Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nati amazonia- już za ciężko :(

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52

    Domyślnie Nati amazonia- już za ciężko :(

    Witajcie Rodzice

    Noszę 3-miesięcznego szkraba w chuście z wielkim uśmiechem na twarzy/-ach Dotychczas w wiązaniu kieszonka.
    Niestety jego waga 6,5 kg sprawia, że mój uśmiech blednie. Jest mi coraz ciężej.
    Piszę by zapytać o Wasze zdanie jak sobie poradzić w tej sytuacji?
    - czy już mogę inne wiązanie zastosować? (synek trzyma główkę i coraz stabilniej kręgosłup) Czy w ogóle jest takie ujmujące ciężaru?
    - może zmienić chustę na inną?
    - dostałam także nosidło (Red Castle oraz drugie Infant active)-ale nie próbowałam wiedząc, że lepsza jest chusta dla malucha. Czy w ogóle takie nosidła są dobre dla dziecka? A jeśli tak, to od kiedy można?

  2. #2
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,745

    Domyślnie

    Nie znam tych dwóch nosideł, ogólna zasada jest taka, że nosidło dla dziecka samodzielnie siedzącego.

    A 3 miesiące to doskonały moment, żeby wrzucić dziecko na plecy w plecak prosty.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Nie znam tych dwóch nosideł, ogólna zasada jest taka, że nosidło dla dziecka samodzielnie siedzącego.

    A 3 miesiące to doskonały moment, żeby wrzucić dziecko na plecy w plecak prosty.
    Wyguglałam te nosidełka i one są raczej tzw "wisiadełkami"... Czyli najlepiej do nich dziecka nigdy nie wkładać
    pozostaje Ci plecak prosty, jak napisała annia


  4. #4
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,810

    Domyślnie

    Wiesz co, trochę mnie martwi że 6,5kg w dość uniwersalnej chuście sprawia Ci trudność... Może pokaż jak wygląda Wasze wiązanie?

    Możesz spróbować 2x z przodu, cokolwiek na biodrze np kangurka no i rzecz jasna plecak prosty
    A może zwykły kangurek? Bo zastanawiam się co Cię boli - ramiona? kręgosłup? plecy? wszystko na raz?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •