Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Długość chusty a wiek dziecka

  1. #1
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,894

    Domyślnie Długość chusty a wiek dziecka

    Jestem ciekawa czy z wiekiem dziecka potrzeba wiecej chusty do zawiazania czy przytyłam (na wadze tego nie widać, wizualnie również) czy chusta mi sie skurczyła. Za czym obstawiacie? Mój syn za miesiac kończy 3 latka, wiele z chust mam od jego 1 urodzin to mam porównanie do tego co było i do tego co jest
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  2. #2

    Domyślnie

    Ja do niedawna spokojnie wiązałam kieszonkę z chusty 4,2 zostawały nawet 15 cm ogony a teraz ledwo na końcóweczkach chusty wiążę supełek, niestety dzieci rosną...

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jabłuszko86 Zobacz posta
    Ja do niedawna spokojnie wiązałam kieszonkę z chusty 4,2 zostawały nawet 15 cm ogony a teraz ledwo na końcóweczkach chusty wiążę supełek, niestety dzieci rosną...
    Niestety?
    ja bym powiedziała, że na szczęście!

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym chciała żeby moje dzieciaczki cały czas takie malutkie były

  5. #5
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,583

    Domyślnie

    Miałam chustę 3,6 dla 6 miesięcznej córki starczało wspaniale. Jak ją wiązałam, gdy miała koło 11-12mc i jeszcze na jakieś ubranie typu bluza to się robił problem...
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  6. #6
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Ja mojej jednej 3,6 tki tez juz od daaawna nie moge nawet w prosty zawiazac. To znaczy nie moglabym nawet bez brzucha, a jeszcze rocznego mlodszego po domu tak motalam kilka razy.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  7. #7
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    A ja mam odwrotne spostrzeżenia
    Kiedy dzieci były małe to potrzebowałam chusty 4,6m, teraz wystarcza mi nawet 3,5m

    A poważnie, jeśli wiążesz w jedno i to samo wiązanie to potrzeba więcej chusty, bo i dziecka jest więcej

  8. #8
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Zdecydowanie potrzeba więcej chusty przy większym dziecku, mam porównanie z plecakiem prostym przy siedmiomiesięczniaczce i trzylatce...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    wschód W-wy
    Posty
    363

    Domyślnie

    Większe dziecko -niżej wiązanie wypada.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •