Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33

Wątek: łóżko fe, chusta cacy....

Mieszany widok

  1. #1
    Chustonoszka Awatar kuskus
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    highlands, Szkocja:-)
    Posty
    77

    Domyślnie łóżko fe, chusta cacy....

    Ja nowa, więc witam!
    Moją dziewczynkę noszę od kiedy miała 1,5 tyg. Teraz ma 5 tyg. I tak sobie myślę że ją przyzwyczaiłam.... bo kiedy jest w chuście, spi ciurkiem przez 4 godziny a budzi się na 20 min cyca i potem hyc do chusty i śpi nadal. I tak cały dzień. Za to kiedy nie noszę jej w chuście, tylko odkładam do łożka to albo nie chce spać wcale, cycka cyca co chwilę i w sumie nie da rady zostawić ją samą... też tak wasze dzieci mialy/mają ?????

  2. #2
    Chustofanka Awatar ubyszka
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    291

    Domyślnie

    Pewnie! Chyba wszystkie tak mają, tylko niektórzy rodzice jakoś tego nie zauważają.

    http://dziecisawazne.pl/czemu-dzieci...eniu-lozeczka/
    Alek 13 VI 2013 r. i Jerzyk 19 XI 2015 r.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar oli-vka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ubyszka Zobacz posta
    Pewnie! Chyba wszystkie tak mają, tylko niektórzy rodzice jakoś tego nie zauważają.

    http://dziecisawazne.pl/czemu-dzieci...eniu-lozeczka/
    Popieram! Dodam tylko, że niektórzy rodzice może i zauważają, ale zamierzają uszanować potrzeb dziecka.

  4. #4
    yena
    Guest

    Domyślnie

    moj tez, choc on spi znacznie krócej. nie usnie jednak nawet na rekach, przy piersi, noszony na wszelkie mozliwe sposoby - tylko chusta. a na poczatku nie cierpial chustowania i juz sie balam.

  5. #5
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    zadne z moich dzieci nie spalo w ciagu dnia w lozku chyba, ze z matka i dystrybutorem w zasiegu paszczy (a nie przepraszam, mlodszy RAZ zasnal jakims cudem - tak sie zdziwilam, ze do dzis pamietam ). potem, jak byly troche starsze - to sie dawaly uspic przy piersi i czasem sie dalo wstac - ale to tak blizej roku (albo i pozniej). dlatego wielbilam i wielbie szmate - przynajmniej moglam cokolwiek zrobic.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #6
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    potwierdzam
    i u nas tak było
    dziś ma 14 miesięcy i potrafi zasnąć leżąc na mnie jak pantera na gałęzi ... dodam że przy tv na full

  7. #7
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Smile

    A Niunia spała w łóżeczku i była zadowolona. W chuście nie spała nigdy.
    I nie dawałam dziecku się wyplakac, zasypiala ledwie dotknęła materacyka. I spała w nocy 12 godzin non stop, po czym cycek i kolejne 3 godziny snu po czym rozpoczynalysmy dzień. W dzień rzadko drzemala, chyba, że przy cycku bo tam spędzała całe godziny...
    Teraz też śpi po 12 godzin w nocy i nie drzemie w dzień.
    Takie dzieci też istnieją- spokojne pogodne od urodzenia Pogodną i spokojną miałam też ciążę- może to miało wpływ?
    Ostatnio edytowane przez owieczka33 ; 04-07-2014 o 14:24

  8. #8
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    KGR
    Posty
    17

    Domyślnie

    Moja pięciotygodniowa w ciągu dnia też tylko w chuście śpi i do łóżeczka nie daje się odłożyć. Upały straszne, więc obie jesteśmy mokre, ale mała przynajmniej spokojna, bo kolki też dają nam mocno popalić, a chusta cudownie pomaga.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •