Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: w czym nosicie w te upały? nosicie?

  1. #1
    yena
    Guest

    Domyślnie w czym nosicie w te upały? nosicie?

    przyznam, że upał (a dla mnie totalny upał zaczyna się powyżej 25 stopni) to czas, kiedy nosić nie lubię. nie wiem jak będzie z młodszym, ale starsza w upały uwielbiała wózek, który normalnie nie był do zaakceptowania. dzięki temu użyłam spacerówkę kilka razy

    a jeśli już chusta to kólkowa - lniana Sakura Bloom - i noszenie na biodrze.

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    U nas króluje rebozo
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  5. #5
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Kresko, ja wiem, że BYŁO w roku 2009, 2010 i pewnie w każdym kolejnym. ale o TEGO lata jeszcze NIE BYŁO. ja nie mam najmniejszej ochoty odgrzebywac archiwalnych wątków i czytać o upalach, o których już nikt nie pamięta. chcę pogadać. mogę?

  6. #6
    Chustomanka Awatar gouomb
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Grodzisk Maz.
    Posty
    1,238

    Domyślnie

    nie ma lekko z zakładaniem wątków w upały
    ja noszę w kółkowej z cienkiego płócienka, którą kupiłam za śmieszne pieniądze tylko w celu ochrzczenia młodej, a okazała się nabytkiem bezcennym.
    Ostatnio edytowane przez gouomb ; 17-08-2014 o 18:18 Powód: walka z wgraniem zdjęcia...
    "Ludzie żyjący w określonym systemie społecznym prawdopodobnie nie potrafią sobie wyobrazić punktu widzenia tych, którzy niczego od systemu nie oczekując, planują jego zniszczenie" M. Houellebecq

    Moje Wuzetki: Zo VI.2011 i Zu VIII.2013

    Forumowe Paczki Mikołajowe!

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    jasne że możesz pogadać jestem jak najbardziej za
    linkuję bo mi się przypomniało o tamtych wątkach, podczytywałam je kiedyś jak mnie upały męczyły, może coś jeszcze da się z nich wyczytać
    ale na pewno wiele nowych chust się pojawiło od tego czasu, może któraś lepiej współpracuje z taką temperaturą?
    ja w takie upały najbardziej lubię cień ewentualnie wózek a jak już MUSZĘ to nosidło
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  8. #8
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    W tym roku jedwabno- kaszmirowe elipsy, czekam na lisce i ucze się kangura w lnianej cienkiej triscele. W ubieglym roku konopne indio i lniane triscele w plecaku prostym

  9. #9
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    jasne że możesz pogadać jestem jak najbardziej za
    linkuję bo mi się przypomniało o tamtych wątkach, podczytywałam je kiedyś jak mnie upały męczyły, może coś jeszcze da się z nich wyczytać
    ale na pewno wiele nowych chust się pojawiło od tego czasu, może któraś lepiej współpracuje z taką temperaturą?
    ja w takie upały najbardziej lubię cień ewentualnie wózek a jak już MUSZĘ to nosidło
    cieszę się, że się dogadałyśmy

    rynek chustowy tak teraz pędzi, że wątek pogodowy śmiało można zakładać raz w miesiącu

    przypomniało mi się jeszcze, ze mam letniego melkaja z jedwabiem z jednej strony! i też w nim było w miarę chłodno, choć nie miałam okazji wiele ponosić, bo dziecko wyrosło zanim porządnych upałow doczekało. choć z tym moim melkajem to chyba faktycznie powinnam iść do jednego z archiwalnych wątkow

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Pomarańcza
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,324

    Domyślnie

    Noszę w kółowej lnianej Vombatce albo w plecau prostym. Dziecko przyklejone do pleców mniej mniej grzeje, niż przylejone do brzucha.
    Moje chłopaki :
    Mały - 25.04.14, Duży - 12.10.12
    Zapraszam do mnie: http://www.chusty.info/forum/showthr...BCno%C5%9Bci-)

  11. #11
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    My w zeszłym roku z braku wiedzy chustowej LL bawełna. Płakać mi się chciało i w upały nie chodziliśmy tylko leżeliśmy na kocu. W tym roku bardzo chciałam dorwać LL z bambusem i mi się udało . Od tygodnia ją mamy i jest super. Nie wiem jak to się dzieje, ale w ogóle mokrzy nie jesteśmy . No i oczywiście plecak prosty, żeby jak najmniej szmat dookoła siebie mieć.

  12. #12
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    Moje przygotowania do tegorocznych upałów skończyły się na zakupie lodena. Liczę, że w jedwabiu się nie zagotujemy
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  13. #13
    Chustofanka Awatar świetlik
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Nowy Duninów
    Posty
    184

    Domyślnie

    My na upały stosujemy niestety wózek. Jak Jadźka była mała (zeszły rok), chodziłyśmy w chuście tylko bardzo wcześnie rano.

  14. #14
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,431

    Domyślnie

    sam len wołogdowy
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  15. #15
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    ja staram się nie wychodzić w najgorszy upał ale jak już muszę to noszę normalnie tzn plecak prosty w bawełnianej chuście. Wcale nie jest tak strasznie (tylko jak się do ludzi idzie to trzeba mieć bluzkę na przebranie bo cała potem jest mokra)

    w zeszłym roku wolałam wózek ale w tym z chustą mi bardziej po drodze (wolę mokre dziecko przyklejone do pleców niż do niemiłego wnętrza wózka)


  16. #16
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    u nas w tym roku na razie tylko wózek. W tamto lato sporo nosiłam, ale teraz i więcej na nóżkach i ekwipunek większy (woda, zabawki do piaskownicy, bańki..) a i Lala sie buntuje na noszenie
    Moje dwa szczęścia

  17. #17
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Ja w upaly roznie, raz korzystam z wozka, raz z chusty, ale mimo wszystko czesciej nosze w chuscie
    Bawelna + plecak prosty to moja recepta na sukces

  18. #18
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Jak są upały, to najchętniej w ogóle bym nie nosiła, tylko brała wózek Niestety Piotruś nie ma zamiaru współpracować w tym temacie, do wózka nie wejdzie, więc nie mam wyboru - nosić muszę. Chusty mam tylko bawełniane, więc wyboru za bardzo nie ma. Wiązanie - plecak prosty. Wiązania z przodu są za gorące A najfajniejsza jest manduca - bardziej przewiewna, niż chusta.
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  19. #19
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,505

    Domyślnie

    nosze bo muszę tylko w kółkowej na razie. jak podrośnie to mam jeszcze lnianego MT.
    ale jesli da się wsadzić do wózka to wsadzam. ostatnio opanowałam mistrzowsko odkładanie śpiącego Tomka razem z chustą do wózka w terenie. czesto tak robie, ze najpierw chusta w której dośc szybko usypia a póżniej jesli tylko czeka mnie dłuższy spacer - to wózek. bo w stojącym wózku to nie ma mowy o spaniu.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






Podobne wątki

  1. Ilu kilowe dzieci nosicie?
    Przez MamUsza w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 205
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 09:04
  2. Jak nosicie do usypiania
    Przez kura w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-01-2014, 19:28
  3. Do ilu cm/kg nosicie z przodu?
    Przez Wiewiórka w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 15-06-2012, 22:09
  4. W czym nosicie w te swieta wielkanocne?
    Przez Linda w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 22:15
  5. jak nosicie ...
    Przez babolek w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 02-03-2008, 17:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •