Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Swetry, kamizelki, polarki - dla dwojga - od Barbareks

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie Swetry, kamizelki, polarki - dla dwojga - od Barbareks

    Witam,
    Udało się już coś poleciało w świat, dlatego bardzo proszę o Wasze opinie, uwagi, co jest fajne, a co należy dopracować.
    Z racji, że każda sztuka inna, będę super wdzięczna za foto w akcji
    Mam nadzieję że Wasze zdanie będzie dobrą radą nie tylko dla mnie ale i odpowiedzią na pytania zainteresowanych

  2. #2
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Więc... Foty będą niebawem, chyba, że zapomnę .

    Plusy:
    - Bardzo ciepłe (nie na letnie zimne dni)
    - Odpowiednio duże kieszonki na dziecko
    - Możliwość zmniejszenia "otworu" na głowę oraz zupełnego go zapięcia co daje możliwość korzystania z bluzy bez dziecka
    - Bluza obustronna (mogłam nosić na plecach a w czasie drzemki przekładać na przód )
    - Nie brudzące się kolory
    - Naprawdę mocne szycie, materiał
    - Cena ok
    - Kieszonki na drobiazgi klucze, portfel

    Minusy:
    - Lichy sznureczek do dociągania
    - Trudno mi było założyć bluze, ale to chyba brak mojej praktyki
    - W mniejszej bardziej dopasowanej bluzie do mnie już nie mieścił się węzeł a w większej mieścił się doskonale, ale miałam wrażenie, że jest na mnie trochę workowata. W bluzach na plecaki zdał by egzamin podwójny zamek, abym mogła odpiąć bluzę od dołu i zrobić miejsce na węzeł .

    Jak mi się coś przypomni dopiszę . Bardzo, bardzo dziękuję za możliwość testowania i chętnie kupię coś na jesień, ale bardziej sweterkowatego niż bluzowego .

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    O bardzo dziękuję za uwagi i już piszę co się da a co nie..
    - sznureczek do dociągania.. no może on nie najlepszy ale niestety nabyłyśmy stopery z małymi otworkami i inne nam nie wchodzą.. więc dopóki nie zużyjemy tych co mamy stoperów i zapasów sznureczka zmiana tylko we własnym zakresie.
    - węzeł - to fakt w większych jest miejsce, w mniejszych wygląda się zgrabniej ale węzeł.. ja mam akurat sweter na guziki i wypada między, kamizelkę z suwakiem jednostronnym i jakoś się mieścimy. Zamek starałam się zostawiać oryginalny jaki jest bo wymiana na inny i kupno takowego podwyższą koszty.. więc może na "żądanie"?
    - czy trudno się zakłada? myślę że to kwestia opanowania/dogadania się ze sztuką

    a za tydzień zaczynamy szycie na 2 maszyny

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    145

    Domyślnie

    My rowniez mielismy przyjemnosc grzania sie w polarku produkcji Barbareks, przede wszystkim dziekujemy za ta mozliowosc.
    Bardzo dokladne wykonanie, kieszonka dla dziecka starannie obszyta w srodku tak ze moim wrazliwcom nic nie przeszkadzalo, super ze polarek rozpinany bo dzieki temu latwiejsze bylo zakladanie, kieszonka na dziecko fajnie wykonczona, sporo miejsca kolo glowki a jednoczesnie nic nie odstawalo.
    W sumie jedyne co nie pasowalo to za szerokie ramiona I ja osobiscie wole dluzsze rekawy ale to tak naprawde kwestia dopasowania rozmiaru mysle.
    Poza tym wielkim plusem byl przemily kontakt oraz bardzo przyjazne ceny.
    Jeszcze raz bardzo dziekujemy

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •