Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Wiązanie na gołe ramiona , da się ?

  1. #1
    Chustomanka Awatar Tymonka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    613

    Domyślnie Wiązanie na gołe ramiona , da się ?

    Mam problem z wiązaniem , a właściwie dociąganiem chusty kiedy mam gołe ramiona ,materiał za nic nie chce się przesuwać po skórze , zastanawiam się czy to normalne ?Czy coś robię nie tak ?W koszulce z rękawkami dociągam bez większych problemów .


  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    a jakie wiązanie?
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  3. #3
    Chustomanka Awatar Tymonka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    613

    Domyślnie

    Kieszonka , choć i PP lepiej mi się dociąga na koszulce .


  4. #4
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Mi bez różnicy na co wiążę...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  5. #5
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Chyba, że ciało spocone, mokre... i jest tarcie.

  6. #6
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    Z kieszonką jest tak, że poły chusty idą z dołu pleców, w górę na ramionach. I na tych ramionach się blokują. Jak jest koszulka to chusta "niby" się przesuwa- często przesuwa się sama koszulka.
    Można sobie pomóc w ten sposób, że podczas dociągania chwytamy pasma chusty sięgając za bark i przeciągając je do przodu. Potem dociągam koleje pasmo itd.
    Dociąganie dobrze jest zacząć od poły, która na plecach jest pod spodem, wtedy nie blokujemy sobie materiału.
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  7. #7
    Chustomanka Awatar Tymonka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anna Nogajska Zobacz posta
    Z kieszonką jest tak, że poły chusty idą z dołu pleców, w górę na ramionach. I na tych ramionach się blokują. Jak jest koszulka to chusta "niby" się przesuwa- często przesuwa się sama koszulka.
    Można sobie pomóc w ten sposób, że podczas dociągania chwytamy pasma chusty sięgając za bark i przeciągając je do przodu. Potem dociągam koleje pasmo itd.
    Dociąganie dobrze jest zacząć od poły, która na plecach jest pod spodem, wtedy nie blokujemy sobie materiału.
    Tak też robię Pomaga , może rzeczywiście mam wrażenie łatwiejszego dociągania bo to koszulka się przesuwa .


  8. #8
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Ja długo miałam określone bluzki do danego wiązania
    A potem określone spódnice.
    Wczoraj wiązałam kilka razy plecak, bo droga nasza była daleka. A musiałam się ubrać w jedyną elegancką spódnicę na zakończenie roku moich przedszkolaków. Spódnicę do 3/4 uda. Już nie wiedziałam gdzie się schować i przejeżdżający kierowcy bynajmniej nie patrzyli na wrzucane na plecy dziecko
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  9. #9
    Chustofanka Awatar selidor
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nautika Zobacz posta
    Ja długo miałam określone bluzki do danego wiązania
    A potem określone spódnice.
    Wczoraj wiązałam kilka razy plecak, bo droga nasza była daleka. A musiałam się ubrać w jedyną elegancką spódnicę na zakończenie roku moich przedszkolaków. Spódnicę do 3/4 uda. Już nie wiedziałam gdzie się schować i przejeżdżający kierowcy bynajmniej nie patrzyli na wrzucane na plecy dziecko
    hehe przez chwilę musiałam się zastanowić o co chodzi ze spódnicami

  10. #10
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tymonka Zobacz posta
    Mam problem z wiązaniem , a właściwie dociąganiem chusty kiedy mam gołe ramiona ,materiał za nic nie chce się przesuwać po skórze , zastanawiam się czy to normalne ?
    Hmmm generalnie sama nigdy nie lubiłam wiązania na gołe ramiona czy tam w koszulkach na ramiączkach (czy tam naramkach ), ale bardziej z powodu wrażenia wrzynania się ramiączek niż problemów z dociągnięciem.

    Ale to chusta-chusta nie chce Ci się przesuwać czy jednakowoż jakoś "sama" się blokujesz przed pocieraniem?
    Aż mam ochotę sobie potestować...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  11. #11
    Chustomanka Awatar Tymonka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    Hmmm generalnie sama nigdy nie lubiłam wiązania na gołe ramiona czy tam w koszulkach na ramiączkach (czy tam naramkach ), ale bardziej z powodu wrażenia wrzynania się ramiączek niż problemów z dociągnięciem.

    Ale to chusta-chusta nie chce Ci się przesuwać czy jednakowoż jakoś "sama" się blokujesz przed pocieraniem?
    Aż mam ochotę sobie potestować...
    Chyba chusta -chusta , staram się dociągać ile mogę , ale czuję ,że ,chusta trze o skórę nie przesuwa się .Wczoraj było chłodniej i wiązałam na bluzkę z długim rękawem i już dawno nie miałam tak idealnie po dociąganej chusty .


  12. #12
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Tymonka mam ten sam problem że na gołych ramionach mi się gorzej dociaga, ale za to jak mam dłuższą bluzkę to dociaganie super tyle ze od razu mi gorąco :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •