Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Jakie pieluszki dla 1,5 roczniaka, waga 12+

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie Jakie pieluszki dla 1,5 roczniaka, waga 12+

    Nie wiem czy był taki wątek, ale założę nowy, proszę o podpięcie gdyby temat już był poruszany.
    Mój 1,5 roczny syn nie mieści się do niektórych kieszonek OS. Może macie doświadczenia, które mają najlepszą regulację i krój, żeby dziecko o wadze powyżej 12 kg mogło być wygodnie pieluchowane, jakieś ulubione pieluchy? i te, które są już niewygodne.
    Ja mogę polecić BumGeniusy (regulacja super, niezawodność rewelacyjna) i Napime (jeśli chodzi o regulację w pasie i wysokość pieluszki, inna sprawa jeśli chodzi o przecieki, bo nie każdy lubi pieluchy bez przeszyć).

  2. #2
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Moj syn mieścił się bez problemów w kokosi, bumgenius, milovię i wonderoos. skończyliśmy pieluchować mniej więcej z wagą 13kg.

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    u nas Kokosi są za płytkie (żałuję bardzo bo fajna kieszonka), Wondery mają trochę za małą regulację w pasie, ale jako jedyne wytrzymują poranny sik (wkłady doskonałe dla starszego dziecka, żaden wkład nie ma takiej chłonności jak komplet Wonderów). Coś muszę pozmieniać, stąd ten wątek

  4. #4
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Moja córa do końca mieściła się w Kokosi (ma teraz nowy krój większy), bumgenius, tots bots easy fit, otulacze Flip, a z chinek alva baby z podwójnym rzędem kolorowych nap naprawdę duża chinka.

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Blueberry sa duze, podobne krojem do Bumgeniusa. Lulu Nature rozm. L oraz Ecobubs tez dopiero od 11kg wzwyż, ale trudno je dostać w PL



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Blueberry sa duze, podobne krojem do Bumgeniusa. Lulu Nature rozm. L oraz Ecobubs tez dopiero od 11kg wzwyż, ale trudno je dostać w PL
    Ecobubs dwie ściągnęłam sobie z USA, rozmiar L, ale chyba do końca mi nie pasują, bo ten materiał się mechaci i zapinają się jak Grovia AIO odwrotnie.

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie Jakie pieluszki dla 1,5 roczniaka, waga 12+

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Ecobubs dwie ściągnęłam sobie z USA, rozmiar L, ale chyba do końca mi nie pasują, bo ten materiał się mechaci i zapinają się jak Grovia AIO odwrotnie.
    Bo one wełniane są
    Ostatnio edytowane przez kustafa ; 16-07-2014 o 06:28



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  8. #8
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    My mamy nadu, młody ma teraz 14 kg, mierzyłam jakiś czas temu obwód pieluchy i max 55 cm tam jest, więc jeszcze trochę pochodzimy. Ale to o obwód własnie a nie o kg chodzi, ani o wzrost Może zmierz mu także obwód i najwyżej popisz do producentów
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    Mój syn ma 7 m-cy i waży już prawie 12 kg, więc wątek mnie interesuje. Używamy otulacza Milovia, który bardzo kochamy, ale jest już na styk Może znacie coś równie miękkiego, podobnej jakości, ale większego? Mamy też dwa flipy, które jeszcze na trochę starczą ... Kupiłam ostatnio Bambino Mio 12-15 kg na rzep i jest fajnie duża, ale nie lubię jej bo jest strasznie sztywna i jakaś takaś wydaje się z plastiku ...? Kupiłam ją, bo miałam cudowne wspomnienie po Bambino Mio rozmiar S, która była wspaniale miękka i pojąć nie mogę, czemu te większe nie są z tego samego...
    Alicja - czerwiec 2007, Leon - grudzień 2013.

  10. #10
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Używałam tetrę muślinową i otulacze od kokosi.

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    Najnowsze (te aktualnie w sklepie)otulacze pul od kokosi,kupiłam one size i spięty na najmniejszy rozmiar był większy od nappime i milovi rozpiętych na maxa i poszedł do sprzedania,bo chyba musiałabym ponad rok czekać żeby go zakładac

  12. #12
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorotal Zobacz posta
    Mój syn ma 7 m-cy i waży już prawie 12 kg, więc wątek mnie interesuje. Używamy otulacza Milovia, który bardzo kochamy, ale jest już na styk Może znacie coś równie miękkiego, podobnej jakości, ale większego? Mamy też dwa flipy, które jeszcze na trochę starczą ... Kupiłam ostatnio Bambino Mio 12-15 kg na rzep i jest fajnie duża, ale nie lubię jej bo jest strasznie sztywna i jakaś takaś wydaje się z plastiku ...? Kupiłam ją, bo miałam cudowne wspomnienie po Bambino Mio rozmiar S, która była wspaniale miękka i pojąć nie mogę, czemu te większe nie są z tego samego...
    odpisałam

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    88

    Domyślnie

    na dzień dzisiejszy super sprawdzają się otulacze tots boots - duże, miękkie, nie przeciekają i dużo fajnych wzorów
    Alicja - czerwiec 2007, Leon - grudzień 2013.

Podobne wątki

  1. Jakie pieluszki lubicie najbardziej?
    Przez mama-donna w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 02-12-2013, 22:25
  2. Jakie pieluszki na ruchliwego chudziaka?:)
    Przez KASIAB w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 22:59
  3. Jakie jeszcze pieluszki kupic?
    Przez Olapio w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-01-2010, 12:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •