Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Poszukiwany szkoleniowiec Wałbrzych i okolice

Mieszany widok

  1. #1
    Chustonoszka Awatar Mikarin
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Wałbrzych
    Posty
    70

    Exclamation Poszukiwany szkoleniowiec Wałbrzych i okolice

    Witam serdecznie,

    w związku z projektem, na który właśnie staramy się pozyskać pieniądze poszukuję certyfikowanego doradcy chustonoszenia z okolic Wałbrzycha (aż po Wrocław), który będzie w stanie przeprowadzić dwa szkolenia w ramach prowadzonego projektu na terenie miasta Wałbrzycha.
    My ze swojej strony zapewniamy pensję za wykonanie szkolenia oraz zwrot kosztów dojazdu.
    Poszukujemy osoby dyspozycyjnej w jeden z poniedziałków pierwszej połowy września tego roku.

    Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt telefoniczny celem wprowadzenia w szczegóły: 697 577 240, nazywam się Kornela.

    Niestety, rzadko bywam na forum, dlatego też bardzo proszę o info choćby przez sms.

    Realizacja projektu z udziałem szkoleniowca chustonoszenia jest dla mnie bardzo BARDZO ważna, bo sama dziecko noszę już dwa lata - a gro kobiet w Wałbrzychu korzysta z wisiadeł, doradcy w mieście brak, Klubu Kangura brak, a sprzedawcy wciskają co im się żywnie podoba

    Jeżeli uda nam się przeprowadzić szkolenie - będzie to pierwsze spotkanie tego typu na terenie Wałbrzycha

    pozdrawiam wszystkich serdecznie

    Kornela Mirecka
    Ostatnio edytowane przez Mikarin ; 10-06-2014 o 14:52 Powód: literówy
    Moim światem jest Jędrzej, miłość mojego życia, nasz syn Jakub Nataniel (09.03.2012)...
    ... i moje pięć szynszyli

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •