Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33

Wątek: łóżko fe, chusta cacy....

  1. #21
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    jak ostatnio chciałam syna rozwiązać i mówiłam, że się obudzi po przełożeniu, mama zaproponowała mi położenie go na brzuchu... niby takie proste, a wcześniej na to nie wpadłam - spał dalej!

  2. #22

    Domyślnie

    u mnie przy drugim dziecku łóżeczka z piwnicy nawet nie przynosiliśmy bo uznałam że tylko niepotrzebnie zagraca mieszkanie. Większość czasu w chuście, a jak odkładałam to razem z chustą, i faktycznie odłożony na brzuszku śpi dłużej
    Przemuś 28.12.2010
    Antoś 25.10.2013
    http://matkadzika.blogspot.com/

  3. #23
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    A moja za to śpi najlepiej tylko w swoim łóżku Ostatnio w nocy coś marudziła, więc Ją wzięłam do siebie, bo ledwo na oczy widziałam. Przemęczyłam się pół godziny, bo młoda łaziła po łóżku, nie wiedziała czy na plecach czy na brzuchu spać, czy pomacać mnie po twarzy, czy głowa na poduszce, czy... Skapitulowałam, położyłam do łóżeczka, zasnęła od razu. W chuście nigdy nie spała, czasami Ją w niej usypiałam, jak miała problem z zaśnięciem, ale spała dalej po odłożeniu do łóżeczka. Ale za to Jej sen - od razu się budzi jak się tylko wejdzie do pokoju...


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  4. #24
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,483

    Domyślnie

    Moj tez spal bez problemow wszedzie (gondolka, przewijak, tez z nami, lozeczka nie uzywalismy nigdy). No ale on spal glownie na brzuszku. Chustowac go zaczelam dosc pozno.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  5. #25
    Chustonoszka Awatar kuskus
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    highlands, Szkocja:-)
    Posty
    77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewula Zobacz posta
    Moja córa to w chuście nie potrafi za długo spać, a jej wytrzymałość zamotanej to około 1,5 godziny, raz się zdarzyło 2. A szkoda, bo byśmy mogli na dłuższy chustowy spacer wybyć z domu. Bardzo bym chciała zamotać ją, wziąć Adasia i pójść w długą na 3 godziny. Niestety ni dy rydy. Tak źle i tak nie dobrze
    Za to rekordy drzemek pobijała odłożona z chustą na łóżko i zawiązanym supełkiem z chusty Może Twoja też by pospała w ten sposób?
    kurczak, musze sprobowac. szkoda ze nie mam na czym hamaka zawiazac, moze to by byla opcja...

  6. #26
    Chusteryczka Awatar ewula
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,761

    Domyślnie

    nie, nie. Nie o hamak mi chodzi, a o coś takiego od razu po odłożeniu dziecka wraz z chustą:

    Adaś - 22.IV.2012 i Ania - 08.III.2014

  7. #27
    Chustonoszka Awatar kuskus
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    highlands, Szkocja:-)
    Posty
    77

    Domyślnie

    Dziś ją tata tak odłożył, ale nie zdążyłam supła zawiązać bo już sie bąbel obudził... ale do 3 razy sztuka będę próbować!

  8. #28
    Chustonoszka Awatar kuskus
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    highlands, Szkocja:-)
    Posty
    77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaasia Zobacz posta
    jak ostatnio chciałam syna rozwiązać i mówiłam, że się obudzi po przełożeniu, mama zaproponowała mi położenie go na brzuchu... niby takie proste, a wcześniej na to nie wpadłam - spał dalej!
    Z tym spaniem na brzuchu to ja juz zgłupiałam. Mnie grono ludzi przestrzega że dziecie tylko na pleckach ma spać bo inne pozycje mogą powodować SIDS. Co prawda moja Ada śpi głownie na boku- brzuchem przyklejona do mnie. Co sądzicie o pozycji w ktorej bobo śpi a SIDS??

  9. #29
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Wiem, już mi kumpelki i Sis zgodnie gadają, że nie mam pojęcia o macierzyństwie, skoro przez 2,5 roku nie przespałam... 3 nocy!
    Nie dziwię im się!
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  10. #30
    Chustofanka Awatar świetlik
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Nowy Duninów
    Posty
    184

    Domyślnie

    Jenki! To jak Ty funkcjonujesz?
    Moja Jadźka normalnie zasypia w łóżeczku, czasem w wozie. Chusta czy ergo są za to niezastąpione w gościach - jedyny sposób na drzemkę.

  11. #31
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Wiem, już mi kumpelki i Sis zgodnie gadają, że nie mam pojęcia o macierzyństwie, skoro przez 2,5 roku nie przespałam... 3 nocy!
    Mialam bardzo podobnie z pierwsza cora. Pozostale juz mnie tak nie rozpieszczaly

  12. #32
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    kochana tez miałam kilka razy takie myśli (chyba wszystkie początkujące mamy tak mają) i tak samo moja mała się budziła w łóżku w ciągu dnia......więc spała tylko w chuście przez pierwsze pół roku.......jak miała około 5-6 miesięcy spała drzemki w łóżku jak suseł......teraz da się przekładać...rozbierać, ubierać jak padnie hehehe....tak że noś ile dziecku potrzeba....ani się obejrzysz a stanie się niezależne. Moja też na początku nie uznawała innej opieki poza mamą a teraz sama mi pokazuje że chce do innych bo ze mną mimo że urozmaicam jak mogę czasami się już nudzi
    Ostatnio edytowane przez huskymama ; 13-07-2014 o 22:36

  13. #33
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    KGR
    Posty
    17

    Domyślnie

    Moja pięciotygodniowa w ciągu dnia też tylko w chuście śpi i do łóżeczka nie daje się odłożyć. Upały straszne, więc obie jesteśmy mokre, ale mała przynajmniej spokojna, bo kolki też dają nam mocno popalić, a chusta cudownie pomaga.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •