Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Rewelacyjny " customer service" w Nati!!

  1. #1
    Chustonoszka Awatar kuskus
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    highlands, Szkocja:-)
    Posty
    77

    Domyślnie Rewelacyjny " customer service" w Nati!!

    Hej! Ja jestem tu nowa i postanowiłam napisać pierszego posta pochwalnego
    Mianowicie: mieszkam w uk i ponieważ urodziłam sobie dziewczynke, poprosiłam swoją siostrę aby w polszy zakupiła mi chustę i przysłała do mnie. Tak się stało ale chusta dotarła do mnie wadliwa. Nie będę wnikać na czym polegała wada, natomiast, ponieważ mieszkam w uk reklamacja i wysyłka kosztowała by mnie więcej niż nowa chusta. Napisałam więc do serwisu nati o moim rozczarowaniu, nie licząc na nic. A tu suprise suprise, nati wychodzi z przeprosinami i wysyła mi całkowicie off charge chustę i dodatkowo upominek.... byłam przemile zaskoczona szybkością komunikacji, rozwiązaniem problemu, i ogólnie- rewelacyjn wrażenie na mnie zrobiła firma polska gdzie postkomunistyczne zachowania się szerzą na potęgę- a jednak można znaleźc "człowieka"
    Tak więc polecam Natibaby z całej duszy i serca!!!! No i chusta rewelacyjna

  2. #2
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuskus Zobacz posta
    Hej! Ja jestem tu nowa i postanowiłam napisać pierszego posta pochwalnego
    Mianowicie: mieszkam w uk i ponieważ urodziłam sobie dziewczynke, poprosiłam swoją siostrę aby w polszy zakupiła mi chustę i przysłała do mnie. Tak się stało ale chusta dotarła do mnie wadliwa. Nie będę wnikać na czym polegała wada, natomiast, ponieważ mieszkam w uk reklamacja i wysyłka kosztowała by mnie więcej niż nowa chusta. Napisałam więc do serwisu nati o moim rozczarowaniu, nie licząc na nic. A tu suprise suprise, nati wychodzi z przeprosinami i wysyła mi całkowicie off charge chustę i dodatkowo upominek.... byłam przemile zaskoczona szybkością komunikacji, rozwiązaniem problemu, i ogólnie- rewelacyjn wrażenie na mnie zrobiła firma polska gdzie postkomunistyczne zachowania się szerzą na potęgę- a jednak można znaleźc "człowieka"
    Tak więc polecam Natibaby z całej duszy i serca!!!! No i chusta rewelacyjna
    Bardzo fajnie! Ja jestem wielką fanką chust Nati ze względu na jakość i przystępną cenę. No i za cudowne wzory i kolory!
    Natalia z NatiBaby jest zresztą na tym forum i kiedy trzeba, zawsze służy poradą.
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

Podobne wątki

  1. Nati "diament" z bambusem.
    Przez kuszlielka w dziale Nati
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •