Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Brak dostępu do niektórych tematów z powodu małej ilości postów

  1. #1
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie Brak dostępu do niektórych tematów z powodu małej ilości postów

    Bo mam pytanie. Jaki jest cel tego? Rozumiem, że mogły by być zablokowane posty o testowaniu chust, sprzedaży (bo przecież nie wiadomo na kogo się trafi), ale nie, ja z takich korzystam i mogę to robić, ale... Nie mogę na przykład przeczytać artykułu o zadławieniu dziecka w plecaczku, albo jakiegoś tematu religijnego (tematy mi inni podlinkowali) lub np zdjęć ze zlotu, ale co ciekawe tylko tych niektórych .

    Ktoś mi powiedział "na trzaskaj sobie postów w swoim rówieśniczym", ale ja nie chce! Bo myślę, że nie tak powinno to działać.

    To nie pretensje tylko pytanie bo może jest jakiś szczytny cel w tym wszystkim a ja czegoś nie rozumiem .

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Hester
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Podwarszawa
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Ja nie "Techniczna" ale w moim poczuciu działy zamknięte na forach służą do stworzenia miejsca, w którym użytkownicy chcą mieć poczucie, że towarzystwo jest już nieco sprawdzone, nieprzypadkowe. A kto jaki temat akurat uzna za wymagający takiej dyskrecji to już kwestia indywidualna, nie moderatorska - trzebaby chyba pytać autorów wątku dlaczego temat o zadławieniu jest na części zamkniętej, a nie ogólnodostępnej... Modzi mogą ewentualnie przenosić tematy ale nie wiem czy bym chciała by ktoś arbitralnie uznawał że moje wywody, przeze mnie ukryte, nie wymagają tego.
    A 2007, M 2009, Z 2010, A 2011, H 2017, P 2019

  3. #3
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Aaa . No o tym nie pomyślałam . Dzięki .

  4. #4
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    podobnie jest z galerią - bo nie każdy chce, żeby zdjęcia jego i dzieciaków były widoczne dla wszystkich

Podobne wątki

  1. Brak zliczania postów
    Przez Betka w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-09-2012, 15:17
  2. Co zdaniem niektórych można nosić w chuście.
    Przez Mama Żuka w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 08:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •