Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wita się Stary Mokotów

  1. #1
    Chustofanka Awatar euphory88
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    425

    Domyślnie Wita się Stary Mokotów

    Na forum najpierw trafiłam w ciąży w poszukiwaniu wełnianych otulaczy i trafiłam w 10 oczywiście

    Później szukaliśmy z Mężem wózka, ale każdemu czegoś brakowało... Moja mama mnie i brata nosiła w "kangurku" jak to nazywała (we Francji wróciły do łask już ładny czas temu - a ja we Francji urodzona... po tatusiu ;p ) i tak sobie pomyślałam, że może skoro nie umiemy wybrać wózka to wybierzemy nosidło. Tak znalazłam MT, a potem elastyka, bo zdałam sobie sprawę, że MT posłuży nam dopiero jak Mała będzie siedziała. Elastyk okazał się tak fajny w obsłudze, że zaczęłam szukać na forum kolejnych chust... (Wadą elastyka jest to, że grzeje, no i nie jest tak PIĘKNY).

    Tak oto jesteśmy: urodzeni w domu, pieluchujący wielorazowo, niewózkowi i RB...

    Lubię wychodzić z domu, więc jak ktoś chętny na spacer z pociechami w Warszawie to ja zawsze chętnie.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Madzia :)
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    Witaj

  3. #3
    Chustofanka Awatar euphory88
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madzia :) Zobacz posta
    Witaj
    Świat jest mały ;D

  4. #4
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Witam
    za chwilę też będę "Warszawa". Też chciałam Stary Mokotów, ale okazał się dla nas za drogi
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  5. #5
    Chustomanka Awatar bere
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    832

    Domyślnie

    Witajcie Stary mokotów to moje miejsce na planie warszawy. Tu urodzona i tu wychowana.. Aktualnie tylko z doskoku (czasem na spacerze, u rodziców)
    Ściskam!
    Kajucha. 16.01.2014
    Aśka. 25.12.2015

  6. #6
    Chustonówka Awatar mamta
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    0

    Domyślnie

    Heej.Też jestem z mokotowa (m. wierzbno). Pewnie jutro będę się dopiero przedstawiać na forum. A że nie pochodzę z Warszawy i znam raczej mało osób spacer zawsze mile widziany

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •