Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41

Wątek: I ja męczę plecak...nowe foty :)

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie I ja męczę plecak...nowe foty :)

    Nie chcę zajmować wątku samasi, choć czytam go z nadzieją więc oto moje wypociny:

    - ostatnie wiązanie:


    - jakieś poprzednie:


    - drugie w życiu:


    Dodam, że mi niewygodnie, i to już po tych kilku minutach któe mam odwage w TYM nosić
    A w lipcu jedziemy w góry, i musze już Kazika na plecy dać, nie wyrobię z przodu... Mamy ergobaby ale nie ma szans żeby usiadł do tego czasu i już nie wiem, co gorsze, te nieudolne plecaki czy nosidło... Help!

    (Wybaczcie tło, fryzurę, brak makijażu, itp. )
    Ostatnio edytowane przez zochmama ; 04-07-2014 o 15:40
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    IMO - poły za mało trzymają chustę na udach, może sie wysunąć spod pupy i zsunąć z pupki na plecy.
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    No ale jak coś z tym zrobić? Też mi się wydaje, że poły nie podtrzymują pupy, tylko tak jakoś przyciskają nóżki do moich pleców
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    Hej, no, nikt nie spojrzy? Proooszę...
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  5. #5
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Imo więcej chusty pod pupe, tak żeby wchodziła na nóżki i wtedy na to dolne poły nie wiem czy jasno napisałam.. Zobaczę, może mam gdzieś zdjęcie to wrzuce.
    Edit. Tu na szybko wiazane, jeszcze trochę więcej bym wrzuciła pod pupe, ale marudny był i śpiący więc jest jak jest, ale chyba jedyne na którym coś widać mina głupia
    Ostatnio edytowane przez Judyta ; 08-06-2014 o 20:52

  6. #6
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    Wiem, o co chodzi, nie umiem tego osiągnąć Jakieś patenty? Postaram się na tym skupić w takim razie... a górajest wystarczająco dociągnięta?
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  7. #7
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Akurat patrzę w telefonie to wydaje mi się że góra ok

  8. #8
    Chusteryczka Awatar oli-vka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Jak dla mnie za nisko kolanka i chusta za bardzo przez to m.in. w dołach podkolanowych. Jak kolanka będą wyżej, to łatwiej będzie przykryć chustę na pupie połami i plecki lepiekj się ułożą.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    Może niżej spróbuj.
    Emilie wizalam wysoko i było mi koszmarnie. Wystarczylo zawiązać niżej i było ok.
    Pawel 2006 Milia 2011 Mikolaj 2013

  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    Dziękuję (za fotę :* ) ! Spróbuję niżej, a kolanka wyżej, choś jakoś nie umiem ich ułożyć, z przodu podwijam pupkę i od razu pozycja jest ok, a z tyłu tak mi nie wychodzi Nic, będziemy ćwiczyć, nie znikajcie więc
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  11. #11
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    13

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny
    mam ten sam probem :/ za mało materiału pod pupą, a jak jeszcze brzdąc zacznie sobie hopki na pleckach urządzać to już masakra jakaś..... spróbowałam nawet z tym plecaczkiem z krzyżem, ale nie dość że straszne do opanowania (bez lustra ani rusz) to jeszcze trzy warstwy na Staśku a przy takich temperaturach to katorga.... a może jest jakieś inne wiązanie na plecach które zdało by egzamin dla maluch 9 msc? coś co początkujący ogarnie ??

  12. #12
    Chusteryczka Awatar oli-vka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mysz Zobacz posta
    Hej Dziewczyny
    mam ten sam probem :/ za mało materiału pod pupą, a jak jeszcze brzdąc zacznie sobie hopki na pleckach urządzać to już masakra jakaś..... spróbowałam nawet z tym plecaczkiem z krzyżem, ale nie dość że straszne do opanowania (bez lustra ani rusz) to jeszcze trzy warstwy na Staśku a przy takich temperaturach to katorga.... a może jest jakieś inne wiązanie na plecach które zdało by egzamin dla maluch 9 msc? coś co początkujący ogarnie ??
    Jeśli siada, to może przejściowo MT, a w międzyczasie ćwiczyć plecak prosty

  13. #13
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    13

    Domyślnie

    Już siedzi i stoi i właśnie teraz zaczyna trenować chodzenie przy meblach a mt wypożyczyłam i racja było łatwiej ale to kolejny wydatek na który na razie kaski brak.... no nic będziemy próbować... ale bardzo dziękuję

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    Z tymi połami, co pisalam w drugim poście to ja robię tak: oczywiście więcej materiału pod pupę, a potem, jak juz przekładam do tyłu skręconą połę i przejmuję ją z tyłu drugą ręką, to tą pierwszą ręką przytrzymuję materiał spod pupy, żeby miec pewność, że poła go przyciśnie.
    Tutaj wiązanie na poduszce trochę wyolbrzymione, ale żeby było widać o co chodzi:
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  15. #15
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    Skręcasz poły tak bardzo, że jeszcze pod nózkami są skręcone? Gdzieś było, że półtora obrotu, a mnie szczerze mówiąc lepiej jest chyba nie skręcać, choćby dlatego, ze łatwiej potem odwiązać i cos poprawić.
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    No wlasnie się dopiero niedawno dowiedziałam, skręcam chyba z pięc razy
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  17. #17
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AneczkaG Zobacz posta
    No wlasnie się dopiero niedawno dowiedziałam, skręcam chyba z pięc razy
    troszke skrecone byc musza, mi najwygodniej jak sa skrecone ponizej ramion, a przy nozkach juz nie ma skretu.

  18. #18
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    Po dzisiejszej akcji się poddaję Ani razu nie doszłam do zawiązywania supełka, wiecznie dziadostwo spod pupy uciekało, Kazik jakoś tak nogi prostował
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  19. #19
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AneczkaG Zobacz posta
    Z tymi połami, co pisalam w drugim poście to ja robię tak: oczywiście więcej materiału pod pupę, a potem, jak juz przekładam do tyłu skręconą połę i przejmuję ją z tyłu drugą ręką, to tą pierwszą ręką przytrzymuję materiał spod pupy, żeby miec pewność, że poła go przyciśnie.
    Tutaj wiązanie na poduszce trochę wyolbrzymione, ale żeby było widać o co chodzi:
    Ania Tyś jest rzeczywiście coroz to chudszo! Ja Ci ten miód z mleczy załatwię!
    Ja Cię nie poznałam na tym zdjęciu - dwa razy oglądałam, czy to Twój post! Wyglądasz jak nastolatka, a nie matka dorosłych już prawie dzieciaków!
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  20. #20
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zochmama Zobacz posta
    Po dzisiejszej akcji się poddaję Ani razu nie doszłam do zawiązywania supełka, wiecznie dziadostwo spod pupy uciekało, Kazik jakoś tak nogi prostował
    Mi jest o wiele łatwiej wiązać plecak prosty z 1,5rocznym dzieckiem (poprawiło się jak miała ok.12-13mc) niż 8miesięcznym. Jak była w wieku Twojego Kazika to wiązałam z tobołka. Nie ruszała sie za specjalnie na tych plecach i był luz.
    W lipcu na wyjeździe nosisliśmy w plecaku prosty, ale w sierpniu w góry wzięliśmy mt. Było nam wygodniej, a uznałam, że dla prawie siedzącego dziecka to nie będzie dramat przez tydzień.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •