Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7

    Domyślnie pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

    Witajcie,
    niedawno zakupiłam chustę tkaną NATI, jeszcze listonosz ją przetrzymuje ale już niebawem będę uczyła się w motać... to będzie moja pierwsza przygoda z chustą i tu moja prośba- Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji jak układać i jak wiązać noworodka w chuście (chodzi mi to noszenie "na leżąco" i tak jak do karmienia)

    Nie wiem - jeśli przegapiłam któryś link to z góry przepraszam... jesli macie jakieś info na ten temat to będę wdzięczna za każdą wskazówkę i informację.

    No i jeszcze jedno - czy malutką będę mogła próbować motać od pierwszych naszych dni w domu? Czy lepiej poczekać aż skończy miesiąc i będzie ciut większa?

    Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę!!!1
    Moje Szczęścia: synio Julcio ur 21.09.07 oraz córcia Nelka ur 23.06.09


  2. #2
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie Re: pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

    Madziarko córeczkę możesz motać od pierwszych dni jej życia, kiedy tylko poczujesz się na siłach Tylko pamiętaj, że w wiązanie 'kołyskowe' jest zarezerwowane dla dzieci, które nie mają problemów z dysplazją bioderek, jeśli Twoja mała będzie ją miała to powinnaś ją wiązać w pionowych wiązaniach, w których też można wiązać od pierwszych dni życia czyli w kieszonce albo w podwójnym X. Co do linków do wiązań to wejdź na http://girasol.pl/chusty.php i wybierz instrukcje. A tak w ogóle jeśli kupiłaś nową Nati to przyleci do Ciebie papierowa instrukcja.
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  3. #3
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie Re: pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

    http://klubkangura.com.pl/witamy/edukacyjnie

    tu mozna poczytac, sa tez linki do ciekawych stron zewnetrznych - na Chustomanii jest instrukcja ukladania w kolysce.
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolyce Stolycy
    Posty
    130

    Domyślnie Re: pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

    Jeszcze to zobacz: http://chusty.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=17473
    Może Ci się spodobać.
    My body is a cage... and my mind holds the key...

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7

    Domyślnie Re: pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

    Dzięki dziewczyny - jesteście wielkie... już zaglądam do tych linków! a jutro mam nadzieję że będę trenować na lali

    Chusta już jest u mnie na poczcie -muszę tylko kogoś po nią wysłać bo ja nie mogę chodzić a listonosz nie przyniósł paczki tylko zostawił awizo że niby nas nie było w domu :x
    Moje Szczęścia: synio Julcio ur 21.09.07 oraz córcia Nelka ur 23.06.09


  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7

    Domyślnie Re: pomocy - jakie ułożenie noworodka w chuście?

    Własnie doszła do mnie zamówiona NATI z instrukcją... i jak ją zobaczyłam to się przeraziłam ona jest taka wielka... jak ja sobie z nią poradzę

    Później złapałam instrukcję i próbowałam na sucho - i kurcze zdziwiłam się bo faktycznie jak się tak zamota człowiek to już mało materiału zostaje...

    Teraz jeszcze czekam na tą prawdziwą płaczącą lalę żeby się na niej nauczyć motania... a potem już tylko na moją malutką

    Trzymajcie kciuki oby nam się udało....
    Moje Szczęścia: synio Julcio ur 21.09.07 oraz córcia Nelka ur 23.06.09


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •