Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nasz pierwszy raz - kieszonka

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    2

    Domyślnie Nasz pierwszy raz - kieszonka

    Od wczoraj jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami chusty i chcielibyśmy trochę pokangurkować maluszka. Dziś zrobiliśmy pierwszą próbę wiązania i bylibyśmy wdzięczni za wszelkie uwagi i wskazówki. Bardzo się martwię czy małemu jest wygodnie i przede wszystkim czy jego kręgosłup i bioderka są bezpieczne. Chcieliśmy umówić się na zajęcia z doradcą niestety się nie udało, a szkoda nam też straconego czasu w który moglibyśmy się trochę poprzytulać, dlatego postanowiliśmy spróbować sami.
    https://www.dropbox.com/sh/cu0ddiu9z...2SzLcSvsqGOa#/

  2. #2
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    wow to naprawde pierwszy raz? Bo wyglada jak po wielu treningach.
    Pocwicz jeszcze dociaganie, ale to wyczujesz w praktyce i noszeniu, pamietaj zeby dziecko bylo do Ciebie jakby przyklejone, a chusta naprezona.

    Nos i ciesz sie chwilami, bo szybko mijaja.

    Przypominasz mi moja koleznke .

    A. listopad 2012




  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    To super, że jakiś karygodnych błędów nie robimy. Najbardziej się bałam, że plecki ma za bardzo wygięte i podciągałam chustę z dobre 6 razy, aż byłam w miarę zadowolona, może to jest powód że nam to jako tako za pierwszym razem wyszło.
    Czyli wysokość dziecka, kształt plecków i ułożenie nóżek w miarę ok tak? A to normalne, że po godzinie dziecko mi się trochę obniżyło o kilka cm? Czy to sygnał że chusta była za słabo dociągnięta?

  4. #4
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Kieszonka pierwsza klasa! Nie dowiary, że pierwsza, co będzie potem?
    Jeżeli Ci się maluszek obnizył, to była ciut za mało dociagnięta, albo... zamotałaś czuwającego malucha, który w trakcie noszenia usnął.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •