Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Wrzynanie się chusty w szyję....

  1. #1
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie Wrzynanie się chusty w szyję....

    Chyba dzieje się tak w plecaku prostym. Nie pamiętam czy z koszulką też. Na pewno jest to problem plecaka u mnie. W zasadzie to moje dziecko nawet jak jeszcze nie siadało walczyło by mieć ręce na zewnątrz. Zmieniło się to ostatnio. Z dwa tygodnie temu. I od tego czasu chusta idzie wyżej i zauważyłam czerwone ślady po chuście na szyjce...

  2. #2
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    To jak powie mi ktoś co mogę robić źle, że tak się dzieje?

  3. #3
    Chustofanka Awatar soh
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Japonia
    Posty
    495

    Domyślnie

    Moze za mocno dociagasz sama krawedz?
    Ja sie staram skupiac na szeroko pojetej krawedzi, tak min 3-5cm wglab chusty, a nie ciagnac za sam szew.
    Ale moze sie niech inni wypowiedza. Moje plecaki sa robione na szybko, od lat w ten sam sposob i nie mialam nigdy takich problemow.
    Jak masz zdjecia, to moze pomoc ocenic
    Soh i same corki - Majka (08/2007), Kalina (09/2009), Sumire (07/2012), i Amelka (02/2015)

  4. #4
    yena
    Guest

    Domyślnie

    A w kazdej chuscie tak Ci sie dzieje? Ja mam wrazenie, ze jak sie za slabo dociaga srodkiem, za mocno dociaga krawedz, a do tego chusta z cienszych, to moze sie tak zdarzyc.

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    ja też tak mam u obecnie niespełna półrocznej córki. noszę ją w plecaku od ok.3 tyg.życia, nie pamiętam czy od początku tak było, zwróciłam na to uwagę niedawno. u starszej tego nie pamiętam, ale starszą zaczęłam wrzucać na plecy dopiero od 6 msc. A może to być też jakaś wrażliwość skóry dziecka? wiek dziecka? teraz faktycznie z dociąganiem problem, bo wierzga toto na plecach niemożebnie, ale z siedzącym to już łatwiej...
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  6. #6
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    my dopiero się uczymy. Gdy pierwszy raz wyszłam sama z maluchem, to zauważyłam po powrocie, że ma niestety ślady na szyjce. Póki co już wiem, że sama z plecakiem nie wyjdę. Muszę się podszkolić
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  7. #7
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yena Zobacz posta
    A w kazdej chuscie tak Ci sie dzieje? Ja mam wrazenie, ze jak sie za slabo dociaga srodkiem, za mocno dociaga krawedz, a do tego chusta z cienszych, to moze sie tak zdarzyc.
    Bingo! No właśnie w tej cienkiej tylko... Ale ja prawie nie dociągam wcale tego plecaka... No nic wrzucę jutro wieczorem zdjęcie jak mi mąż bluetooth naprawi.

  8. #8
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Nasze wypociny. Prosimy o ocenę . Jak naciśniesz na miniaturkę to powiększy się zdjęcie .

  9. #9
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    specjalistą nie jestem, ale wygląda to tak jakbyś miała górną krawędź za mocno dociągniętä..

  10. #10
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Tylko ja jej nie dociągam. Jak zarzucę na plecy to ciągnę tylko dół bo ciągnięcie góry kończy się jeszcze większą katastrofą.

  11. #11
    Chustonoszka Awatar srebrna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    141

    Domyślnie

    Hej,
    podbijam temat bo u mnie ten sam problem w pp. Macie jakieś patenty?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •