Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kieszonka do sprawdzenia

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    6

    Domyślnie Kieszonka do sprawdzenia

    Od dwóch dni ćwiczę wiązanie i zanim zdecyduję się gdziekolwiek wyjść proszę o poradę co jest do poprawienia? Z tego co czułam to troszkę górę mogę bardziej podciągnąć. Czy kolanka nie są za szeroko? wydaje mi się, że powinny być bliżej siebie, ale nie jestem pewna, Widzę spory progres od pierwszych wiązań i maleństwo spokojniejsze
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7773e7d67.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2aa6a7e92.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...285a67226.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e24fd282c.html
    Ostatnio edytowane przez pauli_a ; 30-06-2014 o 11:15

  2. #2
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Całkiem fajnie.
    Ale chusta chyba nie jest wsadzona pod pupę?
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    6

    Domyślnie

    Wsadzałam rękę od strony kolanka i podciągałam materiał na pupę w stronę pępka. Może za mało? A nóżki mogą tak być czy za szeroko?

  4. #4
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Nie dobrze.
    Tylko mi coś tam do końca nie pasuje, dlatego myślałam, że nie wsadziłaś pod pupę.
    Bo nie ma w ogóle wpadniętej pupy.
    Może ktoś inny coś zauważy.
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pauli_a Zobacz posta
    Wsadzałam rękę od strony kolanka i podciągałam materiał na pupę w stronę pępka. Może za mało? A nóżki mogą tak być czy za szeroko?
    A być może, że az za dużo

    Tyle ze pakowanie materiału pod pupę/na pępek jest ok w momencie ustalania pozycji, usadzania dziecka, przy dociąganiu już powinno być wszystko napięte - tzn moje pytanie - czy nie zostaje Ci za dużo materiału miedzy Tobą a dzieckiem? Jak nie to ok, ale chodzi o to, ze nie ma co na siłę wciągać chusty między Was, bo niejako nie w tym rzecz...

    Spory ten maluch mogę spytać o wiek i wzrost? Dłuugie nogi widzę i nie wiem, czy uda Ci się dać węziej nóżki bez wbijania ich w Twoje zebra...

    Na pewno warto jeszcze troszkę podciagnąć kolanka do góry - widać to zwłaszcza na bocznych zdjeciach.
    Nie za same kolanka, ale złap za łydki i spróbuj je delikatnie ustawić bliżej siebie i bardziej do góry - no ale jak mówię, to spory bobas...

    Jeżeli nie udaje się dać blizej to przynajmniej ciut wyżej.

    Pasy pionowe też spróbuj puścić bardziej pionowo - one się schodząc z ramion powinny kierować w stronę kolanek a przy kolankach wchodzić na uda - tak, zby skrzyżowanie było pod udami a nie na pupie.

    Ogólnie bardzo ładnie dociągnięta kieszonka, chociaż paski mi się mienią w oczach

    Wygodnie Ci się nosi? Nic nie uwiera, nie ciągnie, nie kłuje?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mała ma 3,5 miesiąca waży 6,8kg, a ile ma wzrostu to niestety nie wiem ale ubranka nosimy tak na 74. Z tym materiałem pomiędzy Nas to muszę sprawdzić chociaż nie wydawało mi się żeby go było za dużo, ale zwrócę na to uwagę. Właśnie z kolankami jest ten problem, że ciężko jest mi je ustawić bliżej, bo tak jak piszesz zaczynają się wbijać we mnie. Pasy pionowe rzeczywiście skrzyżowałam pod pupą, a nie pod udami. Nosi mi się wygodnie i pomiędzy pierwszymi motaniami widzę sporą różnicę. No i jest też różnica w zachowaniu małej dużo mniej marudzi, a więcej się wtula . Dziękuję za rady, przynajmniej wiem na co zwrócić uwagę i postaram się żeby bardziej siadła w chustę
    Ostatnio edytowane przez pauli_a ; 01-07-2014 o 13:05

Podobne wątki

  1. Kółkowa do sprawdzenia
    Przez irish_dancer w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 19:05
  2. Kieszonka
    Przez marza w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2008, 17:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •