Zobacz wyniki ankiety: Mother- ease

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • polecam

    16 88.89%
  • nie polecam

    0 0%
  • nie mam zdania

    0 0%
  • chętnie wypróbuję

    2 11.11%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Mother-ease opinie?

  1. #21
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Dzięki Magenta,
    Też chyba plusem jest zapięcie na biodrach Twojej L-ki. Czytałam gdzieś, że te większe rozmiary Sandys dobrze sie sprawdzają jako trenerki, bo przez gumki w pasie są takie jak strechy majteczki. Chciałabym zrobić zapas do PL jakiś pieluszek i tylko miałam watpliwość czy powyżej 6 mca formowanka ma sens (mam 4 szt kanadyjskich Rearz French Velour z zielonym obszyciem). Do tego tutaj mogę suszyć, a w PL będzie musiało samo schnąć....
    Długo Ci Sandys schnie?

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    a widzisz, suszarkę mam no i miękkie są bardziej te wszystkie frotki z suszarki będzie Ci brakowało...a jeśli chodzi o formowanki to mają sens, ale to zależy od dziecka, tzn. ja bym tylko formowanek używała, ale...nie mam tyle sił, by za córą latać bo przechodzi teraz etap wyrywania się i uciekania przed ubieraniem, zakładaniem kapci, skarpet, a pieluszek to już masakra, więc zakładam kieszonki, ale z drugiej strony dobra formowanka+otulacz=zero przecieków niedługo Ci zacznie dziecko ząbkować i tak przez około pół roku jeszcze, więc będzie więcej siuśków(tak u nas było, dziewczyny na forum też często się skarżą ) wtedy formowanki są nieocenione. Teraz gdy córa ma już większość zębów i nie pija mleka w nocy, mam spokój i nawet w kieszonce mogę na drzemkę w dzień położyć(miesiąc temu-wykluczone)

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Polecam. Posiadam OS w dużej ilości ( nie wiem nawet ile sztuk) kupione tanio na bazarku. Jestem z nich zadowolona chłonne, szybko schnące i dobrze uszyte. Reguluję chłonność po przez dodanie dodatkowego bambusowego wkładu bądź wkładów na noc. Otulacz musi być dość szeroki, u nas sprawdzają się wełniane gatki. Mój M ich nie lubi, woli kieszonki ze względu na łatwość dopasowania.

  4. #24
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ja w PL będę jak synek będzie miał 6 m-cy, na razie to on ma 6 tydzień a pieluchujemy się od 5 tygodni. Tyle, że u nas kupa 1-2x na dobę...no i pierzesz i suszysz to wszystko łacznie w 1,5h, więc jedziemy na dosłownie kilkunastu prefoldach (+ mini-coverallsy) i 4 rozmiarowych kieszonkach (+ 2szt OS teraz).

    Będzie mi brakowało suszarki strasznie Zero prasowania przez 3 lata i wszystko mięciutkie, cieplutkie...ach ...juz zaczynam tęsknić

    Szeroki otulacz to zapewne Air flow lub Rikki Wrap też z materiału air flow Mother Ease. Nie dość, że oddycha to jeszcze ponoć niczego nie puszcza. Mam też Bluberry coveralls OS - to zmieści chyba czołg uwielbiam podwójne "gumki" przy nóżkach (jak bluberry czy thirsties wrap). No i oczywiście wełniaki, ale to przed wyjazdem coś kupię, może Disanę.

    Mlena a długo OS Ci schną? Czy też jesteś szczęśliwą posiadaczką suszarki? )))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •