Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: chusta dla chłopca 7 miesięcy

  1. #1

    Domyślnie chusta dla chłopca 7 miesięcy

    Dziewczyny pomóżcie, szukam mojej pierwszej chusty, za niewielką cenę. Jestem zupełnie nie w temacie. Z tego, co zdążyłam przejrzeć, najczęściej polecacie chusty tkane, skośnokrzyżowe, czy mam rację? Bo nic mi to nie mówi. Nie wiem nawet do jakiego wieku można nosić dziecko w chuście, w sensie do ilu kilogramów?
    Mam dwójkę dzieci (córkę 2 lata i syna 7 miesięcy), córki nie nosiłam bo miała problemy z mięśniami.
    Chusty potrzebuję głównie żeby nosić małego po domu i na krótkie spacery, bo mieszkam na wsi i wystarczy mi duże podwórze Szczerze mówiąc jestem wykończona opieką nad dwójką malutkich dzieciaków i mam nadzieję że chusta mi choć minimalnie pomoże.
    Jeszcze jedno, czy faktycznie te chusty za 30-40 zł na allegro są takie beznadziejne?

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,806

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania_przyszłamama Zobacz posta
    Jeszcze jedno, czy faktycznie te chusty za 30-40 zł na allegro są takie beznadziejne?
    Tak bo to tzw pościelówki - materiał jak prześcieradło, cienki, wrzynający się w ramiona, ciężko dociągający (o ile w ogóle).

    CHYBA - że upolujesz w tej cenie rapalu, womar'a albo almelle czy też nimar skośnokrzyżowe.

    Zobacz u nas na bazarku też się trafiają - np tę nr 3 http://www.chusty.info/forum/showthr...=1#post2845705 - akurat w dobrej cenie średnio-dobra jakość, ale spokojnie da się nosić
    Też się nad nią zastanawiam właśnie czy nie zanabyć do stosiku, ale to bardziej jako kaprys niż potrzeba
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •