Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Kiedy nocnik?

  1. #41
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja zaczęłam wysadzać jak młody miał 5,5 m-ca. Jeszcze nie siedział, więc używaliśmy takiej miseczki, nad którą go trzymałam. Teraz ma już 10 m-cy i od jakiegoś miesiąca próbuję go przestawić na nocnik. Niestety idzie marnie. Do miseczki dalej ładnie robi, a z nocnikiem jakby nie do końca wiedział, o co chodzi. Czasem posadzę go na nocnik i nic, a przestawiony nad miseczkę ładnie robi i kupkę i siusiu.
    Nie wiem czy walczyć z nocnikiem czy trochę jeszcze poczekać. Trochę się boję żeby z załatwianiem się nie był kojarzony tylko nasz pseudo nocnik chiński. Młody idzie niedługo do żłobka i mam nadzieję, że Panie będą choć trochę go wysadzać. Ale zdaję sobie sprawę, że nikt go nie będzie trzymał nad miską.
    Mam jakieś dwa, trzy miesiące na przestawienie chłopaka.

    bafika jeszcze tylko Ci napiszę, że mój też robił pierwszą kupkę prawie od razu po przebudzeniu. Ja po prostu jak tylko słyszałam, że się przebudził, wysadzałam go i zawsze robił i siku (czasem miał nawet suchą pieluchę po nocy) i kupkę. Później trochę się przestawił ale po przebudzeniu siusiu jest zawsze. Nawet mój mąż jak ma do wyboru wysadzić lub zmienić pieluchę z kupą, to wstaje mimo wczesnej pory.

  2. #42
    Chustofanka Awatar iwotree
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    159

    Domyślnie

    To ja podbiję temat nocnika Na zwykłym siada już od 6 m-ca, a teraz z okazji lata trenujemy też siku, ale zauważyłam, że czasem lepiej jest jej zrobić cokolwiek po prostu na sedesie. Tylko nie mam siły jej co chwilę targać i trzymać. Przydałby się podest i nakładka, albo jakiś nocnik 3w1 bo ten stary robi się za mały i jakiś niski. Miejsca w WC też ledwie tyle żeby się obrócić - ktoś coś przetestował fajnego w temacie? Takie coś na Allegro znalazłam ale zastanawiam się czy przypadkiem nie jest bardziej ładne niż wygodne. No i cena też zwala z nóg.. Z drugiej strony pytanie ile warty jest niezasikany dywan i podłoga
    IKropek! Natalka 11.06.2014

  3. #43
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Iwotree, siadaj z nią na sedesie - ty siadasz w rozkroku jak najglębiej, a ją sadzasz między nogami. U nas to świetnie się sprawdza do dziś (starsza dopiero ok 2 urodzin nocnik zaakceptowała, wcześniej tylko sedes i to tylko w ten sposób)


  4. #44
    Chustofanka Awatar iwotree
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    159

    Domyślnie

    Próbowałam ale się nie mieścimy. I Mała straszny wiercioch jest. W sumie najlepiej wychodzi siku na dworze, jak ją opieram o siebie i podtrzymuję nóżki. Ale może jeszcze potestuję tak jak mówisz. Może się jakość "umościmy"
    IKropek! Natalka 11.06.2014

  5. #45
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iwotree Zobacz posta
    To ja podbiję temat nocnika Na zwykłym siada już od 6 m-ca, a teraz z okazji lata trenujemy też siku, ale zauważyłam, że czasem lepiej jest jej zrobić cokolwiek po prostu na sedesie. Tylko nie mam siły jej co chwilę targać i trzymać. Przydałby się podest i nakładka, albo jakiś nocnik 3w1 bo ten stary robi się za mały i jakiś niski. Miejsca w WC też ledwie tyle żeby się obrócić - ktoś coś przetestował fajnego w temacie? Takie coś na Allegro znalazłam ale zastanawiam się czy przypadkiem nie jest bardziej ładne niż wygodne. No i cena też zwala z nóg.. Z drugiej strony pytanie ile warty jest niezasikany dywan i podłoga
    podest z ikea, taki: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60265163/ lub taki: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60248418/
    + wygodna nakładka, my mieliśmy jakąś z wymianki na forum, z gumowaniem pod spodem, stabilna, bardzo wygodna
    podobna jak ta: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10272788/ lub tak: http://allegro.pl/nakladka-sedesowa-...104680847.html

    młody uzywa od dłuższego czasu, używa nadal i zapewne jeszcze długo pouzywa bo najbliższym czasie go nie widzę na normalnym sedesie

  6. #46
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iwotree Zobacz posta
    Próbowałam ale się nie mieścimy. I Mała straszny wiercioch jest. W sumie najlepiej wychodzi siku na dworze, jak ją opieram o siebie i podtrzymuję nóżki. Ale może jeszcze potestuję tak jak mówisz. Może się jakość "umościmy"
    Potestuj, ja się nawet w 9tym mcu ciąży mieściłam najwyżej ty możesz troche bardziej z boku usiąść a ją z drugiego boku


  7. #47
    Chustofanka Awatar iwotree
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    159

    Domyślnie

    Testujemy, jak siądę głębiej to nie jest źle. Nawet się mieścimy. Tylko mam chyba zapłon opóźniony przez ten upał, bo już dwa razy mała do mnie podeszła i coś chciała, a zanim się zorientowałam poszło w majtki..:/
    IKropek! Natalka 11.06.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •