Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Od czytania do przywitania

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie Od czytania do przywitania

    Odkąd urodził się mój pierwszy synek (niespełna dwulatek) podczytuję forum i sporo się tu dowiedziałam, choć nie przekopałam się przez wszystkie interesujące mnie tematy.Jeszcze...
    Pierwszy był noszony w chuście od pierwszych tygodni życia. Nie mieliśmy wózka, więc poznawali świat z wysokości. Chusty (najpierw mięciutkie Vatanai z ptaszkami, potem elastyczny lennyLamb, potem wynoszony Amitola Girasol) pożyczałam od przemiłej i cierpliwej bratowej, która pokazała kilka wiązań. A pierwszy raz chustę zobaczyłam na starszej siostrze z 8 lat temu, i w tej teraz noszę, poczciwa długa szmata, mięsisty Natibaby starej daty, nie wiem jak się zwie, granatową, z różnymi odcieniami krawędzi w błękicie (może ktoś wie jak się zwie...). Syn nadal usypia noszony tyle, że w nosidle Bondolino.
    Teraz przy drugim Juniorze, 1,5 miesięcznym, małym buntowniku chusta okazuje się niezbędna w przetrwaniu dnia.Choć mały o dziwo się czasem denerwuje do niej wkładany. Polubi...


    Tyle tytułem wstępu.


    Mieszkamy w Krakowie na Bielanach, może ktoś tu z okolic też jest to się ujawniam...

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Witaj


  3. #3
    Chustofanka Awatar aniołka2009
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Świdnica
    Posty
    484

    Domyślnie

    cześć

  4. #4
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    Witaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •