milszym pulem Super Brite lub Super Whisper, ale trzeba wyguglać na kanadyjskich forach, która lepsza. Jedna z nich to na pewno też "ceratka". Wszystkie nowe macałam w kanadyjskim sklepie. No i milsza nie oznacza, że jak Flip czy Milovia
    Toopy & Binoo

  5. #5

    Domyślnie

    Mam średnie odczucia co do tej marki. Bardzo je chciałam kupić dla mojego Filipka, ale koleżanka mnie ubiegła i kupiła je swojej Zuzi. Prawda jest taka, że dziecko strasznie się poocierało więc dostałam je od niej, z racji iż Filip jest trochę drobniejszej postury myślałyśmy, że wszystko będzie ok. Okazało się, że krańce wykończeniowe potrafiły zaczerwienić skórkę mojego maluszka.
    Jak dla mnie nie jest to najlepszy produkt.
    Sprawdź ofertę najlepszej agencja interaktywna w Polsce!
    Chcesz być numerem 1 ? Nie zwlekaj!


  6. #6
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spinek Zobacz posta
    miałam jeden otulacz cotton bottoms - ocena 2 na 5
    od wewnątrz siateczka, w środku jakaś nieprzemakalna warstwa w stylu ceratowego pulu (jednak dużo lepsza niż np. w kushies - nie mylić z cushie tushies), na zew. bawełna. często przepuszczał i przeciekał, namakała zew. bawełna
    rzepy- bdb
    ja miałam otulacz bez żadnej siatczki i w ogóle nie był ceratowaty, Kushies miałam ale to nie to, Może to zależy od rodzaju? A może to była kąpieluszka?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •